‘اجازه دهید یک حزب’: دکتر هشدار ویروس تهدید

  • هزاران نفر از استرالیا به دست آوردن شغل به عنوان اقتصاد reawakens
  • مغلوب ساختن پیشی جستن پشت 15 دقیقه ویروس آزمون با وجود منفی کاذب
  • 113 سال زنده می ماند coronavirus
  • تماس برای مالیات, صنعت, اصلاحات بوت

بیش از یک میلیون COVID-19 آزمایشات انجام شده در استرالیا بهداشت مقامات تایید کرده اند که ایالات و مناطق شروع به سهولت محدودیت در سراسر آخر هفته.

صحبت کردن در کانبرا در شنبه معاون افسر ارشد پزشکی پروفسور مایکل کید گفت: 20 مورد جدید از COVID-19 گزارش شده بود در 24 ساعت گذشته با جدید مرگ و میر.

“ما 49 نفر در بیمارستان های سراسر کشور با COVID-19 و 16 نفر در بخش های مراقبت ويژه و 12 نفر در هواکش” پروفسور کید گفت.

“شکل بزرگ است که از 3 بعدازظهر امروز وجود داشته است بیش از یک میلیون آزمایشات COVID-19 انجام شده در استرالیا به طور دقیق 1,015,652 تست های انجام شده در سراسر کشور است.”

Deputy Chief Medical Officer Professor Michael Kidd. Picture: AAP Image/Mick Tsikas
media_cameraمعاون افسر ارشد پزشکی پروفسور مایکل کید. تصویر: AAP تصویر/میک Tsikas

اخبار بیشتر

$25 جداسازی محصول است که فروش

عجیب و غریب, مستند روند شما نیاز به دانستن

رواج نشان می دهد پیشگامانه جدید شلیک

پروفسور کید گفت: در حالی که 6362 مردم در استرالیا از بهبود COVID-19 و کمتر از 100 نفر جان خود را از دست کارشناسان بهداشت نگران سلامت روانی استرالیایی که شغل خود را از دست و یا آنها دچار استرس با توجه به COVID-19 محدودیت.

“ما می دانیم که بسیاری از مردم دچار اضطراب و استرس و ترس به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر” او گفت:.

“بسیاری از مردم در حال تجربه بسیار قابل توجهی استرس های مالی با توجه به زیان کار است. بسیاری از مردم احساس بسیار تنها و منزوی و جدا از اعضای خانواده و عزیزان در دیگر نقاط کشور و یا خارج از کشور,” او گفت:.

پروفسور کید خواست هر کسی درد و رنج مضطرب به درخواست برای کمک.

“ضروری است در این بیماری همه گیر است که مردم همچنان به دریافت به طور منظم مراقبت های بهداشتی است که آنها به طور معمول خواهد بود دریافت در زمان های دیگر پس لطفا اگر شما تا به حال یک قرار ملاقات برای دو ماه گذشته لطفا رسیدن و ترتیب یک قرار ملاقات با telehealth اینجا مشاوره امروز.”

با وجود کاهش برخی از محدودیت های پروفسور کید گفت: استرالیایی مسن تر و کسانی که با جدی شرایط مزمن باید هوشیار باشند.

“با محدودیت های آرام بودن کمی در سراسر هر یک از کشورها و مناطق در طول هفته گذشته ما هنوز هم نیاز به هوشیار باشند ما هنوز همه نیاز به انجام بخشی از ما را به اطمینان حاصل شود که ما اصلا تجربه تجدید حیات از موارد در استرالیا است.”

“ما نمی توانیم از خود راضی می شوند این بیماری همه گیر نشده است خطر ابتلا به مردم آسیب پذیر باقی می ماند قابل توجهی در استرالیا و بنابراین برای کسانی از شما که سن بیش از 70 یا که باید جدی بیماری مزمن است که ممکن است شما را در معرض خطر COVID-19 یا اگر ایمنی بدن شما سازش لطفا همچنان در خانه باقی می ماند.”

‘اجازه دهید یک حزب’

استرالیایی رهبری را به غذا خوردن برای اولین بار در هفته شنبه اما بازگشایی رستوران ها و میخانه ها و کافه ها آمد با یک هشدار: آن بیش از حد نیست.

عمومی هیت کارشناسان خواستار احتیاط به عنوان دولت سهولت محدودیت در رستوران ها و مغازه ها و پارک ها در بسیاری از کشورها و رول از اقدامات برای راه اندازی مجدد خفته کارخانه.

Coronavirus همه گیر است که به کشته شدن بیش از 300 ، 000 نفر کاهش پیدا کرده است و در بسیاری از مکان ها اما می تواند انتخاب کنید تا دوباره اگر اقدامات احتیاطی نمی گرفته و یا مقامات حرکت بیش از حد به سرعت به مردم بازگشت به کار.

“پیام بله قدردانی از همه تلاش های قدر این فرصت به انتشار برخی از این اقدامات اما اجازه دهید یک حزب اجازه نمی رفتن به شهر” گفت: تونی Bartone, رئیس جمهور استرالیا, انجمن پزشکی.

بسیاری از رستوران ها محدود به 10 مشتریان در یک زمان و Bartone گفت: مردم باید با حفظ فاصله اجتماعی دنبال سرفه آداب شستن دست های خود را به طور منظم و دور ماندن از دیگران اگر آنها بیمار هستند.

