آخرین اقدامات محرک اقتصادی: آنها چه معنی برای شما

به NT اخبار تولید و ارائه این coronavirus مقاله رایگان برای شما به عنوان خوانده شده به نفع سلامت جامعه و ایمنی. لطفا در نظر گرفتن یک اشتراک دیجیتال برای $1 در 28 روز برای حمایت از ما روزنامه نگاری. در اینجا جزئیات

.

با کسب و کار و کارگران انجام آن را به سختی در میان اجرای دقیق اقدامات جدید برای مهار coronavirus هر دو فدرال و NT دولت به تازگی اعلام کرد کمک های مالی طراحی شده برای کوسن ،

ما رئوس مطالب آخرین اقدامات محرک اقتصادی و چه مزایای شما می توانید دسترسی داشته باشید.

در دولت فدرال به روز رسانی در محرک اقتصادی و چگونگی اجرای می تواند شما را تحت تاثیر قرار

Coronavirus مکمل

یک زمان محدود coronavirus مکمل پرداخت می شود به میزان 550 $در هر دو هفته. این خواهد بود که پرداخت می شود به موجود و جدید دریافت کنندگان کارجویان پرداخت, جوانان کمک هزینه کارجویان, پدر, پرداخت, مزرعه خانواده کمک هزینه و سود ویژه.

Coronavirus مکمل پرداخت خواهد شد و برای شش ماه آینده. واجد شرایط درآمد حمایت از دریافت کنندگان مبلغ $550 coronavirus مکمل در بالا از پرداخت خود را هر دو هفته.

پرداخت برای حمایت از خانواده

در علاوه بر این به $750 محرک پرداخت و اعلام کرد در مارس 12, دولت ارائه خواهد شد بیشتر از 750 دلار پرداخت به تامین اجتماعی و جانباز درآمد پشتیبانی گیرنده و واجد شرایط امتیازی دارندگان کارت, به جز برای کسانی که در حال دریافت درآمد پشتیبانی پرداخت که واجد شرایط برای دریافت coronavirus مکمل.

این دومین پرداخت خواهد شد به صورت خودکار از جولای 13.

اولین پرداخت خواهد شد ساخته شده از 31 مارس به کسانی که شده اند در یکی از واجد شرایط پرداخت هر زمان بین 12 مارس و آوریل 13.

اوایل انتشار superannuation

دولت اجازه خواهد داد که افراد در استرس های مالی به عنوان یک نتیجه از این ویروس برای دسترسی به $10,000 خود superannuation در 2019-20 و بیشتر از $10,000 در 2020-21.

افراد واجد شرایط قادر خواهد بود به درخواست آنلاین از طریق myGov برای دسترسی به $10,000 خود superannuation قبل از ژوئیه 1. آنها همچنین قادر خواهد بود برای دسترسی به بیشتر از 10 ، 000 $از 1 جولای برای سه ماه. آنها نمی خواهد نیاز به پرداخت مالیات بر مقادیر منتشر شده و پول آنها برداشت نمی خواهد تحت تاثیر قرار Centrelink یا Veterans’ Affairs پرداخت.

به طور موقت کاهش superannuation حداقل کاهش نرخ

دولت است به طور موقت کاهش superannuation حداقل کاهش الزامات مورد نیاز برای حساب های مبتنی بر حقوق بازنشستگی و محصولات مشابه بر اساس 50 درصد برای 2019-20 و 2020-21. این اندازه گیری به نفع بازنشستگان با ارائه آنها را با انعطاف پذیری بیشتر به عنوان به چگونه آنها خود را مدیریت دارایی های بازنشستگی.

The Federal Government is temporarily reducing superannuation minimum drawdown requirements for account-based pensions and similar products by 50 per cent for 2019-20 and 2020-21.
media_cameraدولت فدرال به طور موقت کاهش superannuation حداقل کاهش الزامات مورد نیاز برای حساب های مبتنی بر حقوق بازنشستگی و محصولات مشابه بر اساس 50 درصد برای 2019-20 و 2020-21.

کاهش امنیت اجتماعی deeming نرخ

دولت کاهش deeming نرخ بیشتر از 0.25 درصد به منعکس کننده آخرین کاهش نرخ توسط بانک مرکزی استرالیا. به عنوان از آوریل 1 پایین تر deeming رای خواهد بود 0.25 درصد و بالا deeming رای خواهد بود 2.25 درصد است.

