خوش آمدید به دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن از maclean’s سیاست خودی عضویت در خبرنامه. ثبت نام برای دریافت آن را تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را.

همیشه من شاید. سابق وزیر کابینه جان بیرد به نظر می رسد در جهانی غرب بلوک پنج شنبه و خواسته inevtiable سوال: آیا شما در داخل یا خارج برای محافظه کار به رهبری نژاد ؟ ظاهرا سابق کابینه همکار و زمان برتر از آلبرتا مهاجرتکرده و خواست او را اجرا کنند. “من بدیهی است که تماس گرفتن من با وزن گزینه های من و ساخته نشده و هر گونه تصمیم گیری,” او گفت:. بیرد وظیفه بود با پیش نویس پس از مرگ در تازه ترین انتخابات برای محافظه کاران که ممکن است او را به لبه اگر او در واقع پرتاب کلاه خود را در حلقه. او می داند که چه درس هایی باید آموخته شود: در میان آنها او نشان داد که محافظه کاران برنده هنگامی که عمل آنها مانند محافظه کاران نه “لیبرال-lite.”

اما اگر بیرد در حال پریدن در او نیست دقیقا در آینده نوسانی. غرب بلوک میزبان مرسدس استفنسون شروع مصاحبه با پرسیدن بیرد وزیر سابق امور خارجه چگونه او می خواهم ارزیابی کانادا را از دست داده و coronavirus فایل. “من فکر می کنم و بزرگ آن بوده است صالح” گفت: استقبال از این مرد در حال حاضر در حال انجام کار های قدیمی فرانسوا-Philippe شامپاین. “بدیهی است که ما همه می خواهم به کار با هم در یک سازمان غیر حزبی راه برای دیدن ما به طور موثر به این آدرس از بهداشت عمومی از نقطه نظر.” بیرد شده است و باز به کورکورانه مثل حلزون حرکت کردن ترودو دولت و انتخاب کنند. که می تواند به معنای او واقعا علاقه مند به رهبر گیگ یا او را از بازی کردن این بازی طولانی است و می خواهد برای آمدن به عنوان عادلانه و معقول است. چه کسی می داند!

آن را ممکن است به احتمال زیاد گزینه سابق ، به یاد بیاورید کلمات خود را در سال 2011 در طول مبارزات انتخاباتی به او فشار به جای استفان هارپر: “من هرگز harboured رهبری جاه طلبی. آن است که به خدا صادقانه حقیقت است.” سخت برای دیدن آنچه که تغییر در نه سال پس از آن.

اما اجازه دهید فراموش نکنید یک نفر که در واقع این است که در این مسابقه: مرلین Gladu. او را با پل ولز به ارائه یک نگاه اجمالی از پلت فرم و شخصیت و تاریخ است که قابل توجه است توسط هر متریک:

بنابراین در یک مهمانی که با وسواس نفت و گاز, در اینجا یک نامزد که مشغول به کار در این صنعت بیش از برخی از نمایندگان مجلس زنده بوده است. یک نامزد که کل یک حرفه ای در بخش خصوصی است که بسیاری از سیاسی lifer همکاران ریور. Gladu آموخته خشن-و-آماده فرانسوی در طول سفر کسب و کار به کبک. او پالایش آن در درس و آشکار لذت در پاسخ به خبرنگاران در فرانسه. او تنها یک نماینده پس از 2015 اما اوتول شده بود یک نماینده برای در مورد زمانی که او برای رهبری آخرین بار.

همه ما به اشتراک گذاری این غم و اندوه. روز جمعه maclean’s آپلود آن در عمق سری در تروما امید و از دست دادن ناشی از ایران و سقوط پرواز 752 در تهران که به کشته شدن 57 کانادایی. خواندن یک قطعه از سرمقاله های زیر:

در پوشش ما در این ماه ما ارائه می دهیم یک فارسی بیان تسلیت. Mâ Hamé آهنگ در غم shareek Hasteem است به معنای واقعی کلمه ترجمه به عنوان “ما همه همکاران در این غم و اندوه” و یا “همه ما به اشتراک گذاری این غم و اندوه است.” ما را انتخاب کرده اند این کلمات بیش از دیگر به همان اندازه حرکت ایران, عبارات از دست دادن چرا که همراه با فارسی زبانان و کارشناسان ما مشورت ما فکر آن را به بهترین وجه جمعی روح ملی ویرانی.

بیشتر بخوانید از این موضوع:

یک صندلی در هر هزینه ؟ نخست وزیر جاستین ترودو شده است سفر در سراسر آفریقا آخر این هفته رقابت را به نفع خود بر سازمان ملل برای یک کرسی در شورای امنیت سازمان ملل متحد. اما بسیاری از 54 کشورهای آفریقایی که حمایت او نیاز نیز اجرا شده توسط استبدادی دیکتاتورها قرار می دهد که این اخلاقی ترودو در یک موقعیت دشوار است: آیا او چشم پوشی از نقض حقوق بشر به راحتي به رهبران? یا آیا او در بازی یک دست قوی و حفظ grand جهانی تصویر ؟ یک خودی گفت گلوب و ایمیل که ترودو سازش نیست اما ما هنوز برای دیدن هر گونه شواهد است که بازی کردن در طول سفر خود را.

در حالی که ترودو woos کشورهای آفریقایی این هنرپیشه ی برجسته ی جمع آوری شده نزدیک به خانه: Washington, d. C., Ontario برتر داگ فوردشاید جای تعجب نیست ستایش دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حالی که حمله به دموکرات ها به طور خاص نانسی پلوسی برای پاره کردن یک کپی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آدرس اتحادیه. فورد ملحق شد توسط Jason Kenney, Saskatchewan برتر اسکات معارفکبک را فرانسوا ایتالیایی, توالت و بلین هیگزبرتر نیوبرونزویک. مردان به امید امن خاص معاملات تجاری با آمریکا برای دور زدن مغلوب ساختن پیشی جستن سخت “خرید آمریکایی” تجارت credo.

کانادا بخش عمومی رشد 4.6 درصد از 2018-19 بنا به گزارش دولت. iPolitics تضاد رشد در برابر یک گزارش حرفه ای موسسه خدمات عمومی کانادا که “دولت فدرال صرف نزدیک به 12 میلیارد دلار از 2011-18 در مشاوران مدیریت موقت, کمک به پیمانکاران و مشاوران IT.” ظاهرا $8.5 میلیارد دلار از این مبلغ رفته است به طور خاص به آن مشاوران. خواهد کسی لطفا این افراد عملکرد چاپگر در حال حاضر ؟

دائمی کمپین. اگر آمریکا انتخابات اجرا شد تحت کانادا قوانین آن را تفاوت در کیفیت و یا نتیجه خود را به مسابقه ؟ دیوید Moscrop ponders پاسخ:

نهاد های ملی شکل ملی و سیاست است. ایالات متحده یک بار غیرقابل توجیهی از رقم در نظر گرفته beacon دموکراسی برای جهان مبتلا به نهادی پوسیدگی. اگر آنها به نگاه شمالی آمریکایی ها ممکن است پیدا کردن قوانین انتخاباتی است که تضمین و کمال اما آنها را در پیدا کردن یک saner و ثبات بیشتر در راه بازگشت یک دولت و برای مردم است. [Maclean’s]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su