توسط:
چهار شنبه, فوریه 11, 2020 | 8:29 PM
در سال گذشته در این زمان Knoch دختران بسکتبال مربی کریس Andreassi و شوالیه وفادار بودند و هنوز هم بازدم از یک WPIAL بخش 1-4A حذفی تعقیب که رفت به فینال بعد از فصل به طور منظم.

Knoch به پایان رسید گیج کننده زوج هفته گذشته در سه راه کراوات با آپولو-ریج و گرینزبورگ سالم برای مقام سوم در این بخش است. هر سه تیم مجرب است.

این شوالیه قادر به نفس کشیدن کمی ساده تر به عنوان آنها مسجل با چند بازی باقی مانده قبل از بخش برنامه به این نتیجه رسیدند.

در حال حاضر Knoch که در پایان فصل به طور منظم 16-6 و در یک کراوات برای دوم در این بخش با فریپورت در 11-3 امید برای اجرا در پلی آف. آن را به پا زدن کردن postseason بازی به عنوان شماره 6 دانه در کلاس 4A و به صورت شماره 11 قلعه جدید در روز دوشنبه در ساعت 6:30 p. m. در Fox Chapel.

“این خوب بود برای به دست آوردن ششمین دانه” Andreassi گفت. “آینده من فکر می کنم همه می دانستند که بالای چهار دانه بودند برای رفتن به. سپس آن را به یک سوال که بعد از چهار خواهد بود. راستش من فکر کردم آن می تواند هر سفارش. همه شما بازی خوب است در حال حاضر. دختران هیجان زده و آماده برای رفتن.”

Knoch و 147 پسران و دختران دیگر تیم ها در این سال WPIAL برگشتی متوجه حذفی سرنوشت سهشنبه شب در WPIAL جفت جلسه در DoubleTree Hotel در درخت سبز.

Freeport, که همچنین در پایان فصل به طور منظم 16-6 روز پس از 57-38 پیروزی بر گوزن دریاچه است No. 7 دانه در کلاس 4A و به صورت شماره 10 Belle Vernon روز دوشنبه در 6:30 بعد از ظهر در تپه شمالی.

“(بذر) است و آنچه در آن است” فریپورت مربی فرد Soilis گفت. “در حال حاضر ما خواهد شد آماده به بازی این بازی. ما خوشحال هستیم در پلی آف و دختران آماده خواهد شد به بازی.”

McKeesport پنجم بذر در 4A.

این WPIAL نهایی برای شش دختران طبقه بندی خواهد شد Feb. 27-29 در پیت پترسن مرکز حوادث.

آلو (14-6) آمد تا یک بازی کوتاه از اولین بخش قهرمانی با گذشته و دوم از دست دادن به دروازه در یک winner-take-all نبرد در بخش 2-5A جمعه گذشته است. اما Mustangs دوباره جمعه و به دست آورده حرکت با غالب پیروزی بر بارل.

آنها وارد WPIAL پلی آف امیدوار به ضربه محکم و ناگهانی یک بازی postseason از دست دادن خط. آخرین حذفی برنده آمد و در سال 2002 WPIAL کلاس AAAA مسابقات است.

آلو است No. 9 دانه و چهره سابق بخش رقیب پن هیلز روز سه شنبه در 6:30 p. m. در Fox Chapel.

“دور اول ما تا به حال احساس ما را دریافت کنید پن هیلز بنابراین در حال حاضر ما یک بازی در یک زمان” آلو مربی استیو Elsier گفت.

ریورویو رهبری آن شش عضو ارشد کلاس نیز امیدوار به بازگشت در حذفی برنده ستون جمعه هنگامی که آن را به عنوان شماره 10 دانه در کلاس 2A در شماره 7 Burgettstown در نرتهگت.

با وجود یک زن و شوهر از نزدیک تماس اظهارات نشده است قادر به گرفتن گذشته WPIAL دور اول در سه سال گذشته پس از رسیدن به یک چهارم نهایی و سقوط یک بازی کوتاه متحده در سال 2016.

“دختران احساس می کنند می توانید با هر کسی اگر آنها بازی راه آنها قادر هستند و من فکر می کنم آنها به اثبات رسیده است که” اظهارات مربی کیت Stitt گفت.

گوزن دریاچه (13-9) وارد WPIAL برگشتی برای ششمین سال متوالی. جوانی Lancers که به پایان رسید بسته سوم در بخش 3-3A با شرق Allegheny در 9-5 است No. 9 دانه خواهد شد و در صورت شماره 8 ستون LaSalle در فوریه. 19 در 6:30 p. m. در شمال Allegheny.

“این فقط به عنوان ما به فکر” گوزن دریاچه مربی دیو Petruska گفت. “آن را به در حال حاضر می دانیم که ما در حال بازی و که ما می توانیم برای آماده.”

در سال گذشته Fox Chapel را به خود جلب کرد شماره 8 دانه در 6A براکت و بسیاری به شماره 1 پطرس شهرستان در یک چهارم نهایی.

اما روباه ماند زنده برای سفر به PIAA مسابقات زیر را دنبال کنید-رهبر فرمت زمانی که سرخپوستان اسیر WPIAL قهرمانی.

Fox Chapel (13-9) دوباره شماره 8 دانه و در این سال آن امید برای متفاوت چهارم و به عنوان نتیجه آنها به صورت ردیف 1 Bethel Park (19-2). تیم های برنده بازی چهارم خود را matchup تا فوریه. 21 در سایت و زمان مشخص شود.

سنت جوزف (3-19) به پایان رسید و با سوق دادن اندرو خیابان (8-14) برای جایگاه چهارم در بخش 3-1A و اسپارتها به عنوان شماره 11 دانه را شماره 6 Sewickley آکادمی روز سه شنبه در 6:30 p. m. در نرتهگت.

مایکل عشق یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید تماس با مایکل از طریق ایمیل در [email protected] و یا از طریق توییتر .

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im