hhd@get.creators.com (تعطیلات Mathis)

موفقیت این بازی از اقدامات و اهداف است. برای رسیدن به جایزه شما واقعا در مورد مراقبت است که به عنوان یک اتلاف وقت با ارزش و تلاش به عنوان دستیابی به آنچه شما انجام مراقبت عمیقا در مورد. شادی است که بدانند چه می خواهید و آنچه شما مایل به در مورد آن انجام دهد. عطارد و اورانوس به نفع تلاش با هماهنگ سه تایی.

برج حمل (21 مارس-آوریل 19). بله یک مشکل وجود دارد اما چگونه شما می دانم که اگر آن را مال شما است ؟ آیا شما از آن ناشی می شود و یا باید قدرت حل آن را بی ربط است. خط پایین: مشکل این است که شما هنگامی که شما آن را ادعا می کنند.

برج ثور (20 آوریل-مه 20). جلوگیری از پرسش های لفظی. اگر آن را به معنای پاسخ داده شود به معنای واقعی کلمه و آن را تنها تکان دهنده, درام, چرا بپرسم ؟ برای مثال یک سوال مانند “چه چیزی اشتباه است با شما ؟” نیست به خصوص مفید است.

برج جوزا (21 مه-ژوئن 21). به بیان ایده های خود را به خوبی و با دقت گوش دادن به ایده های دیگران خواهد بود که سنگ بنای امروز موفقیت است. در پایان یک مکالمه شما باید به خوبی versed در شخص دیگر نقاط به عنوان شما در حال خود را.

سرطان (22 ژوئن-ژوئیه 22). نترس از سکوت به خصوص مکث داخل مکالمه. این یک شاخص خوب از راحتی و اعتماد به نفس و هماهنگی است. مردم با توجه به یکی دیگر به جای صحبت کردن در بیش از یک دیگر.

لئو (جولای 23-Aug. 22). بدون در نظر گرفتن نقش خود را امروز به شما روش آن را مانند یک رئیس. شما ارزیابی وضعیت و ارزیابی درآمده است. شما خود را مدیریت منابع و توصیه بعدی حرکت می کند.

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22). این را خوب می دانم آنچه شما انجام می دهند و اثر آن را داشتن و سپس آن را ترک که در آن بدون قضاوت خودتان. قضاوت شما را از حالت آرام به خود-آگاهی به زمان دولت خود آگاهی.

برج میزان (Sept. 23-Oct. 23). شما می خواهید خانه خود را به توپی که در آن پیوند دوستی و عشق رشد می کند. به این منظور روز یک داخلی تمرکز بر ایجاد راحت انطباق با محیط اطراف است.

برج عقرب (Oct. 24-Nov. 21). این مورد شده است طولانی را در لیست خود برای همیشه نه به خاطر شما تنبل هستید اما از آنجا که شما مطمئن نیستید که چگونه به مقابله با آن. افسوس که هیچ راه مناسب. فقط پرتاب خود را به آن و شما آن را کشف کردن.

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21). روابط معنی دار نیاز به سازش پذیری و خوب قدیمی از مد افتاده نشان دادن به مردم که در آن شما لزوما نمی را انتخاب کنید در غیر این صورت.

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19). ایده های درخشان خواهد شد پاپ به سر خود را امروز به عنوان نادرست و افکار سودمند. در حال حاضر که شما از آن آگاه تنوع و طیف شما در برخورد با آن باید آسان تر به تفاوت.

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18). ساختمان عضلات همان است مهم نیست که چه نوع شما با ساختمان فیزیکی و روانی و یا عاطفی. هر بار که شما با فشار از طریق مقاومت در شما قوی تر است.

برج حوت (اسفند. 19-March 20). شما در خلق و خوی به اتهام را نه به این دلیل که شما فکر می کنم شما باید قدرت اما از آنجا که شما می خواهید مردم را به احساس راحت و آرام و گنجانده شده و شما فقط می دانم که چگونه است که اتفاق می افتد.

امروز تولد (Dec. 30). یکی از هدیه تولد از ستاره است یادآوری است که شما آنقدر تحسین و دوست داشتنی. شما شنیدن سخنان شیرین به شما گفت: زمانی که این مسائل و حتی شیرین تر از چیزهایی که آن را نمی کند. شما دقیقا چه چیزی بیشتر مورد نیاز در اولین ماه از سال 2020 و دریافت مدرک قدردانی در بسیاری از اشکال. دلو و حوت می پرستمت. تعداد خوش شانس خود را در حال: 8, 2, 22, 18 و 11.

آخرین شانس سه تایی از 2019: این یک سال از شگفتی و اورانوس آسمانی jack-in-the-box به ما می دهد آخرین pop-up در ساعت های آخر سال است. جیوه کمک می کند تا دریافت پیام از. کمک به ما در درک ماهیت این جنبه ما می توانیم نه تنها به آسمان بلکه به تاروت یک عرشه از کارت های که به طالع بینی است که به صورت نمادین در ارتباط است. هر سیاره نشان داده شده است در کارت خود را. کارت احمق نماد اورانوس. این کارت را نشان می دهد یک دلقک نوع ایستاده بر روی یک پرتگاه و آماده به گام ، وجود دارد یک حس است که هر چیزی می تواند اتفاق می افتد. شاید بهشت باغ در سطح زیر و یا یک تمساح باتلاق. و یا شاید در حال عبور از کنار پرنده یا بالون هوای گرم را قاپ زنی احمق سمت راست. آن را فقط به عنوان امکان پذیر است که پس از چند لحظه از سقوط آزاد به احمق خواهد آموخت که چگونه به پرواز. چنین است طبیعت غیر قابل پیش بینی اورانوس. امروز هماهنگ جنبه ای از جیوه خواهد اضافه کردن برخی از skywriting به کارت تاروت, اصرار اعتماد در جهان است. را کبیسه ایمان!

افراد مشهور پروفایل: تازه داماد Ellie Goulding این سال منتشر تک “شانزده” مورد بی توجهی و بی گناهی از جوانان است. در حالی که یکی زحل بازگشت رخ می دهد در اطراف سن 29 زحل مخالفان رخ می دهد در اطراف سن 15 سالگی ساخت 16 سال از نسیم بیداری. با natal, sun, moon, عطارد و نپتون در برج جدی, Goulding به نمودار نجومی قدرتمند و تاثیر گذار.

نوشتن تعطیلات Mathis در HolidayMathis.com.

کپی رایت 2019 CREATORS.COM

آخرین به روز رسانی: چهار شنبه, دسامبر 04, 2019 22:46:50 -0800

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im