قانونگذاران بسیاری از ماسک در بحث ماموت بسته کمک های جدید

توسط اندرو تیلور و آلن فرهم

واشنگتن (AP) — نزدیک به 500 میلیارد دلار اندازه گیری کمک به کسب و کار و بیمارستان های مقابله با کروناویروس’ خرابی لبه سمت خانه عبور دوشنبه به قانونگذاران’ ماسک صورت و bandannas اضافه شده وهم آور تن به کنگره تلاش برای کمک به یک مبهوت ملت است.

“میلیون ها نفر از مردم از کار” گفت: مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا. “این است که واقعا بسیار بسیار بسیار غم انگیز روز. ما آمد به کف با نزدیک به 50 ، 000 مرگ و میر تعداد زیادی از مردم نهفته و عدم اطمینان از آن همه است.”

روز بحث شد و تقریبا تحت الشعاع اجتماعی فاصله که مراحل تولید یک استارک تصویر چگونه این بیماری همه گیر در حال تغییر است چه استفاده می شود رفتار طبیعی در واشنگتن است.

به عنوان پلوسی صحبت کرد او کاهش یک شال سفید که تا به حال خیلی تحت پوشش از صورت خود را.

خانه کشیش پاتریک Conroy تحویل افتتاح نماز با پوشیدن لباس زرد ماسک محافظ و بسیاری از قانونگذاران و دستیاران در اتاق کم جمعیت طبقه عینک و ماسک و همچنین. عمومی ممنوع اعلام شد و از بازدید کنندگان گالری که بودن در کنار مجموعه ای از قانونگذاران در تلاش برای جدا کردن آنها.

بسته بود به رهبری نسبت به برخی قریب به اتفاق تصویب پنج شنبه بعد از یک عمل است که ارسال این اندازه گیری به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای امضای خود را. سنا تصویب این قانون روز سه شنبه.

اما حزبی تقسیم باقی مانده است بیش از دولت در پاسخ به این کشور بی سابقه سلامت و بحران اقتصادی — برخی از آنها به معنای واقعی کلمه قابل مشاهده است.

از حدود دو دوجین نمایندگان اتاق طبقه به عنوان بحث شروع شد و فقط دو نفر بودند با پوشیدن ماسک — نمایندگان جمهوریخواه ، جیم اردن از اوهایو و جیمز وارد از کنتاکی.

علاوه بر این جمهوری خواهان chided دموکرات برای برگزاری این نسخه اولیه این لایحه توسط رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., که شامل فقط 250 میلیارد دلار همه آن را برای کسب و کارهای کوچک. این لایحه پس از گسترش دموکرات اصرار بر پول بیشتر برای کسب و کارهای کوچک در اقلیت و جوامع روستایی و بیمارستان و برای ویروس تست.

Rep. دبی لسکو, R-Ariz., شکایت کرده است که کنگره می تواند تایید کسب و کار کوچک کمک دو هفته قبل به دولت خسته اولیه 250 میلیارد دلار نمایندگان مجلس ارائه شده بود در اوایل قوانین اضطراری. “و چرا من نمی فهمم که چرا” او گفت:.

جمهوری خواهان می گویند که تاخیر به احتمال زیاد مجبور برخی از کسب و کار در حال انتظار برای حقوق و دستمزد یارانه به نزدیک است. اما آنها با این وجود مطمئن شوید که به اندازه گیری توسط یک حاشیه گسترده ای.

مهار این لایحه درخواست توسط برگ برنده دولت برای پر کردن یک صندوق برای کمک به کوچک و متوسط اندازه کسب و کار با حقوق و دستمزد و اجاره و هزینه های دیگر.

هواداران در حال حاضر هشدار داد که بیشتر منابع مالی مورد نیاز خواهد بود تقریبا بلافاصله برای کسب و کار-حمایت-چک حفاظت از برنامه. راه اندازی تنها چند هفته پیش, این برنامه به سرعت خود رسیده اعطای وام محدود پس از تصویب نزدیک به 1.7 میلیون وام. که در سمت چپ هزاران نفر از کسب و کارهای کوچک در برزخ به عنوان آنها به دنبال کمک.

