لتروب آغاز می شود پنگوئن جام تلاش علیه آرمسترانگ

توسط:
یکشنبه, مارس 1 سال 2020 | 8:57 PM
لتروب 10 سالمندان دیده می شود مقدار زیادی در big head sports پنگوئن جام کلاس 2A پلی آف سه سال گذشته به جز یک قهرمانی.

برخی از آنها بخشی از این تیم اجرا به پنگوئن نهایی جام حذفی در سال 2017 به عنوان کارت های وحشی. بعدی فصل Wildcats به دست آورده دانه بالا اما ناراحت شدند در دور اول. در زمستان سال گذشته این تیم رسیده به نیمه نهایی رسید.

در حال حاضر لتروب (16-1-1) که به پایان رسید به طور منظم فصل دوم به طور کلی با 33 امتیاز به دنبال این برنامه برای اولین بار پنگوئن جام قهرمانی از سال 2013.

“این قطعا بخشی از سال ما تمام شده کار به سمت” لتروب ارشد به جلو Colten McCutcheon گفت. “بسیاری از ما شده است بازی با هم پس از ششم یا هفتم قرار دارد. ما می دانستیم که ما در سال آخر خواهد بود ، این است آنچه در آن همه پایین آمدن به در حال حاضر.”

این Wildcats باز برگشتی برابر آرمسترانگ (7-9-1) در 7:15 بعد از ظهر دوشنبه در کرک Nevin عرصه است. لتروب ضرب و شتم رودخانه بازها, 2-1, on Dec. 16.

“آنها خوب و سریع و تیم بسیار فیزیکی است. آنها بسیار خوب-مربی تیم بیش از حد. آنها قوی هستند” لتروب مربی جاش ورنر گفت. “رکورد خود را منعکس نمی کند که چقدر خوب هستند. هنگامی که شما در رسیدن به پلی آف هر چیزی می تواند اتفاق می افتد. آن را قطعا نمی matchup ما برای اعطا شده است.”

برای بسیاری از فصل لتروب مبارزه بالدوین (17-1-0) برای بالا کلی نقطه در کلاس AA. دو باخت در ماه ژانویه از جمله 5-3 شکست به Highlanders, نیش زده. اما لتروب دوباره برای برنده در آخرین آن سه بازی از جمله 3-2 اضافه کاری بیش از پیروزی Franklin منطقه ای که Wildcats پاک 2-0 کسری در سوم.

“ما بسیار هیجان زده به رهبری به پلی آف که آخرین پیروزی فرانکلین بود قطعا بزرگ برای ما است. آن را واقعا نشان داد تیم ما را عمق و نشان داد که این تیم نمی دهد” لتروب ارشد defenseman Ean LaMolinara گفت. “ما قطعا باید برخی از حرکت. ما در این فصل با رکورد ما در بخش هم که خوب بود.”

گفت: ورنر: “کسانی که ضرر و زیان از نوع باز چشم ما و به ما نشان داد که ما شکست ناپذیر است. ما نیاز به آوردن ما ‘A’ بازی در هر بازی. ما با بهینه سازی برخی از چیزهایی که من فکر می کنم ما به پایان رسید فصل به طور منظم هست. ما در یک نقطه خوب یک نقطه که در آن ما می خواستیم. یکی از اهداف ما بود که به نفع ما نيست.”

لتروب به پایان رسید بالای کلاس AA در گل به ثمر رساند (106). کول Ferri به رهبری راه را با 27 اهداف و 47 امتیاز. الکس واکر (12 اهداف 41 امتیاز) الکس اسکال (15 گل, 33 امتیاز) Jarred استین (نه اهداف 22 امتیاز) و J. S. Florek (هشت گل, 22 امتیاز) بعدی بودند. جاش مارتینو (نه اهداف 18 امتیاز) خط Ruffner (پنج گل با 18 امتیاز) و McCutcheon (نه اهداف 16 امتیاز) رسیده دو رقمی در نقاط نیز هست.

“فقط در مورد هر کس در این تیم به یک نقطه و آن را بزرگ برای دیدن” ورنر گفت. “شما هرگز نمی دانید که آن را برای رفتن به و چه بازی ممکن است. که باعث می شود ما سخت به دفاع از. ما تنوع در به ثمر منجر به موفقیت ما است.”

دفاع بازی های برگزار شده است بخش بزرگی از کار بیش از حد. این تیم اجازه داده است تنها 27 گل.

“ما سخت در حال کار بر روی است که به عنوان یک تیم. ما شش جامد defensemen و همه ما می تواند بازی در هر وضعیت. ما راحت داشتن همه در خارج وجود دارد در هر نقطه” LaMolinara گفت. “به جلو هستند backchecking. آنها ما را ترک می کنند آویزان برای خشک کردن. آنها می آیند و کمک به ما را با چیدن که در اواخر پسر یا که سست جن. Vinny (Amatucci) و گرگ (آهن) در شبکه ما می توانید با تکیه بر هر دو آنها را به عنوان به خوبی.”

جو Sager یک نویسنده مستقل است.

برچسب ها: لتروب

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>