سه سناتور کمک کرد که هنر و صنعت خود را شاخه پلیس لایحه را به پیوستن به قوه قضائیه کمیته خانه صندلی رئیس ماساچوست سیاه پوست و لاتین قانونی انجمن و سابق دولت سپاهی در یک کنفرانس کمیته که سعی خواهد کرد که برای رسیدن به یک خانه-سنا سازش در پلیس اصلاحات.

هر شاخه ای به نام مذاکره کننده خود در روز دوشنبه ، در سنا طرف آن را دموکرات ایالت ویلیام Brownsberger از بلمونت و بهداشت ، سونیا چانگ دیاز از جامایکا پلاین و رهبر اقلیت بروس Tarr یک گلاستر خواه.

خانه منصوب Rep. کلر کرونین یک Easton دموکرات که به عنوان روسای قوه قضائیه کمیته چراغ خانه را تلاش برای تدوین یک پلیس لایحه اصلاحات; اسپرینگفیلد دموکرات در کنگره کارلوس گونزالس که صندلی سیاه و لاتین قانونی حزبی و تشکر. تیموتی Whelan یک بروستر جمهوری خواه که در برابر این لایحه رای دادند.

چانگ دیاز تنها عضو از سیاه پوست و لاتین حزبی در سنا و Brownsberger ریاست کار گروه توسعه یافته است که سنا لایحه. Tarr تنها جمهوری خواه که در پنل.

Brownsberger و Cronin بازی نقش پیشرو در مذاکرات در عدالت کیفری اصلاحات بسته است. کسانی که مذاکرات به طول انجامید 113 روز. پلیس اصلاحات conferees بسیار سخت تر از جدول زمانی — سهشنبه علائم آخرین روز رسمی و قانونی جلسات برای دو سال است و هر چند این احتمال وجود دارد که نمایندگان مجلس می تواند توافق به کار فراتر از این مهلت به دلیل اختلال از COVID-19 بیماری همه گیر.

تظاهرات در سراسر ماساچوست و کشور در پاسخ به پلیس قتل غیر مسلح سیاه آمریکایی از جمله جورج فلوید در مینیاپولیس یکباره مسائل از اجرای قانون پاسخگویی و عدالت نژادی بر روی چراغ تپه در دستور کار.

سیاه و لاتین پارلمانی در ژوئن 2 قرار دادن یک طرح اصلاحات که شامل چهار سطح دولت مورد عمل — ایجاد یک گواهینامه و decertification سیستم برای اجرای قانون افسران استقرار روشن و یکنواخت محدودیت در نیروی بیش از حد و یک وظیفه به دخالت یک کمیسیون به صورت جامع خدمات مدنی, نقد و بررسی و کمیسیون ساختاری نژاد پرستی. در بیانیه روز دوشنبه جلسه گفت: تمام چهار نفر از این ایده ها شد از جمله در خانه بیل.

“با این لایحه ما را یک مرحله به بالاتر از نزاع مشترک ما گذشته تاریک در سراسر کشور و در اینجا در ماساچوست” Rep. نیکا Elugardo عضو انجمن و بوستون دموکرات گفت: قبل از مجلس رای نهایی جمعه. “این لایحه مهم آغاز نه به این دلیل که جوهر در این صفحه زیبا است و یا جامع یا کامل و یا حتی کاملا عادلانه است. این لایحه ابتدا به دلیل چگونه ما آمد و با هم به ایجاد آن نیست و بدون نقص و یا ساقط و حکم — من خودم را بدست گرفتار در تنش بیش از یک بار — اما ما به ارمغان آورد و این لایحه را از طریق اشک و لام و این ترس ما رد و بدل lobs و این jeers در یکی دیگر. از طریق ما مسائل فردی با مسابقه از طریق ما خشم و نگرانی های ما در, ما در بر داشت یک راه برای به اشتراک گذاشتن ارزش ها است.”

رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر مجلس رابرت herm n. crab سنا و رئیس جمهور کارن Spilka باید گفت: همه آنها می خواهم برای دیدن یک پلیس لایحه به اتمام جولای 31 روز مقررات قانونی تنظیم به عنوان پایان رسمی قانونگذاری کسب و کار. Spilka و herm n. crab باید به طور جداگانه پیشنهاد امکان گسترش این جلسه اگر مسائل عمده حل نشده در چند روز آینده اگر هیچ برنامه خاص برای انجام این کار قرار داده شده است رو به جلو و به توافق.

هر دو نسخه از پلیس اصلاحات صورتحساب ایجاد کمیسیون جدید که گواهی پلیس و د-گواهی کسانی که مرتکب سوء رفتار هر چند ساختار متفاوت است. مجلس نمایندگان و سنا نیز جدا در رویکرد خود را به محدود کردن واجد شرایط ایمنی برای محافظت از افسران پلیس از دعاوی مدنی.

