‘کیلووات کورنر’ برنامه ریزی برای طراحی فضای داخل اسپرینگدیل Junior-Senior High School

به روز شده در کمتر از یک دقیقه پیش

Allegheny دره مدرسه منطقه باید با استفاده از $50,000 اعطای مجدد بخشی از یک اتاق کنفرانس در اسپرینگدیل Junior-Senior High School به یک دانش آموز سالن با توجه به افراد مشغول به کار در این پروژه است.

برت Slezak district, تکنولوژی, راهنما و نقطه فرد برای این پروژه و دانیل Engen, رئيس جمهور از VEBH معماران ارائه مفهوم جدید برای راشل کارسون اتاق کنفرانس به هیئت مدیره مدرسه در هفته گذشته.

طراحی مجدد آنها ارائه شده بود برای یک قسمت از اتاق تعیین شده به عنوان یک فضا برای دانش آموزان است. در واقع یک گروه از دانش آموزان بودند که در طراحی مجدد .

“ما می خواهیم آنها را به بخشی از فضا و دانش آموزان احساس خود را در فضا” Slezak گفت.

چه آنها آمد تا با “کیلووات کورنر.”

“این چیزی است که بچه ها را خواستار شده است پس از آن ما شروع شده” Slezak گفت.

نام یک مرجع به منطقه و جامعه در تاریخ به عنوان یک مولد برق توپی که از مدرسه گرفت و نام خود را برای تیم های ورزشی به دیناموهای.

“ردی کیلووات” یک شخصیت کارتونی غرب پن قدرت مورد استفاده برای ترویج محصول خود را. طراحان در سراسر یک قطعه از آثار هنری شامل ردی کیلووات آنها امید به ترکیب به یک نشانه نئون برای دانش فضایی.

کیلووات کورنر است که حدود یک سوم از 1200 فوت مربع اتاق کنفرانس.

اتاق را می توان تقسیم به سوم با دیوارهای متحرک.

کیلووات کورنر خواهد شد به طور مستقیم در سراسر از کافه تریا. آن را به یک پنجره در امتداد یک دیوار به دنبال بر روی راهرو و برخی جدید پایه میخانه-نوع جداول با مدفوع و برخی دیگر از مبلمان جدید برای دانش آموزان به استفاده از زمانی که آنها را به اتاق مطالعه یا معاشرت. فضا را به دانش آموز است و ریشه گرفته در junior-senior high school.

این پروژه در حال تکمیل $50,000 طرح برای یادگیری اعطای منطقه دریافت شده از بازسازی یادگیری است.

Slezak گفت: هیئت مدیره هنگامی که آن را پذیرفته گرانت در ماه نوامبر که “reimagining” فضاهای به کمک و حمایت از دانش آموزان یکی از راه هایی که برای رسیدن به هدف.

“طرح اصلی زمانی که ما اعمال می شود برای اعطای بود تا ببینید که چگونه ما می تواند تعمیر و نوسازی کتابخانه فضا” Slezak گفت.

عضو هیئت مدیره پائولا ژان Moretti گفت: طراحی مجدد شد “زیبا” اما تعجب آنچه رخ داده به کتابخانه مفهوم است.

“ما قرار بود به روز شده در مورد طراحی پیشرفت و در اینجا ما با یک طرح نهایی هستیم و آماده برای رفتن به پیشنهاد” او گفت:.

Slezak گفت: در طول فرایند طراحی کتابخانه مورد بحث قرار گرفت اما معماران, طراحان داخلی و دانش آموزان شرکت کننده همه به این نتیجه رسید که راشل کارسون اتاق بود و بهترین نامزد برای طراحی مجدد.

“این همه در مورد چگونه مردم با استفاده از فضای نه چه زیبا آن است” Slezak اضافه کرد: این احساس عمومی این است که یک فضایی که دانش آموزان را جذب.

علاوه بر این او گفت: طراحی حرفه ای از VEBH که در حال اهدا وقت و تلاش خود را برای این پروژه بر این باورند تنگ 50000 دلار در بودجه را ندارد مقدار تغییر در این کتابخانه است که در یک فضای بزرگتر. عضو هیئت مدیره جیمز Gaschler به یاد می آورد دیدن مراجع به طراحی مجدد در هیئت مدیره به روز رسانی از دولت.

“شخصا احساس می کنم به روز شده به اندازه کافی احساس راحتی با این” او گفت:.

“به نظر می رسد فوق العاده برای استفاده از آن منطقه” رئیس جمهور هیئت مدیره لری urban greenhouse گفت.

سرپرست پت Graczyk گفت: طراحی این است که آنچه دولت پیشنهاد و اگر هیئت مدیره تصویب آن در جلسه آینده آن را آماده برای رفتن خواهد بود برای مناقصه.

دسته بندی:
محلی | اخبار دره اعزام

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de