تزار از Deplorables باقی می ماند رئیس جمهور ایالات متحده حداقل برای سوپر باول آخر هفته اما استیضاح محاکمه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز هم نمی شد به طور رسمی به پایان رسید, در غروب آفتاب در واشنگتن در جمعه هجوم پیش بینی که سنا خود را پاک کردن دست از کل کسب و کار کثیف در زمان همبرگر و بیهوده وقت بیهوده در بعد از ظهر یکشنبه.

حزبی رسیدگی ممکن است این نتیجه تا شنبه بعد از ظهر که در آن زمان تهمت را پاشیده گرد و غبار ادم بازیگوش و خطرناک خود را آدرس سالانه بیش از همان اعضای کنگره که تحت تعقیب و محرمانه آیووا قفقاز خواهد شد یا روشن یا مبهم مبارزات انتخاباتی برای انتخاب ضعیف کبوتر که در مخالفت با indestructible نیویورکر در ماه نوامبر.

ساعت از طبقه سخنرانی خواهد قبل از رای گیری نهایی اجازه می دهد هشت مچاله دموکرات به صدای خش خش و نفرت از رئیس جمهور و این روند در طبقه سنا برای استفاده در خود را دوباره انتخابات تبلیغات.

تزار در ضمن پرواز کردن به palmy, ساحلی فلوریدا هرمیتاژ در بعد از ظهر جمعه به ظاهر مطمئن باشید از دفاع به اتهام سوء استفاده و انسداد توسط نیمی از صد سناتور جمهوریخواه مردان و زنانی که جفت خود را به این استدلال که حتی اگر او را نالایق شما باید بزدايد.

ادامه مطلب: این horsefly در اطراف دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سر

آخرین خندق دموکراتیک حرکت به حمل و نقل تجاری یازدهم-ساعت شهود—به ویژه رادیو اکتیو warhawk جان بولتون—شکست در سنا در یک 51-49 رای در غروب آفتاب. جمهوری خواهان سوزان کالینز و ویلارد میت رامنی رای دادند با دموکرات ها اما بقیه از مغلوب ساختن پیشی جستن گروه تئاتر شرکت برگزار شد. بیشتر دام-دام پوسته از بولتون آینده بگویید-تمام راه اندازی شده است در صبح روز جمعه—بیشتر جزئیات جمهور وسواس با استخدام اوکراین جوان رئیس جمهور برای پایین آوردن جو بایدن و پسر—اما آنها بدون آسیب.

نه 50-به همراه ساعت از بلند لعنت از مغلوب ساختن پیشی جستن اوکراین tit-for-tat هفت دموکراتیک “مدیران” و نه دیوانه کلاهدوز ادعای رئیس جمهور دفاع وکیل که هر چیزی یک رهبر ملی می کند برای پیروزی در انتخابات مجدد است با تعریف منافع ملی است. تقریبا در هر رای گیری خواهد شد که بازیگران برای یا علیه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را حذف بعدی در اواسط هفته می توانست پیش بینی 40 سال پیش.

محرومیت تگرگ مری از یک رسوایی قبل از سوت پایان استیضاح دونالد جان مغلوب ساختن پیشی جستن شکست خورده است.

“من اعتقاد ندارم که اضافی شاهدان مورد نیاز” راب پورتمن جمهوری خواه از اوهایو گفت: در یک بیانیه نوشته شده است در شب جمعه پس از 51-49 لغزش خفه آخرین دموکراتیک نفس نفس به طور خلاصه دیدگاه بسیاری از اعضای Grand دونالد ، “من باور نمی کنم که رئیس جمهور اقدامات افزایش به سطح از بین بردن بموقع-رئیس جمهور منتخب از دفتر و گرفتن او را به رای گیری در وسط از یک انتخابات است.”

چاک شومر D-n. y. پیاده روی بازگشت به اتاق به دنبال disconsolate پس از استراحت در استیضاح محاکمه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن (J. Scott Applewhite/AP/CP)

“قانون اساسی نمی دهد سنا قدرت به حذف رئیس جمهور از دفتر و ممنوعیت او از این سال رای گیری به سادگی برای اقداماتی که نامناسب” بازنشستگی سناتور لامار الکساندر جمهوری خواه از تنسی گفته بود به طور مشابه در پنج شنبه شب, اثبات فراتر از شک که پس از سه سال و یک هفته از دونالد delirious دولت l میکند c’est مغلوب ساختن پیشی جستن.

گفت: لامار الکساندر: “بگذارید مردم تصمیم بگیرند.”

در حال حاضر آنها خواهد شد. روز دوشنبه رای دهندگان lily-white آیووا آغاز خواهد شد powwowing به تصمیم می گیرید که سفید مرد یا زن را در مخالفت با مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر به دنبال نیوهمپشایر و کارولینای جنوبی نوادا و بقیه متحده در پی. در روز سه شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه خواهد شد خود قانون اساسی موظف دولت از آدرس اتحادیه در همان مجلس نمایندگان که رای دادند قبل از کریسمس به او دور کشیده در زنجیر برای نادیده گرفتن قانون اساسی است.

روزی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد بود صرفا ساخته و پرداخته تاریخ به عنوان مبهم به عنوان میلارد فیلمور یا وارن هاردینگ. در 2040 اگر نه زودتر گرجستان قانونگذار استیسی آبرامز پرهیاهو و اظهار داشت روز جمعه او—یک زن آمریکایی آفریقایی تبار—خواهد بود زندگی در کاخ سفید به هر حال رخنه به پایین پله ها در شب به پرتاب دارت در پرتره از دونالد در بزرگ سالن انتظار.

اما حتی قبل از آن اتفاق می افتد و صرف نظر از اینکه 45 جمهور دوباره انتخاب این سقوط مسابقه در 2024, بین اسکندریه Ocasio-کورتز و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور را در امریکا فعلی سیاست فلج و مسموم به نظر می رسد به عنوان تسکین دهنده داغ شیر کاکائو. اگر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح است, در راه, نهایی بند از بیل و هیلاری کلینتون سال پس از آخرین کارت از یک مرد که دموکرات اوهایو Sherrod قهوه ای خواستار “unhinged کینه توز و عصبانی” است و در عین حال به بازی می شود.

مرتبط با: مغلوب ساختن پیشی جستن کتاب شما را نمی شنوند در مورد اما مخرب ترین و در عین حال

“او فکر می کنم که او می تواند آن را انجام دهد دوباره” رهبر حزب دموکرات چاک شومر به خبرنگاران گفت: روز جمعه dénouement “و کنگره می تواند چیزی در مورد آن.”

“این است perfidy,” خشمگین شومر پاره پاره پس از روز جمعه gavel به عنوان ناتوان به عنوان یک قاطر به تغییر نتیجه.

“محاکمه توسط داوران قلب و ریه ها بهار و مرکز چرخ آزادی” در کنگره آدام شیف التماس جمعه خود را—و را—آخرین تلاش برای مسافت در جان بولتون برای از بین بردن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نقل از جان آدامز دومین رئیس جمهور ایالات متحده.

“بدون آنها” آدامز گفته بود “بدن باید بمیرد, سازمان دیده بان باید اجرا کردن دولت باید تبدیل به دلخواه.”

“همه حقایق خواهد آمد” آدام شیف گفت: در حال حاضر به نقل از هیچ کس جز خودش را. “در همه وحشت آنها خواهد آمد.”

“او یک مرد کینه توز گفت:” Sherrod قهوه ای رئیس جمهور. “او خواهد بود unhinged.”

بیشتر توسط آلن آبل:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im