بیایید بازگشایی انتاریو و کبک. شما اول بروید.

پل ولز: این طرح که هنرپیشه ی برجسته ی ایتالیایی, توالت و فورد در روز دوشنبه منتشر شد نقشه راه و جدول زمانی—و دلایل خوبی وجود دارد که چرا

در آخرین روز آمد که مودبانه پوپولیستی premiers انتاریو و کبک—استان که در آن چهار پنجم از کانادا COVID-19 بيمار اقامت—اعلام برنامه های خود را به رول دور خود سنگ و گام به پس از همه گیر نور است.

این برنامه ها تقریبا خالی و premiers نگاه وحشت زده.

انتاریو سند چارچوبی برای بازگشایی استان مادارای جدول زمانی ذکر است که هیچ تاریخ پس از مارس 27 بود که روز سند منتشر شد. آن ذکر شده سه فاز: “حمایت و پشتیبانی” آن چیزی است که اتفاق می افتد; “راه اندازی مجدد” که به لحاظ نظری می آید بعدی; و “بهبود” که در نظریه اتفاق خواهد افتاد روزی. “راه اندازی مجدد” مرحله توضیح داده شده است در آشکارا کمربند و بند اصطلاحات: یک “مراقب, مرحله با مرحله رویکرد” که در طی آن “بهداشت و ایمنی محل کار باقی خواهد ماند اولویت بالا” و “مقامات بهداشت عمومی به دقت نظارت خواهد شد” آیا وجود دارد شیوع بیماری های جدید “برای دو تا چهار هفته است.” سوال: “آیا لازم است به تغییر مسیر” و در اصل بازگشت به زمان غار روز.

این مرحله بعدی خواهد شد و پا زدن در هنگام موارد روی کاهش, بیمارستان می تواند رسیدگی به هر گونه هجوم موارد جدید و بهداشت عمومی ردیابی می توانید به دنبال هر گونه موارد جدید. دوم کسانی که جعبه شکر خدا احتمالا در حال حاضر شده است علامت. سوم هرگز ممکن است به دلیل این است که مانند یک اب زیر کاه ویروس. که در آن است انتاریو در اول ؟ خبرنگار پرسید:. برتر داگ فورد نمی توانستم بگویم.

کبک کانون کانادا شیوع کمی بیشتر بتن ریزی که در مورد کبک مقامات به نظر می رسید commensurately کمتر اعتماد به نفس. “اگر ما می بینیم که این وضعیت نیست و تحت کنترل ما فشار جدول بازگشت,” برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت گفت. “شعار خواهد بود احتیاط.”

یکی دیگر از شعار نیز خواهد بود منطقه. مونترال است در مراحل بسیار اولیه از یک کاهش در فعال caseload پس چه بود و در راه های بسیاری باقی مانده است, یکی از بدترین شیوع بیماری در شمال امریکا است. بقیه استان به نظر می رسد بیشتر شبیه به بقیه کشور است. بنابراین ایتالیایی, توالت است, بازگشایی, مدارس ابتدایی و عمومی daycares خارج بیشتر مونترال در دو هفته در آوریل 11. در مونترال منطقه آنها را باز کنید و یک هفته بعد. مدارس ماندن بسته تا سپتامبر است.

و حتی این که جدول زمانی بزرگ نمایی این الوقوع یک پست-COVID اجتماعی عصر. مدارس را بازگشایی “اگر و تنها اگر” وضعیت رو به زوال ندارد از هم اکنون به مارس 11, ایتالیایی, توالت گفت. و حتی نمی تواند اجباری: “پدر و مادر که می خواهند به نگه داشتن فرزند خود را در خانه نمی تواند جریمه در هر راه است.”

آن را بسیار آسان برای پیش بینی 72 ساعت از مقیاس نظریه بازی ابتدا در مارس 9 دهها هزار نفر از پدر و مادر استفاده از Facebook زوم و پیام های متنی به تعیین اینکه آیا آنها در حال بهتر کردن فرستادن بچه ها به مدرسه و یا نگه داشتن آنها را به خانه. اندازه کلاس را در هر رویداد پوش می شود در 15 اساسا نیاز به برخی از تعداد زیادی از پدر و مادر به نگه داشتن کودکان خود را.

