به روز شده در کمتر از یک دقیقه پیش

برادنتون فلوریدا. – کوین نیومن و کول تاکر در حال سابق میدارد دور اول که بازی همان موقعیت برای پیتسبورگ دزدان دریایی است. وقتی که می آید به عملکرد shortstops بیشتر متضاد از هر چیز.

که در آن نیومن تا به حال وصف ناپذیر اولین بازی در لیگ های عمده ای در ماه اوت سال 2018 تاکر ساخته شده فراموش نشدنی برداشت اول توسط هدف قرار دادن دو اجرا walkoff صفحه اصلی اجرای خود را در برای اولین بار در-بت آوریل گذشته.

که در آن تاکر عالی بود با دستکش اما تلاش در بشقاب نیومن نشان داد که او می تواند ضربه عمده-لیگ تبادل اما اذعان می کند او اتاق را برای بهبود به عنوان یک مدافع.

“ما همیشه شوخی که اگر شما می توانید قرار داده و من دستکش و خفاش خود را با هم ما می تواند همه ستاره” تاکر گفت: با خنده. “این فوق العاده جالب.”

چه دزدان دریایی را دوست دارم این است که برای هر دو به All-Stars حتی اگر این بدان معناست که یکی در نهایت به بازی یکی دیگر از موقعیت.

نیومن همچنین پایه دوم پایه سوم در سمت چپ و درست در فصل گذشته قبل از حل و فصل به عنوان شروع shortstop. تاکر هرگز بازی کرده است چیزی جز shortstop اما شوخی او خواهد بود اغل گاو یا حشم جالب توجه در صورتی که به معنی ماندن در “نشان می دهد.”

پس از کاهش .308/.353/.446 با 12 خانه اجرا می شود و 64 RBIs در 130 بازی به عنوان یک تازه کار در فصل گذشته 26 ساله نیومن شروع بهار آموزش با یک دژ محکم در shortstop.

ایشان یک رقابت ارزد به عنوان یکی از نقاط قوت دیگر نقاط ضعف. آنها شده اند دوستان پس نیومن تاکر بود میزبان در جذب سفر به آریزونا اما در حال مبارزه برای همین کار. این فقط در مورد چه کسی خواهد بود که استارت این فصل اما دزدان دریایی’ shortstop از آینده است.

“صرف نظر از آنچه که یک مرد نقاط قوت و یا ضعف آنها تغذیه می کردن هر یک از دیگر” دزدان دریایی مدیر Derek شلتون گفت. “در هر وضعیت که در آن ما باید رقابت من فکر می کنم این باعث می شود ما بهتر سازمانی و این باعث می شود که فرد موقعیت بهتر است. در هر زمان شما رقابت سالم و بچه ها در اطراف هر یک از دیگر, آن را می سازد همه درایو کمی سخت تر است.”

دزدان دریایی’ را انتخاب بالا در سال 2015 (شماره 19 کلی), نیومن بود انگیزه خود مبارزات اما حضور تاکر نمی تواند صدمه دیده است. نیومن batted .209 با هیچ صفحه اصلی اجرا می شود و شش RBIs در 31 بازی در سال 2018 از دست داده و شروع کار در بهار گذشته به اریک گونزالس.

پایین نقطه نیومن همزمان با تاکر لحظه بزرگ. نیومن دچار پارگی در انگشت وسط دست راست او بود و در مجروح لیست زمانی که گونزالس و سار Marte تا به حال برخورد خشونت آمیز در مرکز میدان است که کنار هر دو بازیکن است. دزدان دریایی به نام تاکر که آمار چشمگیر, خانه اجرا و دریافت یک پرده تماس در پارک PNC.

“من تصمیم گرفتم من هم می تواند گزاف گویی و بسیاری از سال و یا اجازه اولیه در مراحل تعریف من به عنوان یک بازیکن و ماندن در آن ابزار یا هر چه آن را تبدیل به” نیومن گفت. “من می خواستم به انجام آنچه که من می تواند به عقب بر گردیم در این زمینه و بهترین بازیکنی است که من می تواند و واقعا نشان می دهد که من می تواند به عنوان یک بازیکن بزرگ لیگ. به دنبال بازگشت در سال در حال حاضر من احساس می کنم که آنچه که من انجام داد و من واقعا خوشحال هستم که با.”

بنابراین نیومن صرف offseason کار خود رفت و آمد در تلاش برای بهبود پرش در اولین قدم خود را به طوری که او می تواند به دست آوردن — و پوشش بیشتر زمین در سوراخ. آن را نشان. زمانی که او برای اولین بار زیر کشت عمل نیومن ساخته های دیدنی و جذاب توقف پشت دوم پایه چرخید و با دقت پرتاب.

کسانی که این نوع از نمایشنامه تاکر باعث می شود به نظر می رسد روال. دفاع از خود, اما نمی تواند جبران مبارزات خود را در صفحه. تاکر آمار با خیال راحت در پنج تا از شش بازی قبل از پایین کاهش یافته است. در اوایل ماه ژوئن او فرستاده شد به سه گانه-A ایندیاناپولیس و نمی بازگشت به مدت پنج هفته. در 56 بازی ها تاکر کاهش .211/.266/.361 با دو homers و 13 RBIs. تاکر را در رقابت با گونزالس و JT, معما برای یک نقطه فهرستی.

یک رویا-come-true شروع و به پایان رسید با تاکر مایل بیشتر.

“شما را به لیگ های بزرگ. آیا شما از موفقیت است. شما گرسنه برای اطلاعات بیشتر. من می خواهم بیشتر از آن گفت:” تاکر, 23, دزدان دریایی’ را انتخاب بالا در سال 2014 (24 کلی). “وقتی که می آید به نظر من هر کس مانند” آه که اجرای خانه شما ضربه یا که ورود, که اولین.’ … من می خواهم که به نوعی هنجار و بیشتر اتفاق می افتد اغلب. من قطعا گرسنه که برای این سال است. من می دانم آنچه که به نظر می رسد مانند و من می دانم آنچه که احساس می کند مانند.”

بنابراین آیا نیومن است که خوب مشکل برای دزدان دریایی است.

عاشق بیس بال ؟ ماندن تا به روز با آخرین دزدان دریایی پیتسبورگ اخبار.

کوین گورمن یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید تماس با کوین از طریق ایمیل در [email protected] و یا از طریق توییتر .

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im