افزایش جریان نقدی برای کارفرمایان

دولت در ارائه به $100,000 به واجد شرایط کوچک و متوسط کسب و کار و نه برای سود (از جمله موسسات خیریه) که استخدام افراد با حداقل پرداخت $20,000.

این پرداخت کمک خواهد کرد که کسب و کار و نه برای سود’ جریان نقدی به طوری که آنها می توانید نگه دارید عامل پرداخت اجاره و برق و دیگر لوایح و حفظ کارکنان.

تحت enhanced طرح از اول بسته کارفرمایان دریافت پرداخت معادل 100 درصد از حقوق و دستمزد خود را و دستمزد نکردن (تا 50 درصد) با پرداخت حداکثر بودن افزایش یافته است از $25,000 به $50,000. علاوه بر پرداخت حداقل است که افزایش یافته است از $2000 $10,000. پرداخت خواهد شد در دسترس از آوریل 28.

پرداخت مالیات وجود خواهد داشت بدون اشکال جدید و پرداخت خواهد شد و جریان به طور خودکار از طریق ATO.

کوچک و متوسط کسب و کار اشخاص با جمع گردش مالی سالانه کمتر از $50 میلیون و استخدام کارگران واجد شرایط هستند. NFP اشخاص از جمله موسسات خیریه با جمع گردش مالی سالانه کمتر از $50 میلیون و استخدام کارگران در حال حاضر نیز واجد شرایط.

پرداخت های اضافی نیز ساخته شده از جولای 28. واجد شرایط اشخاص دریافت پرداخت های اضافی برابر با مجموع تمام افزایش جریان نقدی برای کارفرمایان پرداخت دریافت کرده است.

Coronavirus SME تضمین طرح

این طرح را حمایت از شرکت های کوچک و متوسط (SMEs) برای به دست آوردن دسترسی به سرمایه در گردش برای کمک به آنها از طریق تاثیر coronavirus.

براساس این طرح دولت را تضمین 50 درصد از وام های جدید صادر شده توسط واجد شرایط وام دهندگان به شرکتهای کوچک و متوسط.

ارائه تسکین موقت برای مالی مضطرب کسب و کار

دولت است به طور موقت افزایش آستانه که در آن وام می تواند موضوع یک قانونی تقاضا در یک شرکت و شرکت ها باید برای پاسخ به خواسته های قانونی آنها را دریافت.

این بسته همچنین شامل تسکین موقت برای مدیران از هر گونه مسئولیت شخصی برای تجارت در حالی که ورشکسته.

The new Federal Government stimulus measures include the provision of temporary relief for financially distressed businesses.
media_cameraجدید دولت فدرال محرک اقدامات شامل ارائه تسکین موقت برای مالی مضطرب کسب و کار.

در NT دولت $65 میلیون شغل نجات و بازیابی برنامه

صفحه اصلی بهبود طرح – $30 میلیون

پروژه ها پیشرفت فیزیکی به زمین و یا ساختمان و تعمیرات و خدمات تعمیر و نگهداری.

این طرح به اجرا در یک سیستم کوپن با مالکان دریافت یا:

  • یک کوپن به ارزش $4000 اگر آنها کمک حداقل 1000 دلار از پول خود را و یا
  • یک کوپن به ارزش 6000 دلار اگر آنها کمک حداقل 2000 دلار از پول خود را.

ثبت نام برای کسب و کار برای ارائه خدمات باز, مارس 30. برنامه های کاربردی برای مالکان باز مه 6.

توجه داشته باشید بر روی انرژی خورشیدی کار می کند:

PV خورشیدی پانل های خورشیدی PV نصب است که از مطالعه حذف از صفحه اصلی بهبود (persian) طرح بهبود کسب و کار و اعطای فوری کار اعطای واجد شرایط کار می کند.

اینورتر ارتقاء باتری و برق کار است که پشتیبانی از بهره وری انرژی واجد شرایط کار در این برنامه.

سیستم های آب گرم خورشیدی نیز واجد شرایط کار در این برنامه.

