اجازه دهید فراموش نکنید پرورش جوانان در بحبوحه بحران کنونی

COVID-19 اهداف همه ما به عنوان قربانیان آن عبور از همه مرزهای طبقاتی و ثروت و تحصیل قومیت و جنسیت و سن. هنوز, برخی از بخش های این جمعیت در جایی که این ویروس می تواند و به سرعت در حال گسترش نیاز به آشکار توجه است.

ما بی خانمان همسایه ها می آیند به آسانی به ذهن و محلی پاسخ — به اندازه آنها به طور موثر می تواند مدیریت خود پاسخ — طرح چگونه بهترین unsheltered افراد می تواند جدا شده و تست شده و درمان شود. این آسان نیست به طوری که ما دور از ماه مه ملی مراقبت فاستر ماه فراموش نکنیم و یا غفلت از کسانی که نامزد نخست برای بی خانمانی ما پرورش جوانان است.

هر سال بیش از 20 ، 000 جوانان سن از نگهداری فرزند و با توجه به مرکز ملی مسکن و رفاه کودک یکی در چهار خواهد بود مجبور به تحمل بی خانمانی در عرض چهار سال از ترک فاستر مراقبت.

این رقم به تنهایی غیر قابل قبول است. از آن محروم آینده کشور ما از بهره وری و برآورده شهروندان. اما در میان این بحران ملی به عنوان فرصت های اقتصادی نابودی لحظه به لحظه یک خط لوله از نگهداری فرزند به بی خانمانی است که تشکیل شده است.

به عنوان یک سابق پرورش بچه که منعکس از قرار دادن برای قرار دادن قبل از پیدا کردن من برای همیشه از خانواده و در نهایت معنی در آموزش و پرورش و در دادن به جوانان در مواجهه با شرایطی مثل خود من من می دانم دست اول چگونه این روند نگران کننده است.

در زمان تولد من قرار داده شد در نگهداری و تصویب شد و در سن 5 سالگی. من و خانواده به تصویب رسید و شکست خورده من تعیین سوء استفاده و غفلت است. بنابراین در سن 12 سالگی من بازگشت به پرورش و مراقبت. این شد یک الگوی, اما, خوشبختانه, من در نهایت در بر داشت پدر و مادر رضاعی من خواهد آمد به می دانم که به عنوان پدر و مادر.

بابا و مامان به من سالم زندگی در یک مزرعه در شمال غربی اقیانوس آرام. من بهره مند از ثبات زندگی خانوادگی فراهم شده توسط آنها و دو فرزند بیولوژیکی همراه با برخی دیگر از پرورش کودکان است. و اگر من گاهی اوقات جلب و جذب به خیابان های اسپوکن جایی که من یاد گرفتم به دفع کردن برای خودم و شاهد ناامیدی از جوانان مثل من ثبات و احساس امنیت من را به دست آورد در مزرعه ساخته شده این امکان را برای من به دیدن یک آینده بهتر.

به عنوان یک نوجوان من پیوست کار سپاه و کار راه من را از طریق کالج. من باید متعهد به خدمت در پرورش کودکان و نوجوانان بوده است.

امروز من از خودم می پرسم: اگر در یک فرصت لحظه ای که انتخاب کرده بود به سختی آن را در خیابان ها و نه بازگشت به خانه ؟ اگر رمان coronavirus تا به حال زده ؟ من انقباض غیر ارادی ماهیچه به فکر می کنم که در آن من خواهد بود امروز.

اما این بحران واقعی رو بیش از حد بسیاری از جوانان ما در حال حاضر. اجرا stay-at-home سفارشات می توانید به محافظت از آنها را به طور موقت اما به عنوان سن آنها از نگهداری با کاهش چشم انداز ما باید آماده حمایت از آنها را زمانی که همه گیر اببس.

مسکن و توسعه شهری وزیر بن کارسون که زندگی خود شهادت به تاثیر مثبت الهام والدین ارشاد عمیقتر دولت فدرال تعهد به مبارزه با بی خانمانی در میان پرورش جوانان است. در سال گذشته HUD راه اندازی “پرورش جوانان به استقلال” به خانه کسانی که پیری و یا در حال حاضر بی خانمان. منطقه ای مدیر David Tille است که منجر به اتهام اینجا در ماساچوست است.

اولین از نوع خود برنامه اطلاعات شما ارائه می دهد کوپن مسکن به واجد شرایط پرورش کودکان و نوجوانان همراه با پایه و اساس که در آن برای ساخت آینده خود را. در نتیجه پناه آنها می توانید به تمام نوجوانان آمریکایی می تواند. آنها می توانند به دنبال شغل و یا پایان تحصیل.

HUD است که نه تنها آن را به عنوان مختصات با رفاه کودکان سازمان به شناسایی واجد شرایط هستم. من می دانم دست اول نه تنها اهمیت ثبات اما همچنین ضرورت چنین هماهنگی برای حذف موانع اداری از اولویت دولت در هر سطح یادگیری است به کاهش در طول این COVID-19 بحران است.

پس از راه اندازی آن در سال 2019 هود اهدا $4,267,203 از طریق اطلاعات شما به خانه و خدمت به بیش از 600 واجد شرایط بزرگسالان جوان در 31 جوامع در سراسر 17 متحده است.

برای بیش از حد طولانی و پرورش جوانان شده است بازیگران به سایه از ملت ما بی خانمانی بیماری همه گیر. HUD مصمم است که آنها را از بازیگران دیگر و به خصوص به عنوان ما همچنان به دست و پنجه نرم کردن با این بیماری همه گیر.


کریستوفر پترسون مدیر منطقه ای برای HUD را در منطقه اقیانوس آرام و دبیر بن کارسون ملی سرب برای بخش پرورش جوانان به استقلال و ابتکار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de