وکیل: امنیتی تصویری در Arbery مورد ممکن است نشان می دهد آب می شکند

ساوانا, Ga. — یک جوان مرد سیاه و سفید فیلم برداری توسط دوربین های امنیتی راه رفتن را از طریق یک خانه در حال ساخت در ماه دسامبر و در ماه فوریه ممکن است متوقف شده و در سایت برای نوشیدن آب با توجه به یک وکیل برای صاحب خانه محوری به بررسی حمله Ahmaud Arbery.

Arbery کشته شد Feb. 23 در یک تعقیب توسط یک پدر و پسر که مسلح خود را بعد از 25 سال-پیرمرد فرار گذشته حیاط خود را فقط در خارج از شهرستان بندر Brunswick. درست قبل از تعقیب Arbery ثبت شده در داخل یک قاب خانه ساخته شده در همان خیابان.

گرگوری McMichael, 64 و تراویس McMichael, 34, شده اند زندانی به اتهام قتل پس از 7 مه. سالمند McMichael گفت: پلیس به او مشکوک Arbery مسئول اخیر نمیتوانیم در محله. او همچنین گفت Arbery حمله پسر خود را قبل از او کشته شد.

Arbery مادر گفت: او معتقد است پسرش صرفا از دویدن.

روز جمعه یک وکیل برای صاحب خانه تحت ساخت و ساز منتشر شد سه دوربین امنیتی در فیلم های گرفته شده Dec. 17 بیش از دو ماه قبل از عکسبرداری است. آنها نشان می دهد یک مرد سیاه و سفید در یک تی شرت و شلوارک در سایت. در آخرین کلیپ او پیاده چند قدم به سوی جاده و سپس شروع به در حال اجرا در یک هل دهنده سرعت.

“این در حال حاضر به نظر می رسد که این مرد جوان ممکن است در آینده بر روی این ملک برای آب” J. الیزابت Graddy وکیل برای صاحب خانه لری زبان انگلیسی در بیانیه ای گفت. “وجود دارد یک منبع آب در حوض پشت خانه به عنوان به خوبی به عنوان یک منبع نزدیک به جبهه ساختار. اگر چه این منابع آب به نظر نمی رسد در هر یک از دوربین های فریم مرد جوان حرکت می کند و از مکان خود.”

یک مرد در لباس های شبیه به نظر می رسد به طور خلاصه در یکی دیگر از امنیت تصویری گرفته شده در صفحه اصلی سایت ساخت و ساز Feb. 11 کمتر از دو هفته قبل از عکسبرداری است. Graddy گفت که فرد به نظر می رسد همان مرد نشان داده شده در Dec. 17 فیلم.

معلوم نیست اگر Arbery است که فرد نشان داده شده در هر یک از فیلم های گرفته شده قبل از Feb. 23 هنگامی که تیراندازی رخ داده است.

دفاع وکلای گرگوری McMichael روز جمعه گفت که آنها باید به بررسی مدارک و شواهد است که می گوید یک داستان متفاوت” در مورد Arbery و دو مرد به اتهام کشتن او. وکیل لورا Hogue به خبرنگاران گفت: “بیش از یک وجود دارد تصویری از حادثه است.”

“حقیقت آشکار خواهد شد این است که فقط یک عمل خشونت آمیز و نژاد پرستی و” وکیل فرانکلین Hogue یک کنفرانس خبری گفت در خارج از زن و شوهر مکن ، “گرگ McMichael نمی ارتکاب قتل است. گرگ McMichael است نه یک حزب به جرم قتل.”

وکلای مدافع برای Arbery پدر و مادر باید گفت دوربین های امنیتی تصویری از همان صفحه اصلی سایت ساخت و ساز Feb. 23 را نشان می دهد Arbery در حق ملک قبل از عکسبرداری است. آنها همچنین می گویند این فیلم نشان می دهد Arbery ارتکاب هیچ جرایم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de