Kevin Garnett مذاکرات فراصوت است کوبه سالن از شهرت

22 دقیقه پیش

Kevin Garnett همیشه در بر داشت سیاتل به یک محل دشوار برای مخالفان. او در 27 بازی وجود دارد در طول کار خود را NBA از خروج از دادگاه به عنوان یک برنده تنها هشت بار.

او به یاد آن روزها. و احترام آنها را بیش از حد.

در گسترده مصاحبه این هفته با آسوشیتد پرس Garnett تحت پوشش بسیاری از موضوعات از جمله اعلام بیش از آخر هفته او رسما یک عضو از کلاس از سال 2020 برای یادبود مشاهیر بسکتبال سالن از شهرت خود را در رابطه با شخص مشمول کوبه برایانت coronavirus همه گیر و برنامه های خود را برای آینده پنج و 10 سال.

اما نیز وجود دارد یک: گارنت نشان داد یک میل عمیق برای سیاتل به نقطه که در آن او گفت که او می خواهم برای دیدن NBA بازگشت به آن شهر — و گفت که او را به یک تیم وجود دارد و اگر او می تواند.

“اگر من یک رویا, من می گویند که من دوست دارم را قادر به رفتن و خرید سیاتل فراصوت است و دوباره فعال شمال غربی اقیانوس آرام,” گارنت گفت. “سیاتل بود به لیگ ما. من دوست دارم که قادر به انجام این کار است. این چیزی است که تا. اگر یک چیز وجود دارد من می توانم فردا انجام آن خواهد بود که.”

این روزها آن است که غیر معمول برای Garnett به فکر بزرگ.

او از اواخر هفته گذشته او به طور رسمی انتخاب شده به سالن از شهرت بخشی از نه نفر است که شامل چهار رفتن به عنوان بازیکن — خود برایانت تیم دانکن و Tamika Catchings. او raved در مورد هر یک به دلایل مختلف; برایانت برای رقابتی خود را آتش دانکن چرا که آنها نخبگان در همان موقعیت Catchings برای بدن خود را از کار.

او گفت که او هنوز ارضا شدن در میدان جنگ خود را با برایانت و دانکن.

“من می خواهم به فکر می کنم که جراحی تیز جراحی و من می خواهم به فکر می کنم که هر سه نفر از ما را تحت فشار قرار دادند و یکدیگر را به بهترین که ما می تواند” گارنت گفت. “به رفتن در یک کلاس مثل این من بیش از افتخار.”

و اخبار را در یک زمان که در آن بیماری همه گیر کوروناویروس الشعاع همه چیز. Garnett کرده است و حتی محدود, چقدر, اخبار او می تواند جذب کرد و گفت بیش از حد از آنچه که او می بیند “ترسناک است.”

“من صادقانه باشد. من فقط تغذیه شده خودم همه چیز را به ماندن تحریک و من تمرین زیادی” گارنت گفت. “من باید قادر به اجرای یک ماراتن هنگامی که این (است) با بیش از. … من unplugged از کلی جانور از آن است. تغذیه می کنم خودم را با کتاب تغذیه خودم با فیلم های مستند.”

آنها لازم حواس پرتی در چه بوده است تلاش سال است. Garnett ندارد چیزهای زیادی برای گفتن در مورد سال 2020 با این بیماری همه گیر در آینده زمانی که او هنوز هم شخصا وضعیتی وخیم از برایانت Jan. 26 مرگ در سقوط یک هلیکوپتر.

“من قصد ندارم به جلو مرد پس از کوبه درگذشت آن بوده است مانند وارونه است. (در این سال بوده است (افتضاح),” گارنت گفت. “بنابراین من فقط در تلاش برای حفظ و … قدردانی از برخی از چیزهای نامحسوس و در واقع لذت بردن از زندگی کمی و یا تلاش برای به و مولد شود.”

برای Garnett که شور قطع با یکی از احساسات برایانت بود: ایجاد محتوا. برایانت بود و ارتباط با مردم از طریق کتاب های کودکان مستند و پروژه های دیگر و Garnett مشابه است تنوع در محتوای برنامه های این روز است.

Garnett کرده است یک شرکت به نام محتوا کارتل که او سخت در تلاش برای ادامه ساخت و ساز در حال حاضر حتی زمانی که بسکتبال است که در آن وقفه حداقل برای یکی دیگر از چند هفته.

“من داستان برای هر رویداد در آن احساس می کند مانند” او گفت:. “من می خواهم برای به اشتراک گذاشتن آن است. آنها سرگرم کننده داستان است. آنها چیزهای که من جان سالم به در برد. آنها چیزهای که من فکر می کنم قانع کننده است من فکر می کنم این مسائل که نسل جوان و یا افراد جوان و یا حتی مردم دوره را می توانید از استفاده به عنوان یک راه حل و یا به عنوان نفوذ است.”

و اگر او تا به حال یک قطعه از مشاوره برای بازیکنان امروز به عنوان آنها مقابله با این زمان نامشخص آن این بود: اقامت آماده است.

“فردا همه چیز است” گارنت گفت. “بنابراین من فکر می کنم بازیکنان بدیهی است که نیاز به قفل به فردا و در تلاش برای ایجاد یک فردا نه فقط آنها بلکه برای خانواده خود را. شما باید برای اقامت آماده است. من می ماند به عنوان شدید به عنوان من می توانم. این همیشه چیزی است که شما می توانید انجام دهید. ما این همه با هم ، This ain’t کسی یا یک فرد رفتن را از طریق آن. ما همه در سراسر جهان در حال رفتن را از طریق این.”

دسته بندی:
ورزشی | آمریکا/جهان ورزش

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de