بهبود کسب و کار Grant – $20 میلیون

تمام قلمرو کسب و کار قادر خواهد بود برای دسترسی به 10.000 دلار کمک مالی به دنبال اضافی $10,000 اعطای اگر آنها کمک $10,000 خود را.

هر کسب و کار است که تنها واجد شرایط برای دریافت یک کمک مالی, و این می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تکمیل یک یا دو شغل های مختلف در محل خود.

کمک هزینه می تواند مورد استفاده قرار گیرد به خرید کالا و خدمات را دائم پیشرفت فیزیکی به یک کسب و کار (زمین و یا ساختمان) که کمک به بهبود بهره وری خود و تجربه مشتری.

ثبت نام برای کسب و کار برای ارائه خدمات باز, مارس 30. کسب و کار می تواند برای درخواست کمک مالی از مارس 13.

کار فوری اعطای 5 میلیون دلار

کمک های مالی تا 100.000 دلار داده خواهد شد و نه برای سود و جامعه سازمان برای تعامل با کسب و کارهای محلی برای انجام تعمیرات و بازسازی و ارتقاء به اموال و امکانات. اولین 50.000 دلار پرداخت خواهد شد به عنوان یک کمک مالی و NT دولت نیز مسابقه هر روز هزینه که بیش از $50,000 دلار-برای-اساس دلار تا حداکثر $100,000 در کل.

ثبت نام برای کسب و کار برای ارائه خدمات باز در مارس 30, سال 2020 است. برنامه گرانت باز, مارس 20.

The NT Government’s $65 million Jobs Rescue and Recovery plan includes a Home Improvement Scheme worth $30 million.
media_cameraNT دولت $65 میلیون شغل نجات و بازیابی برنامه شامل یک صفحه اصلی بهبود طرح به ارزش 30 میلیون دلار.

کسب و کار کوچک بقا صندوق – $50 میلیون

صندوق ارائه خواهد شد کمک های مالی برای کمک به نگه داشتن کسب و کار زنده است, حتی زمانی که آنها مجبور به تعطیل.

یک هیئت مشورتی از رهبران کسب و کار را نظارت بر صندوق, ریاست, کیر Guit.

دستی در دولت هزینه ها و اتهامات

همه به طور منظم افزایش می دهد هزینه های دولت و هزینه از جمله هزینه های برق خواهد شد را در خود نگه دارد. این به این معنی است که هزینه ها و اتهامات که به طور معمول افزایش سالانه یا به طور منظم نخواهد بود.

معافیت مالیاتی حقوق و دستمزد

حقوق و دستمزد معافیت مالیاتی برای استخدام قلمرو کارکنان تمدید شده است تا 30 ژوئن 2021.

برای اطلاعات بیشتر در مورد واجد شرایط بودن برای کارفرمایان به وزارت خزانه داری و امور مالی سایت.

دولت تدارکات و کمک های مالی

همه سازمان ها شده اند به کارگردانی تواند پاسخگو و انعطاف پذیر برای درخواست از جمله ردیابی سریع تهیه تصمیم گیری در هر کجا که ممکن است.

سازمان هایی که دریافت کمک های مالی دولت ارائه خواهد شد انعطاف پذیری در تحویل توافق, شاخص های کلیدی عملکرد که در آن توانایی پاسخگویی به این است که تحت تاثیر COVID-19.

علاوه بر این سازمان که با دریافت کمک های مالی و یا حمایت مالی از عهد جدید دولت برای حوادث شده اند که لغو و یا به تعویق افتاد نه خواسته می شود به بازپرداخت کمک های مالی اگر آن را در حال حاضر متعهد شده است.

پشتیبانی مستقیم برای کسب و کار

رایگان و عملی کسب و کار, مشاوره کسب و کار در دسترس است از طریق کسب و کار سازمانی مرکز در 1800 229 500.

NT دولت به طیف وسیعی از برنامه های است که حمایت از کسب و کارهای محلی. وزارت تجارت و کسب و کار و نوآوری در کسب و کار کوچک قهرمانان تیم ملی در زمین دیدار با کسب و کار و ارائه پشتیبانی به عنوان مورد نیاز است.

اگر شما می خواهم یک کسب و کار کوچک قهرمان را در لمس گوشی 1800 193 111.

در اصل منتشر شده به عنوان آخرین اقدامات محرک اقتصادی: آنها چه معنی برای شما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im