بچه ها از آمدن به خود در طول ویروس مستند

هیچ کس گفت: هورا برای این بیماری همه گیر. اما وجود دارد یک پدیده شگفت انگیز است که underreported — شاید حتی خود خسته شده اید.

این uncoddling آمریکا بچه.

کودکان همواره به مراتب بیشتر صالح از فرهنگ ما به آنها اعتبار. آنها هرگز مورد نیاز همه کسانی که غنائم. آنها نیاز به مسئولیت و احترام و برخی رایگان بدون ساختار زمان. در حال حاضر که آنها آن — وای.

ما در حال شنیدن از کودکان و نوجوانان در سراسر کشور کمک به پدر و مادر خود را مسئول مشق شب خود را سوار دوچرخه خود را (برخی برای اولین بار!) و نگهداری از کودکان. آنها در حال یادگیری برای بازی گیتار تمیز کردن و طبخ.

این را هر بچه ای هر روز در ساخت یک جهش بزرگ رو به جلو است. اما فنر از عقب وانت بسیاری از آنها شروع به رشد می کنند.

چگونه است که اتفاق می افتد ؟ آن است که با معتدل است. به عنوان Nassim Nicholas Taleb نویسنده از “Black Swan” بوده است توضیح برای سال: برخی از چیزهایی که شکننده هستند مانند جام شراب. رها کردن آنها را و آنها را خرد.

برخی از چیزهایی که انعطاف پذیر هستند مانند یک توپ لاستیکی. رها کردن آنها را و آنها را به گزاف گویی هیچ بدتر برای سایش — اما از هیچ بهتر است یا.

و پس از آن وجود دارد چیزهایی که ضد شکننده است. آنها در واقع نیاز به یک کمی استرس برای توسعه به درستی. به عنوان ما همه سدوف زمانی جهت یادگیری به تازگی: سیستم ایمنی بدن نیاز به مبارزه با میکروب ها به توسعه آنتی بادی و تبدیل شدن به قوی تر. استخوان نیاز به مقاومت به رشد متراکم (به همین دلیل است که حتی زمانی که شما گیر کرده است شما باید سعی کنید برای انجام برخی از ورزش).

اما کودکان ؟ آنها در حال نهایی در ضد شکنندگی. زمانی که آنها هرگز به چالش کشیده فکر می کنم برای خود حل کرد و یا مقابله با درد نکنه — با تشکر برای بزرگسالان همیشه “کمک” آنها نمی فرصتی برای رشد قوی است. آنها شکننده هستند.

Prepandemic کودکان و نوجوانان شد تا مورد استفاده قرار گرفتن به overprotected آنها حتی متوجه این عجیب و غریب بود. من ملاقات وسط دانش آموزان که هرگز اجازه راه رفتن سگ و یا سوار دوچرخه خود را به خانه دوست. وسط دانش آموزان که هرگز با استفاده از یک چاقوی تیز. آنها می شده اند بسیار کمک کرده آن را در واقع صدمه زدن به آنها را. اضطراب و افسردگی شده اند خونتان در افراد جوان زندگی می کند — و قابل درک است. درمان مانند یک کودک زمانی که شما 8 یا 12 یا 15 افسرده است.

این وحشتناک همه گیر به ما می دهد (امیدوارم) یک بار در طول عمر فرصت برای دیدن چقدر رشد بچه ها زمانی که آنها در نهایت در مواجهه با یک روز پس خالی از فعالیت های برنامه ریزی شده و پس از ساعت است که آنها تنها دو انتخاب: واقعا خسته شدم و یا شروع به انجام چیزی که خود به خود این نوع از منافع آنها است. حتی با مامان و بابا در نزدیکی این هنوز هم ممکن است آزادترین بسیاری از کودکان آمریکایی تا کنون در زندگی خود را.

قرنطینه بدبو و COVID-19 بدتر است. اما با دیدن بچه ها شکوفه یک نفس از بهار در شدت دلتنگ ماه آوریل است.


Lenore Skenazy است که رئیس جمهور اجازه رشد بنیانگذار رایگان-محدوده کودکان و نوجوانان و همزمان نویس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de