لنس Getsy مراحل پایین به عنوان Charleroi, مربی تیم فوتبال

توسط:
چهار شنبه, فوریه 25 سال 2020 | 11:49 PM
شرلروآ در بازار برای یک مربی فوتبال پس از لنس Getsy استعفا داد و موقعیت پس از دو کمپین موفق.

Getsy یک معلم در الیزابت جلو مدرسه منطقه به تازگی پذیرفته شده و موقعیت تدریس در فرانکلین منطقه ای که در آن او پس از خدمت به عنوان دستیار مربی تیم فوتبال.

در دو فصل در Charleroi Getsy رهبری در Cougars را به دو حذفی سفر به عنوان به خوبی به عنوان یک کنفرانس تاج در سال 2018 است. او دو سال سابقه در شرلروآ است 17-5 و شامل سفر به WPIAL نیمه نهایی. در Cougars از دست داد به جنوب سمت 26-21 در این نیمه به پایان رسید به کلاه یک 10-2 فصل است.

این فصل شرلروآ (7-3) به پایان رسید و سوم در قرن کنفرانس و از دست رفته در دور اول پلی آف به آزادی 21-14.

Getsy دریافت کلمه او آموزش کار در فرانکلین منطقه ای در روز دوشنبه شب و بلافاصله پس از ملاقات با تیم خود را. او اضافه کرد که امکان او را ترک برای Franklin منطقه ای تا به حال به بیرون درز زودتر.

“من همیشه خیلی جلو با همه چون چیزی که من اعتقاد دارم و این چیزی است که من موعظه به بازیکنان من” Getsy گفت. “منطقه می دانستم که من تا به حال قرار دادن در برای (Franklin منطقه ای) موقعیت. من همیشه می خواهم به انجام آنچه که بهترین است برای خانواده من است.”

همانطور که برای ترک Charleroi Getsy گفت: این یک تصمیم دشوار.

اگر چه او مربی فوتبال برای 21 سال شرلروآ او را سر کار مربیگری.

“من عاشق هر دقیقه در شرلروآ” گفت: Getsy, 44. “من تا به حال یک دولت بود که بسیار تعاونی بزرگ کارکنان مربیگری و بچه ها بودند که حاضر به انجام هر کاری که ما به آنها گفتم.

“این یک تجربه بود من همیشه گرامی و هرگز فراموش نکنید.”

Getsy ذکر شده تطبیق خاموش در برابر چندساله قدرت واشنگتن در اولین بازی به عنوان یک سر مربی برنده شدن در یک کنفرانس عنوان برای شرلروآ و برخورد با کودکان و نوجوانان به عنوان برخی از بیشتر خاطرات گرامی.

“وجود دارد مقدار زیادی در مورد مربیگری در Charleroi” Getsy گفت. “و من فکر می کنم ما انجام بسیاری. من بسیار افتخار از آنچه که ما قادر به انجام این کار در آن دو سال است. من کاملا خوشحال وجود دارد اما این فرصتی است که آمد تا که من تا به حال برای رفتن است.

“من می دانم که یک چیز: هر شب جمعه من را بررسی کنید برای دیدن شرلروآ نمره. که من قول می دهم.”

Getsy امیدوار است پیوستن به مربیگری فوتبال کارکنان در فرانکلین منطقه ای هر چه زودتر به جای بعد.

“من باید صبر کنید تا زمانی که آنها را پر کنید و موقعیت من در EF اما من باید شروع (در فرانکلین منطقه ای) قبل از سال تحصیلی است,” او گفت:. “من امیدوارم که به نشستن با مربی (گرگ) Botta و دیدن اگر وجود دارد هر گونه راه من می تواند کمک به برنامه است.”

Getsy به عنوان یک دستیار تحت Botta برای دو سال قبل از آمدن به شرلروآ.

شرلروآ مدیر ورزشی بردی barbero از آرزو Getsy به خوبی و گفت که او شنیده ام در مورد امکان در هفته گذشته.

“(Getsy) بود جلو و به من گفت که او تا به حال یک فرصت خوب برای گرفتن کار” barbero از گفت. “او برخی از چیزهایی که در اینجا ما می خواهیم به قطعا ادامه سنت است که آغاز شده است.”

Barbero از گفت: جستجو برای جایگزینی خود را بلافاصله آغاز خواهد شد.

“کار شده داخل نوشته شده و من خواهد شد با تبلیغات آن را در خارج به زودی” barbero از گفت. “ما قطعا می خواهید برای پر کردن موقعیت به زودی, اما ما می خواهیم به مراقب باشید تا اطمینان حاصل شود که ما کار درست را انجام دهد.”

برچسب ها: Charleroi, Franklin منطقه ای

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>