به روز شده در کمتر از یک دقیقه پیش

پیتسبورگ دزدان دریایی می خواستم یک صدای جدید با یک پیام جدید و آنها به آرزوی خود که کلینت مانع اخراج شد و پس از تنظیم شد بیش از حد اغلب بیش از گذشته خود را نه فصل است.

درک شلتون در حال آماده سازی برای اولین بهار آموزش به عنوان یک عمده-لیگ مدیر با تمرین اولین سخنرانی که او قصد دارد برای ارائه قبل از دزدان دریایی’ اول کامل-تیم ملی تمرین.

“حدود یک هزار بار” شلتون گفت: با خنده با تلفن از فلوریدا. “وجود نقاط عمده من می خواهم برای دریافت در سراسر گروه در مورد چگونه ما می خواهیم این فرهنگ می شود. من فکر می کنم آن را بسیار روشن و به نقطه است. بازیکنان نیاز به دانستن آنچه که شما از آنها انتظار می رود.”

کوتاه و شیرین نسخه: از آن لذت ببرید.

که ممکن است صدای غیر ممکن است با توجه به دزدان دریایی در آینده خاموش 93-از دست دادن فصل و آخرین محل در پایان NL مرکزی هستند و در این میان بازسازی — حتی اگر آنها نمی گویند ،

اما پس از یک نیمه دوم سقوط پر از آشفتگی شلتون می خواهد دزدان دریایی برای رسیدن به تمرکز بر عشق خود را از بیس بال زمانی که آنها گزارش به دزدان دریایی در شهرستان برادنتون فلوریدا.

بنابراین اولین اردوگاه را به یک فضای آرام تر و با کمتر جلسات و بعد از آن برنامه در تلاش برای ایجاد یک محل باشگاه وانجمن فرهنگ است که بر مهم ترین جنبه از بیس بال: با بهره گیری از بازی دوباره.

“من نمی دانم چه قدیمی صوتی و پیام بود چرا که من در اینجا گفت:” شلتون, 49, که صرف دو فصل گذشته به عنوان نیمکت مربی برای دوقلوها مینه سوتا. “ما در حال رفتن به ساکن در گذشته است. گروه ما در حال حرکت رو به جلو با این پیام است که ما احساس می کنیم مهم است و نه تنها به تحویل آن, اما آن را به صورت روزانه.

“ما قطعا رفتن به بازیکن محور. ما می خواهیم به رشد هر روز و از آن لذت ببرید. که چیز بزرگ. هر آنچه که شما انجام, شما باید لذت بردن از کار خود را. شما صرف زمان بیشتری را در اطراف این گروه از بازیکنان و کادر از شما همسر و خانواده خود را به طوری که آن را مهم است که سرگرم کننده است.”

و فقط شاید به خنده به گریه.

دزدان دریایی را شلتون هیچ نعمت از نظر فهرستی. حقوق و دستمزد است که انتظار می رود به حدود 50 میلیون دلار در حال حاضر است که آنها معامله بالاترین پرداخت خود را و بهترین تمام اطراف بازیکن در centerfielder سار Marte به آریزونا برای یک جفت از 19 سال چشم انداز. نه تنها دزدان دریایی قطع روابط با Marte ماه گذشته اما آنها منتشر گیر فرانسیسکو Cervelli و داد و ستد leftfielder کوری Dickerson از دست داده آس پارچ جیمسون Taillon به یک دوم تامی جان عمل جراحی و همه ستاره نزدیک Felipe وازکوئز به بازداشت سه نفر به اتهام جنایت مربوط جزئی در تابستان گذشته.

است که حتی تعداد clubhouse هرج و مرج که شامل دعوا مربوط به امداد کوزه Kyle کریک و Keone اداره و حتی یک دستیار مربی است. دزدان دریایی بودند بیشتر از یک ظرف غذا از حتی رکورد خود را نشان داد و پس از آن جای تعجب نیست که شلتون نمی خواهند به ساکن در گذشته اما به جای تمرکز بر روی آینده است.

“در هر خط از کار زمانی که شما در یک مکان بیش از حد طولانی برخی از چیزهایی که تکراری برخی از کارها برکنار” دزدان دریایی پارچ کریس آرچر گفت: در سپتامبر گذشته پس از فصل آخر. “یک صدای جدید و یک پیام جدید ممکن است خوش آمدید, به خصوص با تمام درام است که در جریان بوده است در این فصل است.”

