27 دقیقه پیش

برادنتون فلوریدا. – سه نفر از سری جهانی قهرمانی برای 1979 پیتسبورگ دزدان دریایی چهره های آشنا در اطراف شهرستان دزدان دریایی اما حضور آنها عمیق است که برای درک شلتون.

جدید دزدان دریایی مدیر تا به حال یک کلمه برای آلوم جان کندلریا عمر مورنو و مانی Sanguillen خدمت ویژه مدرسان در بهار آموزش: عالی.

2341009_web1_gtr-bucstake5-01-022020

کریستوفر هورنر | Tribune-Review

دزدان دریایی ویژه مدرسان جان کندلریا (سمت چپ) و مانی Sanguillen دردسر سوار به عمل زمینه با تکمیل روسازی مدیر دیو وایلدر شنبه, فوریه. از 18 سال 2020 در شهرستان دزدان دریایی در برادنتون.

“یکی از چیزهایی که من امروز گفت که گروه ما باید صحبت کردن با آنها” شلتون گفت: بعد از ظهر سه شنبه پس از دوم کامل-تیم ملی تمرین. “مانی Sanguillen نشسته است پشت سر من. شما در حال صحبت کردن در مورد یک پسر که در یک .296 عمر hitter. شما صحبت کردن در مورد آب نبات که پرتاب یک هیچ-hitter وظیفه و عمر که در گذشته در خارج از جهان سری.

“هر زمان که ما می توانیم آن بچه ها در اطراف ما بچه ها … یک چیزی به من گفت: گروه ما این است که روزی من امیدوارم که آنها یکی از دزدان دریایی فارغ التحصیلان که در حال نشستن در اتاق با یک گروه دیگر. به آن دسته از بچه ها اینجا و این واقعیت که آنها در حال گرفتن زمان به اطراف ما بچه ها, من فکر می کنم آن را واقعا سرد است. ما بسیار قوی سنت و تاریخ در اینجا. به آن دسته از بچه ها اینجا من سپاسگزار است که آنها اینجا هستیم.”

2341009_web1_gtr-bucstake5-02-022020

کریستوفر هورنر | Tribune-Review

دزدان دریایی ویژه مربی عمر مورنو با این نسخهها کار با outfielders شنبه, فوریه. از 18 سال 2020 در شهرستان دزدان دریایی در برادنتون.

1. رفتن زندگی می کنند: شلتون هیجان زده بود برای دزدان دریایی برای اولین بار در زندگی تمرین پنبه حلاجی شده و اضافه شده یک پیچ و تاب و جدید با کوزه پرتاب بدون قفس در پشت صفحه خانه.

“این چیزی بود که ایستاده است و ما کوزه انداخت حملات که خوب است” شلتون گفت. “در هر زمان شما را از پوسته دور از آن شما می توانید بسیاری از نوسانات است که خوب است.”

شلتون به سرقت برده یک صفحه از وقت خود را به عنوان هدف قرار دادن مربی در خلیج تمپا پس از دریافت بازخورد از بازیکنان است که آن را می دهد آنها را بیشتر از بازی مانند شرایط.

“آن را به آن را واقعی تر” شلتون گفت. “آن را مانند شما می دانم که اگر شما می خواهید ما را به نوسان دور خارج است.’ از کوزه آن را دوست دارم بیش از حد چرا که آنها دریافت بازخورد. این چیزی است که من می خواهم. شما فقط باید به سر.”

2. قاتل کلر: یکی از “قابل توجه” تنگ شد میچ کلر موضوع ستون من در شقیدن.

https://triblive.com/sports/kevin-gorman-miserable-major-league-debut-fuels-mitch-keller-to-live-up-to-expectations/

کلر نرم-سخن روشن و خاموش میشه و شلتون شوخی که او در تلاش برای گرفتن او را به لبخند ، اما او نشان داد killer instinct که تا به حال مورد دمیده دور.

“من فکر می کنم او حامل خود را در یک واقعا خوب راه” شلتون گفت. “او بسیار آرام او بسیار آرام است. برای شروع کوزه که باور نکردنی ویژگی به دلیل این واقعیت است که وجود دارد رفتن به روزهای خوب و رفتن وجود دارد به روز های بد.

“که در اطراف او به نظر نمی رسد مانند او تغییر رفتار خود بسیار است. … در هر زمان شما یک پارچ و شما که رفتار این بسیار خوب است چرا که شما لازم نیست که آن دره به عنوان طولانی است.”

2341009_web1_gtr-bucstake5-03-022020

کریستوفر هورنر | Tribune-Review

دزدان دریایی پارچ بلیک Cederlind ارائه می شود در طول زندگی پنبه حلاجی تمرین سهشنبه, فوریه. از 18 سال 2020 در شهرستان دزدان دریایی در برادنتون.

