Leechburg منطقه غیر انتفاعی جستجو برای داوطلبان برای کمک به منطقه در آینده

به روز شده در کمتر از یک دقیقه پیش

این Leechburg منطقه توسعه جامعه Corp. می خواهد برای اطمینان از Leechburg منطقه آماده شده است برای انطباق با تغییرات اقتصادی و اجتماعی رخ داده در غرب پنسیلوانیا و ملت است.

غیر انتفاعی تاسیس شد و در سال گذشته برای کمک به شهرداری از Leechburg Gilpin غرب Leechburg و هاید پارک. برخی از اهداف خود هستند و برای نفوذ در افراد جوان به حرکت به منطقه را تشویق کسب و کار برای باز کردن و باقی می ماند و برای پاک کردن جامعه است.

“ماموریت برای کمک به Leechburg تکامل را به آنچه در آن می تواند بهترین بود, گفت:” لوئیس فیلیپس, گروه رئیس جمهور.

یک تاون هال جلسه به بحث در مورد این گروه قصد دارد برگزار خواهد شد مارس 19 در Leechburg منطقه در سالن دبیرستان.

“هدف این است که به فردی ساکنان به شرکت” فیلیپس گفت.

فیلیپس آغاز شده و این سازمان بیش از یک سال پیش. این رسما یک غیر انتفاعی در ماه دسامبر.

فیلیپس بازنشسته عینک ساز رشد در Leechburg. او در حال حاضر زندگی در آپپر سنت کلر اما دارای خواص در Gilpin. فیلیپس’, همسر, Pauline همچنین رشد در Leechburg.

“من عاشق رو به رشد در این جامعه است. من درک مزایا و معایب یک جامعه کوچک,” فیلیپس گفت. “من فکر می کنم بسیاری از افرادی که می خواهید برای زندگی در Leechburg. این است که من درگیر شدن در کمک به این روند.”

این Leechburg منطقه جامعه توسعه شرکت هفت, اعضای هیئت مدیره از جمله فیلیپس. دیگر اعضای هیئت مدیره Leechburg شهردار وین Dobos, Leechburg منطقه مدرسه منطقه سرپرست تیفانی هیچ کس ران Walko جی روپرت نیک Angeloff and Greg پورتر.

هیچ کس گفت که او مفتخر شد که فیلیپس از او خواست به عنوان یک عضو هیئت مدیره.

“من فکر می کنم آن را به ترویج رشد در جامعه نیز البته در منطقه” هیچ کس گفت.

اعضای هیئت مدیره صرف حدود پنج ماه طوفان مغزی ایده هایی که به طور بالقوه می تواند کمک به منطقه آمد تا با شش کمیته برای رسیدگی به مسائل خاص.

این کمیته ها عبارتند از:

• حسابداری و مالی: خواهد رسیدن به مردم استفاده می شود که در منطقه زندگی می کنند به درخواست کمک های مالی این سازمان می توانید برای استفاده از پروژه.

• املاک و مستغلات مسکونی: تعیین خواهد کرد که زندگی در این منطقه ارزیابی دولت از خانه و سعی کنید به املاک مسکونی تمیز کردن.

• روابط عمومی و بازاریابی: ایجاد یک کمپین بازاریابی برای جذب جوان به ساکنان این منطقه با برجسته کردن دارایی های آن است.

• پارک ها و riverfront: کار خواهد کرد برای بهبود Leechburg را Riverfront Park و توسعه همه شهرداری متعلق به riverfront اموال.

• منطقه تجاری و صنعتی: کار خواهد کرد برای حفظ کسب و کار موجود جذب کسب و کارهای جدید و باز کردن خطوط ارتباطی با Allegheny Technologies, Inc. برای دیدن آنچه که برنامه ریزی شده برای سایت های صنعتی در غرب Leechburg و Gilpin.

• وابستگی به مواد مخدر: نگاه به درمان مواد مخدر و گزینه های مدیریت و کمک به اجرای برنامههای درمان اعتیاد.

فیلیپس گفت که او در حال حاضر دریافت بازخورد مثبت در مورد سازمان است.

Leechburg غرب Leechburg و Gilpin باید همه قطعنامه حمایت از آن است. هاید پارک نیز باید تصویب و در آینده ای نزدیک گفت.

فیلیپس گفت که این گروه خواهد بود یک فرمت از تمام فعالیت های داوطلبانه است که در حال حاضر صورت گرفته در این منطقه است. امید است به رسم جوان داوطلب ،

“ما واقعا در حال رفتن به نیاز به برخی از افراد جوان درگیر شده و با استفاده از منابع از هر کسی که می تواند درگیر” فیلیپس گفت.

Madasyn لی یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید تماس Madasyn در [email protected], 724-226-4702 و یا از طریق توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im