کوبه برایانت جاودانه در کتاب “Mamba ذهنیت”

از زمان کوبه برایانت به-خارج-از-مدرسه بسکتبال نابغه را از طریق روز خود را به عنوان یک جهانی افراد مشهور, یک مرد به نام Andrew D. برنشتاین وجود دارد به وقایع آن همه با عکس.

آن نیست تا زمانی که همکاری در “مامبای ذهنیت” یک کتاب پرفروش پروژه که برنشتاین کشف کردند که هزار کلمه هر تصویر گفته بودند که در بیان مجزا به زبان های مختلف. این عکس ها صحبت کرد و به این موضوع در چند زبان قابل درک به عنوان به خوبی به عنوان برایانت: بسکتبال اصول.

“کمی من می دانم صادقانه تا زمانی که من و او شروع به انجام این کتاب هم او به من گفت که او با استفاده از عکس های من حتی به عنوان یک بچه و به عنوان او شروع به بازی, او با استفاده از عکس های من به مطالعه و بررسی چگونگی بازیکنان به مطالعه خود حرکت عبارات خود را چگونه آنها قفل شده بودند در” برنشتاین گفت: از طریق تلفن از لس آنجلس که در آن او کار می کند برای NBA و به عنوان لیکرز رسمی تیم عکاس. “همانطور که ما شروع به ویرایش عکس ها به کتاب او شروع به نشان من با شکستن پایین تشریحی عکس های من.”

برنشتاین است که تیراندازی NBA عمل از سال 1983 مورد بحث یک عکس از برایانت امنیت Michael Jordan نشان می دهد که چگونه برایانت جدا تصاویر برای تبدیل شدن به یک مطلب کامل بازیکن بسکتبال است.

“او عنوان توصیف که عکس بود در مورد چگونه او انجام شده بود همه چیز اشتباه” Berstein گفت. “بنابراین من به تصویر نگاه کنید. در اینجا یک جوان کوبه در اینجا بت خود را, آنها در حال رفتن mano a mano, خیلی باحال عکس, لحظه بزرگ, راست?”

اشتباه است.

“او به نظر نمی آید در آن راه است که” برنشتاین گفت. “او به نظر می رسد آن را به عنوان به آنچه که او انجام چه Michael انجام می دهند چگونه است او در واکنش به آنچه که مایکل را انجام می دهند. چگونه پای خود را در محل اشتباه? پاهای او, باسن خود هستند و در جهت اشتباه اشاره کرد. این واقعا مثل این است که در یک آزمایشگاه و داشتن کسی تشریح چیزی درست در مقابل شما. این یک تجربه ذهن دمیدن.”

و او آن را انجام سنی بسیار جوان تر از بقیه از ما جدا قورباغه برای اولین و آخرین بار در یک دبیرستان زیست شناسی دوره.

“او به من گفت که او بود که قصد بازگشت به این پوستر که او حلق آویز من پوستر از نوابغ, پرنده, سحر و جادو, دومینیک, Isiah بچه ها که او را تحسین به عنوان یک کودک و یک نوجوان و حلق آویز کردن در اتاق خود” برنشتاین گفت. “او نگاهی به آن پوستر و نه فقط سرد اقدام به ضرب گلوله. او را ببینید چه خبر است, چگونه است که این تفسیر ، بود که فوق العاده ذهن دمیدن به من. آن باور نکردنی بود.”

برایانت انتخاب هر عکس در “مامبای ذهنیت” و نوشت: هر کلمه.

“او به طور کامل غوطه ور است. اگر شما می دانستید کوبه کوبه هیچ کاری انجام نمی, نیمه, نژاد,” برنشتاین گفت. “او رفت و در کامل با مته سوراخ کردن در همه چیز و وسواس او مسری بود. کوبه بزرگ نقل قول: ‘اگر شما وسواس با آنچه شما را فراموش نمی کنیم همان زبان صحبت می کنند.’ من دوست دارم که نقل قول از آنجا که من تا به حال برای ظهور تا چالش در سراسر زندگی حرفه ای من از بودن به عنوان وسواس با هنر و صنعت به عنوان او با هنر و صنعت خود را.”

نتیجه دو محور مردان در میان بهترین در جهان در بسکتبال صنایع دستی همکاری یک کتاب منتشر شده توسط Melcher رسانه ای که نشان می دهد برایانت توجه به جزئیات است.

در آن برایانت سهام چگونه او آموخته است که برای به دست آوردن یک مزیت در مقابل های مختلف بازیکنان NBA و سهام آنچه او دوست داشت در مورد بازیکنان در بازی ها از جمله بسیاری از سابق سلتیکز.

کوبه می نویسد: در مورد تونی آلن دفاع با احترام است که مرزهای احترام است. او گفت: آلن “خواهد ناپاک در هر زمان و جرات refs به آن تماس بگیرید. … من دوست داشتم که.”

دیگر کوبه آیات در سلتیکز: افسانه زباله-گوینده Kevin Garnett تقسیم لیگ به بازیکنان بودند لرزاند توسط بحث و کسانی که سوخت آن است. Garnett فشرده برایانت به رده دوم. بدانند چگونه به کم کردن سرعت Paul Pierce, چه کسی می دانست که چگونه به استفاده از هر دو خود را به صورت فله و ظهر به نفع خود بود و هیچ پازل آسان برای کوبه را حل کند. گرما را Dwyane Wade داد کوبه مشکل نیز پس از او آمد تا با یک استراتژی جدید او را تماشا نوار برای یک ساعت با مردان در این تیم و به آنها نشان داد تمام کلید برای آنها بود و به “او را نگه دارید” برای یک مطلب کامل دوم. جزئیات بیشتر.

برایانت مشترک چیزی است که بیل راسل, بزرگترین بازیکن بسکتبال, با توجه به کمتر تمام وقت زیادی از اردن خود را به او گفتم که با او باقی ماند. راسل گفت: بیشتر نمی دانستم او به خوبی یک dribbler و خارج تیرانداز به عنوان او بود و او را دیدم هیچ دلیلی برای سعی کنید به آن را اثبات کند. با سام جونز موجود بر روی بال خود را به ساقه و باب Cousy قادر به آوردن توپ در دادگاه, چرا اجازه نمی دهد آنها را به انجام آنچه آنها بهترین چیزی که آنها را بهتر از راسل?

کوبه احترام برای این غول از بازی کشیده برای نسل بود و به خوبی در این کتاب گرفته شده.

“این Mamba ذهنیت” به دست آورده وهله اول در کتاب/مردم در دسته های معتبر PX3 بین المللی عکاسی جوایز در پاریس که در آن برنشتاین اتفاق افتاد به تیراندازی یک بازی NBA زمانی که برندگان اعلام شد.

برنشتاین با ارسال یک متن با اخبار به برایانت. پاسخ او: “تبریک به ما.” دو روز بعد برایانت دختر خود جی جی و هفت نفر دیگر کشته در سقوط یک هلیکوپتر در کالاباساس کالیفرنیا در راه به جی جی بازی بسکتبال.

“این آخرین ارتباط من با او” برنشتاین گفت. “من شما را به نگه داشتن آن متن است. من فکر می کنم من احتمالا یک تصویر را چاپ و قاب آن است. … من حتی نمی تواند سر من در اطراف چه اتفاقی افتاده.”

کوبه و جی جی برایانت خواهد بود memorialized دوشنبه در مرکز استیپلز در لس آنجلس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>