3. ایجاد سر و صدا: شلتون نمی تواند کمک کند اما شنیدن و تماشای – زمانی که جزئی-لیگ مسکن بلیک Cederlind بود بر روی تپه پرتاب live BP.

24-در سال right-hander, یک سال 2016 پنجم-دور پیش نویس انتخاب شد 5-2 با 2.28 عصر و 1.18 شلاق بیش از سه سطح در سال 2019. 6-پا-4, 215 پوند Cederlind شروع فصل در بالا در برادنتون تن به تن 31 بازی در دو-یک آلتونا و سه در سه-یک ایندیاناپولیس.

Cederlind اجازه grunts و ظاهر شکارچی میت برای ساخت یک صدای ناهنجار و خشن از تلفن های موبایل در این زمینه است.

“آن را سرگرم کننده به تماشای” شلتون گفت. “آن را پر سر و صدا. آن را با صدای بلند. توپ جهش از دست خود را. کسی می پرسد ” چه می شد یکی از چیزهایی که بیشتر سرگرم کننده به تماشای؟’ تماشای موهای بلوند روان و شما می توانید از وزنه رفتن که سرد بود برای دیدن. که در واقع اولین بار من آن را دیده ام زندگی می کنند. که شما را به لبخند وادارید.”

2341009_web1_gtr-bucstake5-05-022020

کریستوفر هورنر | Tribune-Review

دزدان دریایی پارچ بلیک Cederlind ارائه می شود در طول زندگی پنبه حلاجی تمرین سهشنبه, فوریه. از 18 سال 2020 در شهرستان دزدان دریایی در برادنتون.

4. طراحی یک جمعیت: شلتون تحت تاثیر قرار چگونه شروع چرخش است و حمایت از یکدیگر در نظر گرفتن توجه کنید که کریس کماندار استیون Brault و جو Musgrove که هم تیمی های خود را پرتاب زنده bullpens.

پس از انجام پارچه سست بافت پرچمی دریل های کوزه به سر برد که در زمان تعامل با تبادل مربی اسکار مارین و اغل گاو یا حشم مربی جاستین Meccage duirng زنده BP.

2341009_web1_gtr-bucstake5-04-022020

کریستوفر هورنر | Tribune-Review

دزدان دریایی پارچ ترور ویلیامز ارائه می شود در طول زندگی تمرین پنبه حلاجی شده به عنوان کریس کماندار ساعت پشت صفحه نمایش چهار شنبه, فوریه. از 18 سال 2020 در شهرستان دزدان دریایی در برادنتون.

“یکی از کولر لحظات برای من امروز شما را دیدم قوس کمر وجود دارد و شما را دیدم Musgrove و Brault,” شلتون گفت. “هنگامی که شما این نوع از وحدت و رفاقت من فکر می کنم آن را به یک اعتبار به آن بچه ها و آن را به یک اعتبار به اسکار و ظروف سرباز یا مسافر است که آنها در حال ایجاد است که محیط زیست است.”

5. با تمرکز بر سرگرم کننده: شلتون صحبت کرده است در مورد او چگونه می خواهد این بهار اردوگاه های آموزشی به طور هدفمند و سرگرم کننده برای دزدان و او توضیح داد آنچه که او به معنای آن است.

محیط زیست طراحی شده است که سست اما موثر است. شلتون می خواهد بازیکنان را به مالکیت کار کارآمد به جای کشیدن در خرحمالی.

“من فکر می کنم که آنچه در آن است در مورد” شلتون گفت. “سرگرم کننده ما مایل به ایجاد است که در آموزش و هدف است. به واقع دیدن این بچه ها بعد از صحبت با آنها به دیدن آنها زندگی می کنند و چگونه hitters واکنش نشان می دهند به آنها چیزی است که بخش بزرگی در مورد اوایل بهار آموزش است.”

شلتون مجموعه که تن خود را با شوخ طبعی سریع.

وقتی پرسید که چگونه 6-7 shortstop چشم انداز Oneil کروز شانس در هرجا دریل شلتون به سادگی خندید. او به تماشای کوزه نیست نگران کروز تخمگذار پایین.

“هنگامی که شما ضربه توپ 450 پا” شلتون گفت: “من نمی دانم که چگونه اغلب پارچه سست بافت پرچمی در حال رفتن به بازی می آیند.”

عاشق بیس بال ؟ ماندن تا به روز با آخرین دزدان دریایی پیتسبورگ اخبار.

کوین گورمن یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید تماس با کوین از طریق ایمیل در [email protected] و یا از طریق توییتر .

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im