‘Lean on Me’ افسانه Bill Withers برگ روح میراث

آن طول می کشد تنها پنج ثانیه به درک Bill Withers’ 6 اکتبر سال 1972 کارنگی هال نشان می دهد یک هیولا. منتشر شد به عنوان یک آلبوم زنده از یک سال بعد جدوگاه ماراتن جم آغاز می شود با او شمارش کردن گروه و یک swaggering, عرق کردن بی وقفه سرد, پیانو الکتریکی, ریف. صفحه کلید باز می شود تا هشت و نیم دقیقه “استفاده از من” — یکی از جدوگاه’ آهنگ های کلاسیک.

این است که در اعماق روح باتلاقی, فانک, نوع, برروی, صاف-و-سخت سحر و جادو تنها جدوگاه و تعداد انگشت شماری از آیکون های دیگر می تواند. جدوگاه که درگذشت روز گذشته در 81 از قلب عوارض زمین راه می رفت در سن Homeric کنسرت. در حالی که او نیست به عنوان شناخته شده به عنوان James Brown, تینا ترنر یا ون موریسون او می تواند ذبح کردن مخاطبان با همان اندازه پر تلاش. او نیز تا به حال یک محدوده است که چند نفر از همسالان خود می تواند مطابقت.

حفر کردن به “زنده در تالار کارنگی” شما می توانید بیشتر از جدوگاه’ حماسه تمرینات (نگاه کنید به “جهان را نگه می دارد رفتن در اطراف” و medley “هارلم/سرد مزخرف”). اما شما نیز خواهد آمد در سراسر شدید خود را و صادقانه حساسیت در امضای آهنگ ها “ain’t No Sunshine” و “تکیه بر من.”

منتشر شد به عنوان یک واحد از سال 1971 اولین LP “فقط به عنوان من هستم” “ain’t No Sunshine” شد جدوگاه برک آوت آهنگ, ضربه, شماره 3 در نمودار. تولید شده توسط Booker T. Jones با یک کاملا-فراموش نشدنی string بخش, آهنگ طول می کشد تنها دو دقیقه است. مقدار زیادی از زمان برای جدوگاه به بیان جنون و غم و اندوه از تنهایی قلب است. (اولین اراضی نزدیک به عامیانه تر از پاپ بنابراین اگر شما را دوست دارم “ain’t No Sunshine” را “در قلب من” چرخش.)

سر و صدا از پیگیری LP “هنوز لایحه” “به من تکیه کن” برانگیخته مخالف احساسات “ain’t No Sunshine.” با “Lean on Me,” جدوگاه نوشت: نهایی سکولار انجیل آهنگ. پیانو ، claps دست, کامل رشته (او همیشه در حال قاتل رشته ها) همه با هم برای ارائه شنونده ابدی امید — جای تعجب نیست که آهنگ او شد بزرگترین ضربه رفتن تمام راه را به شماره 1. (“هنوز لایحه” گسترش جدوگاه پالت بنابراین اگر شما می خواهید به شنیدن او کشش سعی کنید نیا-دیسکو از “بوسه عشق من.”)

برای یک دهه جدوگاه کاوش های مختلف برای تلفن های موبایل و احساسات — که ریشه در قوم و r&b, جدوگاه’ چهار بهترین و شناخته شده ترین آهنگ ها (“آفتاب” “Lean on Me,” “استفاده از من” و “روز دوست داشتنی”) همه سر در جهات مختلف. اما در اواسط 80s او راه می رفت دور از کسب و کار به زندگی خصوصی زندگی است.

“آنچه در چند آهنگ من نوشت: من در طول زندگی کوتاه وجود ندارد یک نوع است که کسی نمی رکورد آنها در” او گفت: در سال 2014 رولینگ استون مصاحبه. “من یک هنرمند, اما من قادر به نوشتن آهنگ ها که مردم می توانند با شناسایی. من فکر نمی کنم من انجام داده ام بد برای یک پسر از دال چنگال, West Virginia.”

خود را متنوع فروشگاه و میراث بزرگ loom — او برنده سه جایزه گرمی در هفت نامزد وارد Grammy Hall of Fame در سال 1999 و Rock and Roll Hall of Fame در سال 2015 (القاء شده توسط Stevie Wonder). اما شما لازم نیست که به خواندن تمجید به درک دستاوردهای خود را. فقط گوش دادن به “زنده در تالار کارنگی.” فقط گوش دادن به پنج ثانیه چون من می دانم که شما گوش دادن به بقیه پس از آن کلید رسیدن به روح خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de