جهش بعد ستاره با تعطیلات Mathis

[email protected] (تعطیلات Mathis)

شگرف سال کبیسه نوزادان رسمی خود تولد و فرصتی برای جشن برای افراد منحصر به فرد هستند. ماه نپتون و مشتری به حزب آمده با جالب ترتیبات مانند مهمان تحمل ارائه festooned با sparklers. خوشحال نادر! مبارک بی نظمی! خوشحال تکینگی! (امیدوارم که.)

برج حمل (21 مارس-آوریل 19). شما باید استعداد است که مردم خود را در دایره فوری نمی تواند درک. علاوه بر این شما را به حفر کردن عمیق تر به این هدیه شما و دیگران خواهد بود برداشته شده توسط تلاش های خود را. به دنبال حمایت های خاص شما نیاز دارید.

برج ثور (20 آوریل-مه 20). اگر شما نیاز به بیش از حد در زندگی شما پس از آن چه شما نیاز به پول بیشتر ، در نظر بگیرید که چه فداکاری خود را از انرژی و زندگی است همه چیز در مورد در این نقطه است.

برج جوزا (21 مه-ژوئن 21). برخی نمی شرکت کنند مگر اینکه آنها مطمئن شوید که آنها می توانید آن را حق و قانون آن به طور کامل. آنها بیش از حد به از دست دادن در غیر این صورت. شهرت خود را باید حفظ و محافظت شده است. پس از آن وجود دارد که بازیکنان حاضر به اجازه دهید دیگران منجر شود.

سرطان (22 ژوئن-ژوئیه 22). چیزی که پازل شما را حس می کند کامل به دیگری و بالعکس. دانستن بیشتر تنها به شما طول می کشد تا کنون. چه می کند این است که احساس یا نه متفاوت است. خودتان را در کفش از دیگر.

لئو (جولای 23-Aug. 22). مردم می خواهند همه چیز. معمولا چیزی که آنها می خواهند در ابتدا فقط یک راه در. شما به دست آوردن چیزی غیر منتظره و هیجان انگیز و کاملا حیاتی در طول راه.

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22). چون شما یک انسان عادی در مغز وجود دارد بسیاری از بخش هایی که باید برای برقراری ارتباط با یکدیگر. گاهی اوقات این به شکل های مختلف صدای استدلال برای تسلط ذهن خود را. با مهربانترین راهنمایی.

برج میزان (Sept. 23-Oct. 23). جادویی افراد کسانی هستند که به حوادث بدون دانستن هر کسی وجود دارد, کلاس از روی کنجکاوی محض و به طور کلی شیب پا خود را به جریان زندگی. شما در حال جادویی فرد است.

برج عقرب (Oct. 24-Nov. 21). از آن زمان به نگاه در صحنه خود را به عنوان کسی که از خارج و ارزیابی واقعی از وضعیت. آیا سیستم شما کار می کند ؟ آیا اعضای تیم خود را حمایت از شما ؟ چگونه بدون درز است که مسیر خود را به موفقیت است ؟

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21). به جای مجبور کردن این موضوع زمانی که به کسی می پرسد شما را به یک وظیفه just go with it. متعهد به در حال حاضر به می خواهید و ببینید که در آن است که منجر. خشم بی فایده است و uncreative.

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19). شنوندگان خوبی هستند بهترین دوستان است. آرزوی شما به چنین شخصی هر چند آن را نمی خواهد آمد به راحتی امروز. شما نیاز به نگه داشتن آوردن توجه خود را به کار خواهد شد که یک نجیب تلاش است.

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18). آزمون دوستی نیست که نشان می دهد تا زمانی که آن را آسان و راحت و عمومی است. آزمون دوستی است که نشان می دهد تا زمانی که آن را ناخوشایند خصوصی و unglamorous.

برج حوت (اسفند. 19-March 20). افرادی که می دانند چگونه به بازی بازی های مراقبت از خود را به بیش از آنها را به تحمل بیش از احساس راحت خنده هنگامی که آن را نه, خنده دار, عشق زمانی که آن را شایسته نیست — آنان کسانی هستند که به گرامی داشتن.

امروز تولد (Feb. 29). افرادی هستند که در قلمرو خود را از تخیل که به شما انرژی الهام بخش و شفا اگر شما فقط آنها را بپرسید. زنده یا مرده در دسترس و یا معروف این مهم نیست. نکته قابل توجه توانایی های خود را به ذهنی تماس بگیرید تا آنچه شما نیاز دارید و تفسیر پاسخ. رویاها را به حقیقت می پیوندند. برج و صورت فلکی قوس می پرستمت. تعداد خوش شانس خود را در حال: 6, 33, 39, 1 و 19.

نجوم سوال: “من یک عکاس هستم و احساس می کنم مثل من رفته خلاقانه مرده است. هفته گذشته رفتم به گرفتن برخی از تصاویر در یک زمینه من اغلب با استفاده از آورده و دو مدل با من. هیچ چیز به نظر می رسید به کار و یا به من خلاقانه جرقه مانند آن استفاده می شود. I’ve lost my mojo و تماس نیست در آینده. چگونه می توانم آن را دریافت? من یک عقرب است.”

در نظر گرفتن یک استراحت از مدل ها و زمینه های به سند بیت خود معمول زندگی روزانه. ترازو دارای استعداد برای دیدن عمیقا به چیزهای معمولی است. اما این یک بخش طبیعی از شما این است که شما تمایل به آن را برای اعطا. شما اغلب حتی نمی دانند که آنچه شما می بینید هر گونه متفاوت از آنچه در دیگران ببینید. مستند بخشی از روز معمولی خود را کمک خواهد کرد که شما را در درک آنچه در آن به معنی شما و مانند شما انجام دهد.

ایده های در مورد آنچه به سند: یک ماه از صبحانه خود را داخل گنجه خود را نور از پنجره های مورد علاقه در زمان های مختلف روز. چشم فرد مورد علاقه خود را — فقط چشم — در انواع حالات. قرار دادن ذهن خود را به آن و شما می آیند تا با ده ها تن از “مطالعات” است که بازگشت موجو خود را به شما.

افراد مشهور پروفایل: برج حوت کسب و کار گورو تونی رابینز متولد شد, در این روز غیر معمول در سال 1960. جیوه ارتباطات سیاره نیز در برج حوت نشان می دهد یک تخیل زنده و توانایی حس کردن آنچه که دیگران در حال تفکر و احساس. ماه در گالانت برج حمل وام شهامت و بی باکی مورد نیاز برای صحبت های عمومی در استادیوم ها در سراسر جهان است.

نوشتن تعطیلات Mathis در HolidayMathis.com.

کپی رایت 2020 CREATORS.COM

آخرین به روز رسانی: پنج شنبه, 30 ژانویه 2020 10:29:00 -0800

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im