کیم دوباره در پایان غیاب میان سلامت شایعات

توسط کیم تانگ-HYUNG

سئول کره جنوبی (AP) — رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد ساخته شده و اولین حضور عمومی خود را در 20 روز او به عنوان جشن اتمام یک کارخانه کود در نزدیکی پیونگ یانگ رسانه های دولتی گفت: پایان دادن به شرایطی که باعث جهانی شایعاتی که او ممکن است به طور جدی بیمار است.

شمال رسمی مرکزی کره ای آژانس خبری یا KCNA گزارش داد که کیم با حضور در مراسم روز جمعه در Sunchon با دیگر مقامات ارشد از جمله خواهر کیم یو جونگ که بسیاری از تحلیلگران پیش بینی می کنند بیش از اگر او برادر است که به طور ناگهانی قادر به حکومت کردن است.

رسانه های دولتی نشان داد فیلم و عکس از کیم پوشیدن سیاه مائو کت و شلوار و دائما لبخند زدن و قدم زدن در اطراف امکانات کف برش بزرگ از روبان قرمز با یک قیچی دست خواهر و سیگار کشیدن در داخل و خارج از ساختمان در حالی که صحبت کردن با مقامات دیگر است.

به ظاهر هزاران نفر از کارگران بسیاری از آنها نقاب ایستاده در خط در مجتمع عظیم خروش در جشن و انتشار بالن به هوا. نشانه ای نصب شده در یک مرحله که در آن کیم نشسته با دیگر مقامات ارشد بخوانید: “Sunchon فسفاته کود کارخانه; اتمام مراسم; مه 1 سال 2020 است.”

وجود دارد هیچ نشانه قطعی که کیم در ناراحتی اگر چه لحظاتی وجود دارد که در آن راه رفتن خود را نگاه کمی سفت است. او نشان داده شد در حال حرکت و بدون چوب در راه رفتن مانند یک او استفاده می شود در سال 2014 زمانی که او دوره نقاهت بعد از یک فرض عمل جراحی مچ پا. اما او نیز دیده می شود سوار سبز برقی سبد خرید که به نظر می رسد شبیه به یک وسیله نقلیه او در سال 2014.

آن را کیم اولین حضور عمومی پس از مارس 11, زمانی که او ریاست آن بر حاکم حزب کارگران جلسه به بحث در مورد coronavirus و reappoint خواهر خود را به عنوان یک جایگزین عضو از قدرتمند تصمیم گیری دفتر سیاسی حزب کمیته مرکزی. که حرکت می کند را تایید کرد او نقش قابل توجهی در دولت است.

کره شمالی گفته است که نه تنها به حال ویروس مورد اما این ادعا است که مورد سوال بسیاری از کارشناسان خارج از.

آن را بلافاصله روشن است که چه باعث شده بود کیم نبود.

گمانه زنی ها در مورد سلامت خود را swirled پس از او از دست رفته مارس 15 جشن تولد خود را در اواخر پدر بزرگ کیم ایل سونگ این کشور مهم ترین تعطیلات برای اولین بار پس از به دست گرفتن قدرت در سال 2011.

امکان بالا-سطح بی ثباتی مطرح نگران سوال در مورد آینده پنهانی هسته ای مسلح کشور است که به طور پیوسته ساختمان آرسنال به معنای تهدید سرزمین اصلی ایالات متحده در حالی که دیپلماسی بین کیم رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن متوقف شده است.

برخی از کارشناسان می گویند کره جنوبی و همچنین به عنوان منطقه ای آن همسایه و متحد واشنگتن باید شروع به آماده سازی برای ممکن است هرج و مرج است که می آیند اگر کیم کنار مشکلات سلامتی و یا حتی می میرد. بدترین سناریو شامل کره شمالی پناهنده جاری شدن سیل در کره جنوبی و یا چین و یا نظامی تندرو اجازه سست سلاح های هسته ای.

“جهان تا حد زیادی آمادگی برای بی ثباتی در کره شمالی گفت:” Leif-اریک ایزلی یک استاد در دانشگاه Ewha در سئول. “واشنگتن سئول و توکیو نیاز به سخت تر هماهنگی در برنامه های احتمالی در حالی که سازمان های بین المللی نیاز به منابع بیشتر و کمتر جنجال بر سر نقش چین است.”

کره جنوبی وحدت, وزارت, که معاملات بین کره ای امور را تایید کرد رهبر کره شمالی در بازدید از کارخانه کود و گفت: این بخشی از تلاش های خود را برای تاکید بر توسعه اقتصادی است. وزارت نامیده می شود برای تشخیص اطلاعات مربوط به کره شمالی گفت که “بی اساس” شایعات هفته گذشته را ناشی از “سردرگمی غیر ضروری و هزینه” برای کره جنوبی جامعه و بازارهای مالی است.

