لتروب OKs جدید طوفان آب هزینه اما تاخیر مجموعه

29 دقیقه پیش

لتروب صاحبان اموال خواسته خواهد شد که به پرداخت یک طوفان جدید مدیریت آب هزینه اما نه فقط رتبهدهی نشده است.

شورای شهر در این هفته رای به ایجاد یک بخش جدید را به اتهام دولت موظف طوفان تلاش های مدیریت آب از جمله کاهش جریان رسوبات به Loyalhanna نهر.

آن را نیز تاسیس سالانه حمایت از هزینه از $90 در هر خانواده اما توافق به تاخیر مجموعه ای از هزینه. اعضای شورا می گویند که آنها نمی خواهید برای اضافه کردن به بار مالی خانواده هستند احساس در طول رکود اقتصادی باعث این بیماری همه گیر کوروناویروس.

شهردار روزی Wolford با اشاره به فرمان تصویب طوفان آب بخش نیست و به زمان مشخص از هزینه مجموعه است.

“ما پیش بینی آن را که قرار بود به اتفاق می افتد در این سال” شهرستان مدیر Michael Gray گفت: از طوفان آب هزینه. اما او افزود: “این فقط بستگی به این دارد که چه اتفاقی خواهد افتاد با (ویروس).”

شورا موافقت به استفاده از نرم افزار ارائه شده توسط مونی-لینک به تولید و صدور صورت حساب برای هزینه های جدید اما مقامات شهرستان متوقف کوتاه از امضای قرارداد با شرکت.

عضو شورای رالف Jenko گفت: این شهرستان نباید شروع به تحمیل قرارداد هزینه ها تا زمانی که آن را آماده برای جمع آوری هزینه.

“ما قصد داریم برای شروع این کار تا زمانی که ما در طرف دیگر این” شهردار روزی Wolford گفت: با اشاره به همه گیر.

خاکستری اشاره کرد در هر صورت “آن را به دو تا سه ماه به همه چیز کار بر روی پایان ما” از جمله ورود اطلاعات قبل از شروع روند صدور صورت حساب.

به تجدید قرارداد یک ساله با Muni-Link اولیه شامل 10 ، 000 دلار شروع به بالا هزینه به دنبال یک هزینه ماهانه از $930.

شورا در زمان یک گام در ایجاد طوفان آب توسط وزارت نامگذاری شهر کارمند ان پاول به مدیریت آن برای هیچ غرامت اضافی. پاول را به طور همزمان ادامه وظایف موجود به عنوان شهر کد و ى افسر در نرخ فعلی پرداخت تا زمانی که شورای یابد و شخص دیگری را به بیش از کسانی که مسئولیت.

شورا رای به تمدید آن, اضطراری, اعلام, باعث, coronavirus تا بعد از آن رای گیری, جلسه, on May 11.

به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر گسترش coronavirus شورای تشویق شهروندان به شرکت در آن دوشنبه در جلسه توسط تلفن و یا لینک وب سایت به جای حضور در فرد است.

ساختمان شهرداری همچنان بسته برای کسب و کار منظم است که می تواند انجام شود با نیم مربوطه شهرستان و بخش و ارسال پرداخت هزینه از طریق پست. خاکستری گفت: این شهرستان در حال تلاش برای راه اندازی یک قطره جعبه که در آن پرداخت می شود در سمت چپ در فرد است.

Wolford ستایش شهرستان کارکنان و اعضای شورا برای توزیع 100 ژامبون وعده های غذایی از طریق ارائه کمک های مالی به خانواده های محلی در زمان عید پاک است. “که فوق العاده بود,” او گفت:, و اضافه کرد که مقامات شهر نیز در پاسخ به یک نیاز در Excela سلامت لتروب بیمارستان با ارائه یک پالت از آب بطری.

جف Himler یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید تماس با جف در 724-836-6622, [email protected] و یا از طریق توییتر .

دسته بندی:
محلی | Westmoreland

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im