دزدان دریایی رئیس باب Nutting شنیده ام به اندازه کافی برای آمدن به این نتیجه رسیدند که یک رفوی ، او انجام یک جرم قبل البته دست و پا چلفتی یک برای اولین بار با شلیک مانع قبل از فصل آخر و بعد با هل دادن رئیس جمهور فرانک Coonelly و در نهایت مدیر کل نیل هانتینگتون.

که مجبور دزدان دریایی خود را برای شروع مدیریتی جستجو بیش از, پس از تراویس ویلیامز معرفی شد به عنوان رئیس جمهور و بن Cherington نامگذاری شد مدیر کل. دزدان دریایی خوش شانس برای پیدا کردن شلتون هنوز هم در دسترس است و علاقه مند و استخدام زمان بوده است به دلیل روابط به جو Maddon و Rocco Baldelli و شهرت برای یک بازیکن پسند شخصیت.

“این خوب است مرد” دزدان دریایی پارچ جو Musgrove گفت: در ماه گذشته از آشنایی با شلتون. “انرژی شده است واقعا خوب است و من بیشتر هیجان زده برای دیدن آنچه آن را مانند زمانی که ما همه چیز در رفتن در سمت فیزیکی آن است.”

چه شلتون آموخته به عنوان هدف قرار دادن مربی تحت Maddon برای Tampa Bay Rays و نیمکت مربی تحت Baldelli با دوقلوها بود اهمیت اعتماد کارکنان مربیگری خود و اجازه می دهد دستیاران خود را برای اجرای برنامه های خود را.

همین کلی Mt. لبنان و نقطه پارک آلوم که بازی برای دزدان دریایی در سال 2007 به عنوان شلتون دست بر روی نیمکت. شلتون در بر داشت Baldelli تمایل به شامل او را در همه چیز از جمله مصاحبه با رسانه های مفید در نظافت او برای خواسته های جدید خود را ،

به همین دلیل شلتون می خواهد ورودی از کلی و کارکنان مربیگری چرا او اجازه خواهد داد جدید مربیان اسکار مارین به رسیدگی کوزه گلن شرلوک فو و Tarrik براک به baserunning. که مناطق خود را از تجربه و تخصص. چه خواهد بود جدید برای شلتون است که مسئولیت نظارت بر همه چیز است.

“هر رهبر خوب نمایندگان مردم در اطراف او گفت:” شلتون سابق جزئی-لیگ جالب توجه است که در خدمت به عنوان هدف قرار دادن مربی در کلیولند و خلیج تمپا. “ما رئال خوش شانس بود که مربیان ما قرار داده ایم با هم و ببینید که چگونه آنها را پیوند می خورند. بزرگترین چیزی که شما در یادگیری این است که شما اجازه دهید به مربیان مربی است.”

این چیزی است که ما باید مشتاق به دیدن از دزدان دریایی در این بهار: می شلتون حداکثر رساندن پتانسیل خود را در راه است که مانع می تواند نه ؟ می توانید او را متقاعد دزدان دریایی بازی سخت و مهم تر اساسا صدا ؟ می مارین کمک کریس کماندار بازگشت به فرم و توسعه میچ کلر به بالا-از-چرخش پارچ او به عنوان یک تبلیغ چشم انداز ؟ می براک بهبود baserunning? می شرلوک پیدا روزمره جالب?

که بسیاری از سوالات و شما نمی توانید انتظار شلتون به همه پاسخ ها را قبل از او تا کنون موفق عمده-بازی لیگ. او به اشتباهات تازه کار. اما او وعده را به یک روش عملی است و به دنبال به جلو به بازخورد بازیکن.

“بسیاری از چیزهایی که به شما کمک کند بهتر از مشاهدات از بازیکنان” شلتون گفت. “این چیزی است که من را هیجان زده برای دریافت پیشنهادات و انتقادات به این دلیل که بیشتر خرید-ins ما باید بیشتر سرمایه گذاری آنها در حال رفتن به.”

که پیام جدید از جدید صوتی سخنرانی شلتون عمل خواهد کرد حدود یک هزار برابر بیشتر قبل از پیر گیر ارائه اولین گام به عنوان مدیر جدید. او نمی ساخت هر وعده این فصل در مورد دزدان دریایی به جز یکی که مهم ترین است.

اگر هیچ چیز دیگری شلتون باید سرگرم کننده است.

عاشق بیس بال ؟ ماندن تا به روز با آخرین دزدان دریایی پیتسبورگ اخبار.

کوین گورمن یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید تماس با کوین از طریق ایمیل در [email protected] و یا از طریق توییتر .

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de