11 دقیقه پیش

به عنوان یک 15 ساله دانشجوی سال اول در Kiski منطقه دبیرستان الکسی کرامر می دانستم که او علاقه مند بود در ارتش.

او شروع به ترکیب اینترنت و انجام تحقیقات شخصی به برنامه برای دانش آموزان دبیرستانی. که زمانی که او کشف کرد Junior رزرو مسئول آموزش سپاه (JROTC) یک برنامه فدرال که در آن دبیرستان دانشجویان پوشیدن لباس نظامی و یادگیری تاریخ نظامی, علم و نظم و انضباط.

با توجه به نیروی هوایی JROTC سایت این برنامه با هدف به دانش آموزان آموزش شهروندی, خدمات و مسئولیت.

کرامر متوجه برخی دیگر در نزدیکی مدارس JROTC برنامه—Norwin دبیرستان در North Huntingdon دارای یک نیروی دریایی واحد; لورل ارتفاعات در Oliver دارای یک نیروی هوایی واحد.

“من فقط شروع به تعجب می کنم اگر Kiski می توانست چیزی را که می خواهم گفت:” کرامر در حال حاضر 17 و در سال سوم خود را. “شاید من می تواند رفتن به مدرسه و بگو: هی شما ها در این مورد فکر?'”

حدود دو سال بعد Kiski منطقه مدیره مدرسه رسما تایید توافق روز شنبه به ایجاد یک نیروی هوایی JROTC واحد در مدرسه بالا است.

“ما واقعا هیجان زده برای آن و برای تاثیر برای مدرسه ما” گفت: اصل چاد رولاند. “این یک فرصت فقط به حداکثر رساندن کسانی که در دنیای واقعی-نرم افزار مهارت برای ایجاد مهارت در رهبری و یکپارچگی و مدیریت زمان است.”

مراحل راه اندازی شد در حال حرکت هنگامی که کرامر مشترک تحقیقاتی خود را با راهنمایی مشاور آورده است که این ایده تا به رولاند. JROTC نمی شد چیزی از مدرسه تا به حال در نظر گرفته شود قبل از رولاند گفت: اما کرامر علاقه به مدیران “برخی از هدف” برای کسب اطلاعات بیشتر.

بازدید مدیران سنکا دره دبیرستان برای یادگیری در مورد ارتش آن واحد انجام تحقیقات بیشتر و شروع به استفاده از این برنامه فدرال.

مدرسه نیز خبر از بررسی به دانش آموزان از طریق ایمیل برای ارزیابی منافع بالقوه. کرامر گفت: او به خاطر “در حال اجرا در اطراف در همه جا” تشویق مردم برای پاسخ. در پایان Roland گفت: حدود 100 از 1,260 دانش آموزان در مدرسه پاسخ مثبت به این ایده از یک JROTC برنامه.

“که گفت ما باید کمی از علاقه” رولاند گفت. “در بسیاری از مدارس ما به اندازه آنها در حال اجرا واحد 80-100 دانش آموزان درگیر در برنامه است.”

این نرم افزار شامل یک سایت از یک گروهبان نیروی هوایی که تور Kiski منطقه دبیرستان برای بررسی در دسترس درس حفاری و فضای ذخیره سازی.

رولاند گفت: این مدرسه به ثمر رساند بسیار بالا در سایت مراجعه کنید اما پس از درخواست رسمی ارسال شده در مارس 2018 منطقه شنیده می شود بسیار کمی اخبار. بیش از یک سال به تصویب رسید.

سرانجام حدود یک هفته پیش سرپرست تیم اسکات دریافت کلمه که Kiski منطقه دبیرستان تصویب شده به میزبان یک واحد. اسکات جانباز ارتش ایالات متحده گفت: این یک کمک بسیار خوبی قادر به ارائه JROTC به دانش آموزان است.

“از همان ابتدا حتی اگر من نظامی سابق آن را واقعا در مورد ساختمان شهروندان — ساختمان شهروندان از شخصیت” گفت: Scott. “ما فکر می کنم آن را واقعا خوب ازدواج از برنامه های ما و جامعه است.”

زمانی که اسکات مشترک خبری با او Roland گفت: او فقط به پایان رسید در یک دیدار خانگی با ارشد دانشجو بود که در تلاش برای آن را به مدرسه. دانش آموز مشغول به کار بود کار و مدرسه پرش به پول.

“این فقط جالب چگونه همه چیز اتفاق می افتد” رولاند به یاد می آورد. “من شروع به فکر کردن در مورد آن جوان مرد و چه چیزهایی می شده اند متفاوت است. [JROTC] فرصتی است برای ما برای تعامل با دانش آموزان است که شاید ما شده اند قادر به به طور موثر تعامل با گذشته است.”

حرکت رو به جلو رولاند گفت Kiski منطقه دبیرستان آغاز خواهد شد تبلیغات JROTC در سال آینده دوره های فروشگاه. مدرسه در حال همکاری با نیروی هوایی نماینده برای شناسایی نامزدها برای این برنامه مربی و دستیار خود را.

پس خیلی انتظار کرامر در حال شروع به فکر می کنم این برنامه به فراموشی سپرده شد و یا از دست رفته در این سو و ان از کاغذ بازی. در حال حاضر او نشئه است او قادر خواهد بود برای شرکت در JROTC در سال آخر خود را.

“آن را سرد به یک علامت گذاری بر روی چیزی است که در واقع رفتن به تحت تاثیر قرار مردم در راه مثبت” کرامر گفت.

پس از او فارغ التحصیلان کرامر در حال برنامه ریزی برای پیوستن به هر دو نیروی هوایی و نیروی دریایی.

Teghan Simonton یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید تماس Teghan در 724-226-4680, [email protected] و یا از طریق توییتر .

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de