نقد و بررسی فیلم

“پرتره یک خانم در آتش”

تاریخ R. فرانسوی با زیرنویس. در کولیج گوشه تئاتر کندال مربع و سفارت سینما.

درجه: A-

Celine Sciamma را در حال حرکت و اغلب قابل احتراق “پرتره یک خانم در آتش” به تصویر می کشد دو زن جوان در یک جنسی تصادف در اواخر قرن 18 بریتنی. تاریکی ماریان (Noemie Merlant همچنین یک مدیر) یک نقاش پرتره. آن را یک شغل غیر معمول برای یک زن در آن زمان, اما به او اجازه داده شده به آن را موجب داشتن یک نقاش بدون فرزندان به عنوان پدر او. او می رسد با قایق در جزیره جایی که او آخرین موضوع زندگی با مادر لا Comtesse (همیشه خوش آمدید, Valeria Golino).

کنتس که توسط تولد می خواهد به ازدواج با او جذاب نوعی کنیاک مقوی تحصیل دختر Heloise (Adele Haenel) به یک جوان اشراف زاده در میلان که در آن نمایشگاه Heloise می توانید لذت بردن از صحنه موسیقی. اول کنتس باید مهر و موم معامله با ارائه یک پرتره عروس-به-می شود برای کمک به داماد بود را تشکیل می دهند ذهن خود را.

در باز کردن صحنه های جعبه حاوی ماریان را دست نخورده بوم را به آب می افتد و ماریان غواصی در پس آن است. بعد او را حذف لباس مرطوب و گرم خودش را در مقابل آتش در اتاق سیگار کشیدن لوله.

آرام, صالح, خدمتکار جوان به نام سوفی (Luana Bajrami) توضیح می دهد که به ماریان که او باید نشان دهد که او استخدام شده اند به رنگ Heloise پرتره. ماریان باید تظاهر به یک همراه و همدم و رفتن در پیاده روی های طولانی با Heloise بر روی صخره ها در نزدیکی ساحل که در آن Heloise خواهر ممکن است خودش را کشته و ضرب و جرح و باد و امواج و ساحل منعکس نیروهای قدرتمند در کار بر روی دو زنان.

ماریان مشاهده Heloise امکانات و شروع پرتره (ما دیدن هنرمند دست به کار بر روی بوم) در مخفی در اتاق مناسب استعاره برای چه دوستداران پیدا کردن شادی زل زده به چهره با یکدیگر است که اغلب تصاویر آینه. آگهی Merlant و Haenel نظیر به چشمان یکدیگر با درد اشتیاق. ما یاد بگیرند که یک مرد نقاش سعی کرده بود به رنگ Heloise قبل از ماریان اما به نوعی شکست خورده است.

بر خلاف “لاله تب” دیگری اخیر دوره رمانتیک درام در مورد یک نقاش و خود را با موضوع “پرتره ای از یک بانوی آتش” نیست منحرف کردن ما با یک دلسوز ، این خواستگار در میلان است از تصویر به سکه یک عبارت است. در یک subplot ما یاد بگیرند که سوفی است که در مراحل اولیه حاملگی های ناخواسته را انتخاب و به پایان آن با استفاده از مهارت های محلی ماما/abortionist یک صحنه که نیا-فمینیستی ماریان بازسازی در رنگ. بعد ماریان و Heloise را دوباره تصویب تلخ وداع از ارفیوس موسیقی دادن و شاعر و آورد.

“پرتره یک خانم در آتش” معلوم می شود تحت اللفظی. در یک صحنه که در آن ماریان Heloise و سوفی معاشرت با زنان روستایی جزیره — تقریبا coven از جادوگران — در ساحل, Heloise زل زده بود به ماریان می ایستد بیش از حد نزدیک به آتش و سجاف لباس او را مشتعل.

در حالی که به هیچ وجه نزدیک به عنوان گرافیک به عنوان “آبی گرمترین رنگ” “پرتره یک خانم در آتش” ویژگی های خوشحالی پرشور و احساس گناه عشق ورزی صحنه های در سبک “تماس با من با نام شما.” Sciamma به کاوش جنسی و هویت جنسیتی در “نیلوفرهای آبی” و “شیطان.”

برنده جایزه فیلمبرداری توسط کلر Mathon (“Atlantics”) یک دارایی بزرگ. در یک قلب wrenching خاتمه ویوالدی چهار فصل درستی احضار گذشته اما unforgotten طوفان از اشتیاق جنسی.

(“پرتره یک خانم در آتش” شامل شهوت و تمایلات جنسی.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su