خطوط نبرد در حال شکل گیری بیش از اندازه در میان خواسته های رو به رشد برای کمک به دولت و دولت های محلی, خدمات پستی و اولین پاسخ دهندگان.

پنجشنبه مجلس رای خواهد آورد و کل هزینه چهار دو حزبی صورتحساب برای پاسخ به اثرات مختلف از COVID-19 pandemic به حدود 2.5 تریلیون دلار, با توجه به دفتر بودجه کنگره واشنگتن را بی طرفانه scorekeeper.

این لایحه آغاز شده و دو هفته پیش به عنوان یک روش ساده مغلوب ساختن پیشی جستن-پی 250 میلیارد دلار پر از oversubscribed حقوق و دستمزد یارانه برنامه و از آنجا بزرگ شد. حقوق و دستمزد برنامه فراهم می کند بخشایش وام تا کسب و کار می توانید از ادامه پرداخت در حالی که کارگران مجبور به ماندن بسته اجتماعی فاصله و اقامت در خانه سفارشات.

این همچنین شامل 100 میلیارد دلار خواستار دموکرات ها برای بیمارستان ها و در سراسر کشور برنامه تست همراه با 60 میلیارد دلار set-aside برای بانک های کوچک و جایگزین شبکه توسعه ارتباطات بانک که تمرکز بر توسعه در محله های شهری و روستایی مناطق نادیده گرفته شده توسط بسیاری از وام دهندگان. همچنین 60 میلیارد دلار برای کسب و کار کوچک وام و کمک های مالی از طریق تحویل داده و مدیریت کسب و کار کوچک موجود فاجعه کمک برنامه.

خانه برنامه ریزی برای انجام آن رول تماس آرا زیر اجتماعی, فاصله, قوانین, با ده ها تن از نمایندگان مجلس با رای گیری در یک زمان بندی به ترتیب حروف الفبا.

پلوسی نیز هماهنگ رای به ایجاد یک انتخاب پنل به ارائه نظارت از تلاش های دولت برای مبارزه با کروناویروس یک حرکت را تقبیح توسط جمهوری خواهان به عنوان بازی سیاسی با بحران است.

به دنبال به جلو به یک بعدی ویروس امداد و اندازه گیری پلوسی گفت: یک نیاز وجود دارد برای کمک های مالی بیشتر برای دولت و دولت های محلی است که در حال حاضر دریافت 150 میلیارد دلار در ماه گذشته به 2 تریلیون دلار coronavirus بسته است. که به معنی پشتیبانی از “مراقبت های بهداشتی کارگران, پلیس و آتش اولین پاسخ دهندگان خدمات اضطراری مردم و معلمان در مدارس ما حمل و نقل کارگران که حیاتی و ضروری به کارگران,” او گفت: بلومبرگ تلویزیون در روز چهارشنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: او از جمله مالی برای کمک به دولت و دولت های محلی در یکی دیگر از ویروس بسته کمک همراه با پروژه های زیربنایی.

اما پس از روز سه شنبه مجلس سنا رای مجلس نمایندگان آمریکا گفت: وجود خواهد داشت یک طولانی بحث روز آینده بسته قبل از میلیاردها دلار بیشتر هزینه خواهد حرکت را از طریق اتاق خود.

“ما در حال رفتن به توقف در اینجا ما قصد داریم به صبر و … به وضوح وزن قبل از ما ارائه کمک به دولت ها و دولت های محلی” مک کانل گفت: در Fox News Channel.

در میان اهداف برای آینده لایحه خدمات پستی است که بیش از 600 ، 000 کارگران عمدتا تحت پوشش اتحادیه-مذاکره قرارداد است اما صالح از نظر مالی توسط COVID-19-مربوط به از دست دادن درآمد و حقوق بازنشستگی-بودجه مورد نیاز است.

___

AP خبرنگار لوری tanya warren کمک کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net