تلویزیون شده است وجود دارد برای ما در طول همه گیر بسته در. در حال حاضر از آن زمان به افتخار این را نشان می دهد که ذخیره ما از خودمان و طاعون در خارج از درب جلو ما. نامزدهای 72 جایزه امی برنامه ریزی شده به هوا سپتامبر. 20 در ABC اعلام شد شنبه و وجود دارد مقدار زیادی برای جشن, افسوس, بحث و بی سر و صدا overthink که ما منتظر یک COVID-19 واکسن. در اینجا چند takeaways به شروع کارها:

آکادمی نتواند فانتزی “بازی تاج و تخت’

HBO را “نگهبانان” دریافت 26 نامزد. دیزنی “Mandalorian” فرود آمد 15. Netflix بکشد “غریبه همه چیز” است تا برای بالا درام جایزه و FX خون آشام, کمدی, “چیزی که ما در سایه” به عنوان یکی از بزرگترین شگفتی است.

که می تواند سرزنش رای دهندگان که مایل به فرار ؟ سال گذشته بوده است غرق دلقک با ماشین در داخل یک زباله دانی آتش که سرند با طاعون. سری که با معامله امروز واقعیت زشت, طریق, علمی تخیلی یا طنز-کتاب لنز هستند خوب راه کار را از طریق مسائل دشوار بدون در معرض خود را به اینجا و در حال حاضر. “نگهبانان” تکل مرگبار پیامدهای نژادپرستی با بازدید تولسا نژاد قتل عام سال 1921 با بهره مندی از ابرقهرمان شجاعت و آخرتی قدرت.

و بله “غریبه همه چیز” سزاوار است در اینجا. بسیاری از نشان می دهد قوی تر با هر فصل و یا رشد خود را با بازیگران. این یکی بود. از زندگی غنی فانتزی “جانشینی”? آن را نیز فراهم می کند یک دریچه فرار.

سیاه, نمایندگی کاغذ برداشته کانون توجه در این دسته عمده

کمدی, درام و محدود سری به طور یکسان, سیاه, روایات و منجر نامزد شدند در تعداد رکورد. علاوه بر این “نگهبانان” در چشم ظاهر haul “ناامن” “black-ish,” “کمی آتش در همه جا” و “سیاه و سفید بانوی طرح نمایش” در میان سری رقابت برای جایزه بزرگ.

از تکه تکه شدن تلویزیون چشم انداز — به عنوان پایه و بیمه کابل ملحق شده توسط Netflix, Hulu, اپل+ و در حال حاضر Quibi — ایجاد فضایی برای نشان می دهد و استعداد است که ممکن است در غیر این صورت نادیده گرفته شده است توسط یک سیستم شبکه ای که دیدم غیر سفید داستان به عنوان بیش از حد خطرناک برای بار نخست. سیل اخیر از برنامه نویسی اصلی ساخته شده است تلویزیون یک جسورانه تر و خلاق از فیلم است. بیایید ببینید که اگر پویا حمل از طریق به زمانی که برندگان اعلام کرد در ماه سپتامبر.

آیا بالا بردن شیشه ای خود نشده است. روایات در مورد دیگر آمریکا سایه از رنگ به خصوص مهاجر تجربه نادیده گرفته شد

Ramy — قسمت 201 — Ramy (Ramy Youssef) و شیخ علی ملک (Mahershala Ali) نشان داده شده است. (عکس از: Craig Blankenhorn/Hulu)

Hulu را “Ramy,” مسلما یکی از بیشترین نیم ساعت سری در تلویزیون در قفل شده از سریال کمدی دسته حتی اگر آن را به حال همه نشانه های یک نمایش ابتدا برای برش: خالق خود را برنده یک کمدی بازیگری گلدن گلوب و نشان می دهد خود را برنده Peabody. اضافه کردن به اندک از snubs آمده در یک سال و زمانی که سریال کمدی دسته گسترش یافت و به هشت frontrunners! چه می دهد ؟ هنوز “منكر” را تاریخ به عنوان اولین مسلمان آمریکایی طنزهای برای کسب نامزد امی — سه در واقع با co-creator/ستاره Ramy Youssef برای کمدی بازیگر و کارگردان و Mahershala Ali شد نامزد خود را برای حمایت از نقش خود در این مجموعه است.

اما این کافی نیست. حتی مستند دسته بندی توبیخ بی شمار محصولات مورد تجربه مهاجرت مانند Netflix بکشد “زندگی مستند نشده” برای شهوت پرست “ببر پادشاه است.” Grrrr.

زمانی که مجبور به انتخاب جدید نشان می دهد که آکادمی به خوبی انجام می دهد

به دنبال در اکثریت بالای نامزد آن نیز ممکن 2019, ’18 و یا قبل از آن … “شگفت انگیزی خانم Maisel,” “, Ozark” “Schitt را نهر” “محدود کردن شور و شوق خود را.” است که می گویند کسانی که نشان می دهد در حال سزاوار مدرن اما تلویزیون نه یک موقر متوسط. تلویزیون آکادمی نباید شنا در همان راکد استخر در هر فصل.

اما وقتی که می آید به سری محدود وجود ندارد قبلی-سال برندگان یا runners-up را انتخاب کنید, پس از رای دهندگان مجبور به انجام غیر قابل تصور: سعی کنید چیزی جدید. این سری محدود نامزد نمایندگی برخی از شجاعانه تر برنامه نویسی 2019 و 2020. و همه آنها اتفاق می افتد به حول زن آگهی: “نگهبانان”, “خانم و امریکا” “باور نکردنی” “غیر مومن” “کمی آتش در همه جا.”

هر یک از این محصولات ارائه می دهد تازه را در موضوعاتی که تلویزیون به طور سنتی به سختی بسته بندی آن را در اطراف آنتن در راه معنی دار.

تریبون سرویس خبری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de