و پس از آن ؟ هنگامی که آیا شما محلی آرایشگاه خشک و تمیز کننده اسکیت تیز و یا گواهینامه رانندگی در اتاق باز ؟ ما را ببینید. این گریه به دور از آسان به یقین از مفسران مانند شوک پاشی در شهر کبک رادیو و متنوع تر بی حوصلگی از روزنامه در خورشید مقاله که در اصل تحویل خوانندگان خود را تمام به فورد محافظه کاران است.

این یک بی حوصلگی همه ما شنیده در خانواده مکالمات. این یک بی حوصلگی بسیاری از ما احساس می کنید. شما می دانید songbook به عنوان به خوبی به عنوان من: نگاه کنید این مسخره است هیچ کس امضا برای اقتصاد جهانی از سر ترحم هیچ کس گفته شد در ماه مارس است که ما می خواهم هنوز هم می شود در اینجا ممکن است و شاید ماه های ژوئیه و شاید ژانویه همه به مرگ از چیزی خودکشی و چاقی و تاخیر در عمل جراحی کشتن مردم بیش از حد, و ما در حال هل دادن تعداد کسانی که به عنوان ما سعی می کنیم برای tamp این یکی پایین. (ناگهان همه, عمومی-بهداشت نینجا که می داند بیشتر در مورد این همه از ترزا تام و بانی هنری.)

اما آن را کاملا موضوع دیگری به فرد مسئول در زمانی که لاستیک جاده بازدید. مردم پر از پهلوانان برای جامعه و گاهی کمتر به صورت دایره خود را. دو هفته به نظر می رسد منطقی قابل کنترل بازه زمانی جزئی از سرگیری چه بود, بعد از همه, همه زندگی روزمره تا اواسط ماه مارس. اما فشار آن را به جلو و آن را شخصی: چگونه می توانم شما احساس می کنید در مورد ارسال خود را پسر یا دختر به مدرسه فردا ؟ آیا شما آماده برای یک شام خانوادگی این آخر هفته ؟ همه رو به مرگ از چیزی پس چگونه در مورد عمو ند در اواخر ماه مه با غرق شدن در خود ریوی و مایعات ؟ که سخت تر تماس بگیرید. این کمک می کند تا توضیح دهد که چرا طرح ایتالیایی, توالت و فورد در روز دوشنبه منتشر شد در فورد عبارت نقشه راه و جدول زمانی. و چرا آن را به سمت چپ برخی از روزنامه که مسئولیت گسترش بیشتر از صفحه کلید خود را—من می دانم که من زندگی می کنند وجود دارد بیش از حد—اعمال صالح می شه.

این واقعیت است که آن را سخت برای برنامه ریزی گام های بعدی به دلیل فاجعه همچنان ادامه دارد با وجود بهترین تلاش برای مهار آن: 57 مرگ و میر در انتاریو در یک روز 84 در کبک. بسیاری از هنوز هم آمده است. نزدیک به موازات این کروناویروس در تاریخ اخیر بود 1918-19 شیوع آنفولانزای که یکی بدتر بود در پاییز از آن در بهار شده بود.

ایتالیایی, توالت و فورد نیست حتی منجر به فرایند تصمیم گیری چه اتفاقی می افتد بعدی: خوب مثل populists آنها که توسط رهبری آن را و اگر آنها نگاه نگران روز دوشنبه این دلیل است که آنها به خوبی آگاه وجود دارد یک تغییر در جریان تغییر در بازگشایی بحث است. بحث منجر شد تا در حال حاضر توسط افرادی که در به دست آوردن با صدایی جسورانه است. آنها پیدا کردن خود تعدادشان کمتر توسط مردم با همه چیز برای از دست دادن. ناگهان در انتظار صدا مانند یک ایده بد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de