یکی از دوستان به قتل بریزبن مادر هانا کلارک می گوید: مربی تناسب اندام و جلب اعتماد در مورد دهه از سوء استفاده رنج می برد او به دست شوهرش.

تکان دهنده, روآن باکستر گفته و هشدار داده Ms کلارک در آغاز رابطه خود را که به او گفته قبلی خود را شریک با آنها او تا به حال یک کودک — که اگر او سمت چپ او خواهد کشتن فرزند خود را و خود را.

صبح روز چهارشنبه کنترل 42 ساله در کمین خانم کلارک در نزدیکی خانه پدر و مادر در کمپ هیل dousing همسر خود جدا و سه تا از بچه ها با بنزین و سوختن آنها را به مرگ در خانواده SUV.

یک شاهد گزارش Ms کلارک شروع به پریدن کرد از سوختن و فریاد زد “او ریخت بنزین در من است.”

شش ساله عالیه چهار سال Laianah و سه ساله Trey درگذشت خود را در صندلی ماشین. باکستر به ضرب چاقو خود را در این صحنه در حالی که 31 سال مادر تسلیم به او صدمات در بیمارستان بعد از آن شب.

در نامه ای در Facebook “را به شجاع ترین زن من می دانم”, Manja Whaley گفت که او برای اولین بار ملاقات خانم کلارک به عنوان یک مشتری در Integr8 تناسب اندام, the CrossFit, بدنسازی, زن و شوهر با هم زد در Capalaba در سپتامبر 2019.

او گفت که این جفت ارز در کودکان از همان سنین و به سرعت با دوستان شد.

“شما به من خیلی راحتی به عنوان یک مادر از سه می دانستند که آنچه این بود,” او گفت که در این پست که به اشتراک گذاشته شده است بیش از 6000 بار.

“این که شما بودند — گرم و دلسوز و کسی است که هر کسی که احساس فورا راحت به نشان می دهد خود را در معرض طرف.”

Ms Whaley یک خشونت کارگر به صورت 10 سال گفت: اعلام شده درست قبل از کریسمس که در ورزشگاه بود و تعطیل.

هنگامی که او رسیده به Ms Clarke, او به او گفت که او تا به حال سمت چپ باکستر در تاریخ 5 دسامبر.

“شما جلب اعتماد در مورد خشونت در خانواده شما تا به حال تجربه 10 سال گذشته” او نوشت:, و اضافه کرد که در ابتدا Ms کلارک بود “اشتباه گرفته و به من گفت که شما تا به حال هرگز فکر نمی کردم که در یک داخلی خشونت رابطه به شما توضیح داد: “او هرگز به من رسید'”.

“ما در مورد انواع مختلف خشونت از جمله مالی, سوء استفاده, سوء استفاده جنسی و شما, تجربه کرده, همه آنها,” او گفت:.

“من از شما خواسته اگر او تا به حال تا کنون تهدید به کشتن شما و یا کودکان و شما به من گفت که او تا به حال نه اما یک چیز وجود دارد او گفت: واقعا ماده در واقع هنگامی که شما برای اولین بار با هم 10 سال پیش و این بود که او گفته بود شریک سابق خود با آنها او تا به حال یک کودک است که اگر او را ترک او را فرزند و پایان دادن به زندگی خود و فرزند است.’ او هرگز اما شما به من گفت که این نظر همواره در گیر و ذهن شما را.”

در اوایل ژانویه باکستر بود با یک سیلی خشونت خانگی سفارش توسط یک بریزبن دادگاه برای ربودن یکی از فرزندان خود را و او را بین ایالتی در برابر Ms کلارک آرزوها.

Ms Whaley پست ریختن نور بیشتری در آن حادثه.

“فقط پس از کریسمس شما تا به حال به گرفتن گام های لازم برای حفظ کودکان خود را امن و پس از پدر در زمان Laianah در بوکس بعد از 2019 از پارک که در آن شما تا به حال ملاقات او بنابراین او می تواند صرف وقت با کودکان,” او گفت:.

“شما به من گفت که او برداشت Laianah و شروع به راه رفتن به دور از شما خواسته به او آنچه که او انجام شده بود و به او گفت که ماشین شما راه دیگر همه در حالی که عالیه شد پریشان گریه برای پدر برای قرار دادن Laianah پایین.”

باکستر, بدون هر گونه توجه “از نظر عاطفی آسیب به کودکان برای مصرف Laianah دور از مادر و خواهر و برادر او” راه می رفت به سمت ماشین و گفت: به Ms کلارک “من به شما گفتم این تقصیر شما است.”

“این عمل یک مرد که معتقد بودند او متعلق به فرزندان و همسر خود را که آنها اشیاء کنترل شود” Ms Whaley گفت.

“این عشق نیست این است که اجباری کنترل — عمل تهدید و ارعاب حمله و تحقیر و یا دیگر سوء استفاده شده است که برای صدمه زدن به, تنبیه کردن یا ترساندن قربانی خود را. در این مورد برای ترساندن کودکان خود و همسر. او نه قربانی.”

صحبت نه در امروز صبح Ms Whaley گفت: “فقط به خاطر شما نبوده است مورد ضرب و شتم معنا نیست که وجود ندارد و خشونت”.

“وجود دارد چک کردن حساب خود در Facebook به اتهامات او را فریب داد. او را به دریافت لباس پوشیدن و او را برداشت تا او لباس و او می گفت همه چیز به مانند نگاه در معده خود را که فقط نفرت انگیز’,” او گفت:.

در نامه Ms Whaley گفت: خانم کلارک “صدای نیاز به شنیده می شود خود داستان بود گفت: زمانی که صدای شما گرفته شده است به دور”. “حقیقت باید گفته شود,” او نوشت.

“تصمیم های ساخته شده دیروز توسط Rowan به زندگی خود را و از خود سه فرزند نتایج حاصل از یک سیستم باور است که شما نیاز به برای ترک رابطه است. این بود عمل به عنوان یک نتیجه از سلامت روانی مسائل و یا مشکلات مالی این بود عمد سنجیده تصمیم به پایان دادن به زندگی خود و از خود و نوزادان زیبا.”

این می آید به عنوان پلیس می خواهیم هر کسی با اطلاعات در مورد باکستر خانواده پویا به جلو آمده.

“تحقیقات ما نشان داده اند ما آرام واضح است که وجود دارد یک حس قابل لمس از غم و اندوه و عزاداری در میان جامعه” کارآگاه بازرس مارک تامپسون گفت.

“ما باید به بررسی برخی از رسانه های اجتماعی و تفسیر است که ما دیده ایم از جامعه است.”

frank.chung@news.com.au

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im