President of the Australian Medical Association, Dr Tony Bartone, with Chief Medical Officer Professor Brendan Murphy. Picture: AAP
media_cameraرئیس جمهور استرالیا انجمن پزشکی دکتر تونی Bartone با افسر ارشد پزشکی استاد برندان مورفی. تصویر: AAP

ترسناک واقعی از ویروس در آمریکا

در ایالات متحده یک آسوشیتد پرس تجزیه و تحلیل نشان داد که 41 کشور 50 ایالت سقوط کوتاه از COVID-19 تست سطح است که کارشناسان می گویند لازم است برای جلوگیری از موج دیگری از شیوع بیماری حتی به عنوان برخی از این کشورها حرکت به شدت به اجازه می دهد کسب و کار برای بازگشایی شده است.

سریع و گسترده تست در نظر گرفته شده است ضروری برای ردیابی و حاوی coronavirus. AP تجزیه و تحلیل بر اساس معیارهای توسعه یافته توسط دانشگاه هاروارد بهداشت جهانی موسسه.

محققان دانشگاه هاروارد محاسبه کرده اند که ایالات متحده نیاز به تست حداقل 900,000 مردم روزانه برای بازگشایی اقتصاد با خیال راحت نزدیک به سه برابر زمان شمارش حدود 360,000 با توجه به آمار و ارقام گردآوری شده توسط COVID پیگیری پروژه وب سایت.

A medical worker from New York’s Lenox Hill Hospital during the coronavirus pandemic. Picture: Getty Images
media_cameraپزشکی کارگر از نیویورک Lenox Hill بیمارستان در طی این بیماری همه گیر کوروناویروس. عکس: گتی ایماژ

در میان کشورهای در حال سقوط کوتاه در حال تگزاس و گرجستان که در بازگشایی مراکز خرید آرایشگاه و کسب و کارهای دیگر.

“من واقعا احساس خطر وجود دارد در اینجا به باز کردن و بدون به اندازه کافی آزمایش, اما من احساس می کنم آن را یک خطر در همه جا در کشور,” دکتر گفت: Ashish Jha مدیر هاروارد جهانی بهداشت موسسه.

ایالت نیویورک در حال حرکت است با احتیاط بیشتر. این اجازه خواهد داد که شهرهای کوچکتر و مناطق روستایی در امان فشار از شیوع به بازگشایی ، موج اول شامل خرده فروشی – هر چند تنها برای kerbside و یا در فروشگاه-انتخاب – همراه با ساخت و ساز و تولید است. رژیم صهیونیستی. اندرو کومو نیز گفت: سواحل خواهد بازگشایی در زمان برای تعطیلات آخر هفته روز یادبود تعطیلات.

هاوایی مقامات 23 ساله توریست از نیویورک که گفته شده عکس ها در Instagram خود را در ساحل در آشکار نقض موظف 14 روز در قرنطینه برای ورود مسافران است. مردم را دیدم که خود را رسانه های اجتماعی پست های گزارش شده او را به مقامات.

South Korean golfer Lee Bo-mee wears a face mask in the first hole during the first round of the 42nd KLPGA Championship at Lakewood Country Club in Yangju, northeast of Seoul. Picture: AFP
media_cameraکره جنوبی گلف باز Lee Bo-mee می پوشد یک ماسک صورت در سوراخ اول در دور اول 42 KLPGA قهرمانی در لیکوود باشگاه های کشور در ینژو شمال شرق سئول ، عکس: AFP

در کره جنوبی که یکی از بالاترین سطوح تست, سلامت, سخنگوی وزارت روز شنبه گفت که این کشور ممکن است dodged عمده شیوع پس از پیدا کردن 162 موارد مرتبط clubgoers در سئول پر جمعیت پایتخت است.

پسر جوان-rae گفت: 46,000 افراد آزمایش شده اند در باشگاه های مرتبط با شیوع. “این قابل توجه وجود نداشت جدید انتقال در کلیساها و مراکز تماس بگیرید و ورزشگاه که حامل ویروس رفت و به او گفت:” اضافه کردن آن را نشانه آن است که امکانات و کسب و کار در حال تمرین بهداشت مناسب و اجرای فاصله بین مردم است. هند از چین پیشی گرفت و در تعداد تایید عفونت به عنوان نخست وزیر نارندرا دولت است که با توجه به اعلام این آخر هفته تصمیم گیری که آیا برای گسترش 54 روز مستند. هند شمارش 85,940 عفونت و 2,752 مرگ و میر در مقایسه با چین 82,941 مورد تایید شده و 4,633 مرگ و میر. چین در حال کوتاه شدن سالانه آن جلسه قانونی آغاز می شود که اواخر هفته آینده در پکن به عنوان خوشه های کوچک از موارد پاپ آپ در جاهای دیگر در کشور است. گسترش این بیماری تا حد زیادی متوقف شده در کشور که در آن همه گیر آغاز شده اما در استان جیلین در شمال شرقی گزارش شده 28 نفر از بیش از نه روز, آخرین دو در روز جمعه.

در مکزیک تعداد موارد تایید شده به آمار بالا روزانه جمعه حتی به عنوان دولت روشن دستورالعمل برای ساخت و ساز معدن و صنایع خودرو شروع به بازگشت به کار در روز شنبه.

کشور ثبت بیش از 2000 نفر دوم راست, بعد, نشان می دهد شیوع آن هنوز به اوج.

در اصل منتشر شده به عنوان ‘بیایید نه یک حزب’: پزشک با هشدار نسبت به تهدید ویروس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im