به عنوان شش قانونگذاران به دنبال رسیدن به اجماع می توان آنها را در برخورد با قانون است که باعث طیف وسیعی از نظرات و برخی از تصمیمات اتخاذ شده در رای بودند که سخت تر از اغلب نمونه در بیکون هیل.

سنا تصویب آن لایحه (ع 2820) در ساعات اولیه صبح روز 14 ژوئیه در یک 30-7 رای دادن. پس از سه روز بحث خانه رای داده 93-66 به تصویب آن لایحه (H 4860) شب جمعه. هیچ جمهوریخواه مجلس در هر شعبه رای دادند صورتحساب — Tarr و بهداشت ، پاتریک اوکانر رای دادند در حال حاضر و دیگر جمهوری خواهان مخالف آن است.

رای گیری حاشیه حاکی از آن دشوار خواهد بود برای نهایی کردن این لایحه در جلسات رسمی که در آن به اتفاق آرا رضایت مورد نیاز است برای پیشبرد یک لایحه است. این نیز روشن نیست که در این نقطه چه بیکر ممکن است فکر می کنم از هر نسخه نهایی ممکن است رسیدن به میز خود را که در آن او باید گزینه ای برای ثبت نام حق وتو و یا اصلاح آن.

Whelan سابق پلیس ایالتی سپاهی گفت: نسخه اصلی این لایحه “تا به حال بسیاری از حفره های در آن” و از طریق اصلاح فرایند نمایندگان “نصب شده بیشتر” حفره از آنها پر شده است. او گفت: لایحه “گسترش یافته هندسی نسبت” فراتر از “باریک تمرکز” که اجرای قانون نمایندگان موافقت کرده با سیاه پوست و لاتین انجمن.

“ما در این لایحه است که ما امروز در اینجا آن را جذب و از آن خاص نکات مهم است که ما وارد اجماع در به در حال حاضر ما همه چیز گنجانده شده است در اینجا آنها کاهش حقوق دادرسی اتحادیه خواهران و برادران اختصاص داده شده به کسانی که به نمایندگی از اتحادیه افسران پلیس” Whelan گفت. “آن را تضعیف حقوق خود را برای داوری. آن را به وضوح نقض قانون اساسی خطر مضاعف حمایت. آن را به طور قابل توجهی تغییر شرایط کاری خود و بدون اعطای تاثیر چانه زنی.”

تشکر. کالین گری یک دراکات دموکرات که نشان دهنده یک منطقه همراه نیوهمپشایر مرز گفت: این لایحه می تواند بی درنگ زمان افسران پلیس به ترک شغل خود را در ماساچوست است. او گفت که پلیس او را درمان کنند ترکیبات با احترام و سزاوار احترام در بازگشت که این لایحه نمی دهد افسران نفع شک.

“من به شما بگویم این است — آنهایی که نزدیک به بازنشستگی در حال رفتن به بازنشسته چرا که آنها در حال رفتن به خطر همه چیز را که آنها سخت کار کرده ام به صورت تمام حرفه ای که کسی را بیهوده و بیمعنی ادعا می کنند در برابر آنها و آنهایی که جوان آنها در حال حاضر تقاضا برای شغل در نیوهمپشایر” او گفت:.

تشکر. جک لویس که سفید گفت که او یک پسر است که “شش سال دور از رانندگی و من در حال حاضر از دست دادن خواب از ناتوانی در محافظت از او” که خود را نگران است که تنها کسری از آن تجربه توسط پدر و مادر از رنگ که هرگز قادر به نادیده گرفتن ترس از خشونت پلیس. یک فرامینگهام دموکرات که co-صندلی خانه مترقی حزبی لوئیس گفت که او را دیده می شود برخی از افسران پلیس “استفاده از ترس برای رسیدن به اهداف خود” در طول چند هفته گذشته نشان می دهد که واجد شرایط ایمنی اصلاحات منجر به افسران ترک “در خیل” و از دست دادن خانه های خود را در “دعاوی بیهوده و بیمعنی.”

“من هرگز قادر به تجربه ترس است که مردم از رنگ تجربه هر روز, اما اگر پلیس با استفاده از حتی کسری از ترس تاکتیک های است که آنها استفاده کرده اند در طول این چند هفته گذشته … بر افراد و جوامع از رنگ پس من فقط می توانید شروع به تصور کنید که عمیقا القا ترس و بی اعتمادی که پلیس باید التماس,” لوییس گفت.

هفته گذشته هنگامی که خانه خود را منتشر لایحه Spilka, Brownsberger و چانگ دیاز گفت: آنها به جلو نگاه “به کار به سمت یک توافق قوی تر نسخه ای از این لایحه است که ترکیبی از بهترین از هر دو به قرار دادن بیشتر قدرت در دست غیر نظامیان شیفت منابع به جوامع بسیاری نهفته overpolicing و ساخت عادلانه تر و فقط آینده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de