دولت کره جنوبی که یک مخلوط رکورد ردیابی پیونگ یانگ را نخبگان حاکم بارها و بارها عنوان حدس و گمان است که کیم اعتقاد به 36 در سلامت فقیر پس از عمل جراحی.

دفتر رئیس جمهور کره جنوبی ماه Jae-در گفت: آن را تشخیص داده و بدون علائم غیر معمول در کره شمالی و یا هر واکنش اضطراری توسط آن حزب حاکم نظامی و یا کابینه است. سئول گفت: این اعتقاد کیم هنوز مدیریت امور دولت اما ماندن در مکانی نامشخص در خارج از پیونگ یانگ پایتخت.

این KCNA گزارش گفت: کارگران در کارخانه کود شکست را به “صاعقه وار به سلامتی” برای کیم که در آن گفته است که هدایت این کشور در تلاش برای ساخت یک متکی به اقتصاد در چهره یک “سر باد” توسط “نیروهای متخاصم.”

در این گزارش اشاره نکرد مستقیم هر نظر نسبت به واشنگتن و یا سئول.

صحبت با خبرنگاران در کاخ سفید مغلوب ساختن پیشی جستن کاهش یافته است به نظر در مورد کیم ظهور اما گفت که “چیزی برای گفتن در مورد آن در زمان مناسب.”

در طول نزدیک به سه هفته غیبت رسانه های دولتی گزارش داد که کیم بود انجام فعالیت های روزمره خارج از نمایش عمومی مانند ارسال کارت تبریک به رهبران سوریه و کوبا و آفریقای جنوبی و ابراز امتنان از کارگران ساختمان امکانات گردشگری در شهر ساحلی ونسن جایی که برخی گمان او اقامت داشت.

چئونگ سئونگ-چانگ یک تحلیلگر در کره جنوبی Sejong موسسه گفت: این فیلم از کیم به او پیشنهاد کرد که دوره نقاهت بعد از برخی از مرتب کردن بر اساس از شکست پزشکی که تحت تاثیر راه رفتن خود را احتمالا مربوط به مچ پا خود را.

در سال 2014 کیم از بین رفته از چشم های عمومی برای نزدیک به شش هفته قبل از کرد با یک عصا. کره جنوبی جاسوسی آژانس گفت: در آن زمان که او کیست حذف شده از مچ پا خود را.

تحلیلگران می گویند کیم سلامت می تواند تبدیل به یک افزایش عامل در سال پیش رو: او اضافه وزن سیگار و نوشیدنی و دارای یک سابقه خانوادگی از مسائل مربوط به قلب.

اگر او به طور ناگهانی قادر به رد برخی از تحلیلگران گفته اند خواهر او گفته می شود که حدود چهار سال جوانتر از برادرش می تواند به عنوان رهبر به ادامه پیونگ یانگ را وراثت سلسله آغاز شد که پس از جنگ جهانی دوم است.

اما دیگران سوال که آیا اعضای هسته کره شمالی نخبگان عمدتا مردان در دهه 60 یا 70 خواهد بود قادر به پذیرش یک جوان و تست نشده زن رهبر که نظامی فاقد اعتبار است. برخی از پیش بینی رهبری جمعی و یا خشونت آمیز مبارزات قدرت.

پس غیر منتظره ای تحریک آمیز اجرا در موشک و آزمایش های هسته ای در سال 2017, Kim استفاده از بازی های المپیک زمستانی 2018 در کره جنوبی به آغاز مذاکرات با واشنگتن و سئول بعد از آن سال. که منجر به یک جای تعجب سری از نشست با کیم و تهمت جلسه سه بار

اما مذاکرات باید شک و تردید عمل در ماه های اخیر بیش از اختلافات در تبادل تحریم ها و خلع سلاح گام بالا بردن شک و تردید در مورد اینکه آیا کیم هرگز به طور کامل دور مقابله زرادخانه او به احتمال زیاد می بیند به عنوان قویترین تضمین بقا.

کیم وارد 2020 تعهد به ساخت تا خود را از ذخایر هسته ای و شکست تحریم های اقتصادی از طریق “اعتماد به نفس.” برخی از کارشناسان می گویند که در شمال خودخواسته مستند در میان coronavirus بحران به طور بالقوه می تواند مانع توانایی خود را برای بسیج مردم برای کار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im