“اجازه بدهید ما را در’: مردان مسلح طوفان ما ساختمان در ویروس مستند اعتراض

صدها نفر از معترضان با هجوم به خانه دولت در میشیگان به محکوم فرماندار دموکرات گرچن Whitmer اقامت-صفحه اصلی سفارش و محدودیت های کسب و کار.

تظاهرات آغاز شد و در روز پنج شنبه صبح در چمن در خارج از پایتخت اما معترضان بعد “خواستار” به اجازه دهید در داخل ساختمان.

دولت پلیس با پوشیدن ماسک های مسدود شده از ورود آنها. هیچ یک از معترضان به نظر می رسد به پوشیدن ماسک.

تظاهرکنندگان از جمله برخی از حمل اسلحه وارد ساختمان کاپیتول و خواستار فرماندار دموکرات آسانسور سخت coronavirus مستند سفارشات به عنوان برخی از قانونگذاران گزارش ملبس به جلیقه های ضد گلوله.

با توجه به گزارش Gov. Whitmer محافظت شده توسط دولت افسران پلیس که او نیز مسدود شده و یک گروه از مردان مسلح از حرکت بیشتر به داخل ساختمان.

معترضان ایستاده بود و شانه به شانه در خارج از خانه اتاق در حالی که شعار “اجازه دهید ما را در.”

خواه به رهبری میشیگان خانه حاضر به گسترش دولت coronavirus اضطراری اعلام و رای به اجازه طرح دعوی در دادگاه به چالش کشیدن رژیم صهیونیستی است. Whitmer اقتدار و اقدامات برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

مرتبط: به دنبال آخرین به روز رسانی coronavirus

مرتبط: یک پنجم آمریکایی ها به بیکار

“به طور مستقیم در بالا من مردان با تفنگ فریاد ما ایم” سناتور Dayna Polehanki همراه با یک عکس نشان دادن چهار مرد حداقل یکی از آنها به نظر می رسد به حمل سلاح است.

“برخی از همکاران من که خود جلیقه ضد گلوله پوشیدن آنها. من هرگز ما قدردانی Sergeants-در-آغوش بیش از امروز” او ادامه داد.

بیشتر معترضان دیده می شود می تواند خارج حمل علائم از جمله یک تصویر می کشد رژیم صهیونیستی است. Whitmer به عنوان آدولف هیتلر.

تظاهرات لقب پاتریوت آمریکایی تجمع سازماندهی شده بود توسط گروهی که خود را میشیگان آمریکا برای آزادی.

“ما با توافق یا رضایت به ما unalienable حقوق محدود بودن یا لغو به هر دلیلی از جمله COVID-19 همه گیر” این گروه گفت: در آن خصوصی Facebook صفحه که در آن بیش از 8800 اعضای.

“ما باور داریم که هر آمریکایی و هر Michigander حق دارد به کار برای حمایت از خانواده های ما به سفر آزادانه به جمع آوری برای دین و برای مقاصد دیگر به جمع آوری در اعتراض دولت ما و مستقیم به خود ما مراقبت های پزشکی.”

اعتراض می آید یک روز پس از میشیگان دادگاه حکم داد که ماندن در خانه و احكام صادر شده توسط Whitmer در مارس 24 تجاوز در دستياران حقوق اساسی, با توجه به رسانه های محلی گزارش.

Jason هاولند یکی از برگزارکنندگان این تجمع گفت: WLNS که هدف از اعتراض “به” خیر ” رای در گسترش اورژانس اعلامیه از سنا و فراتر از آن هدف این است که برای ادامه هل دادن به جلو تا زمانی که ما باید حقوق ما را به عقب.”

اخبار محلی گزارش داد که دولت اضطراری به پایان می رسد مارس 30.

فرماندار خواسته بود مقننه برای تمدید آن به مدت 28 روز بیشتر اما میشیگان خانه موکول هفته در روز پنج شنبه بعد از ظهر امروز و بدون تمدید وضعیت اضطراری در رسانه های محلی گزارش.

لنسینگ شهردار اندی Schor گفت: در بیانیه ای در روز چهارشنبه که “فرماندار اجرایی به منظور به رسمیت می شناسد که مردم هنوز هم مجاز به اعمال خود متمم اول قانون اساسی حق آزادی بیان و شهر لنسینگ درک منابع است که لازم است برای اطمینان از یک محیط امن در سراسر شهرستان در طول این اعتراضات”.

این دومین بار در این ماه است که معترضان خواستار Whitmer بلند مستند محدودیت در دولت که تاکنون بیش از 3500 نفر توسط coronavirus با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

در تاریخ 16 آوریل حدود 3000 معترضان برخی از آنها نیز مسلح فرود در لنسینگ برای عملیات “بن بست” باعث ترافیک گسترده در اطراف ساختمان سرمایه است.

یک روز بعد رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد به قرض دادن حمایت خود را به آنها و تظاهرات پراکنده در جاهای دیگر به tweeting “آزاد میشیگان!”

Whitmer که نام پدید آمده است به عنوان یک پتانسیل در حال اجرا همسر برای presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن شانه ای بالا انداخت کسانی که اعتراض کردن گفتن سی ان ان آن را “OK شود.”

“من آن را گفته ام و من دوباره آن را می گویند – میشیگان است که یک مکان فوق العاده ای برای زندگی به دلیل افرادی که تماس آن خانه است. وجود دارد میلیون ها نفر از Michiganders انجام بخشی خود را به سرعت گسترش #COVID19 هر روز. ما در حال رفتن را از طریق این هم” او توییتی بعد پنج شنبه بدون اظهار نظر به طور مستقیم در تظاهرات.

با وجود این تظاهرات Whitmer را از دست داده و این ویروس با بحران مواجه شده است با به طور کلی مطلوب پاسخ.

میشیگان است که چهارمین شماره از COVID-19 مورد در امریکا و سوم بیشترین مرگ و میر است که چه چیزی باعث Gov. Whitmer در ابتدا به تصویب سیاست های سختگیرانه.

در حالی که برخی از این سیاست ها شده اند ملاقات با هر دو حزب تصویب شده است وجود دارد واکنش قابل توجهی به برخی از سخت اجتماعی فاصله اقدامات که شامل ممنوعیت همسایگان با دیدن هر یک از دیگر خواستار فروشگاه به بخش “اختصاص داده شده به فرش و کفپوش و مبلمان مراکز باغ گیاه مهد کودک و یا رنگ”.

هنوز هم تماس برای بازگشایی دولت در حال افزایش به بیش از 20 میلیون آمریکایی را در بر داشت خود را از یک شغل بیش از خاموش کردن.

میشیگان است که در میان برخی از کشور بدترین ضربه متحده وقتی که می آید به کروناویروس – همراه با, New Jersey, New York, پنسیلوانیا و ویرجینیا است.

همانطور که در آوریل 30, میشیگان گزارش 41,379 تایید موارد COVID-19 و 3789 مرگ و میر.

– با سیم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im