اجازه دهید بحث در مورد پیش نویس کلید مدافعان در SuperCoach….

هنگامی که ما فکر می کنم موقعیت کلیدی بازیکنان ما به طور کلی فکر می کنم آنها را به عنوان بلند کند و نه برای ما SuperCoach تیم است. ما در حال حاضر دیده می شود که وجود دارد ارزش بود با جلو اما آنچه در مورد در انتهای دیگر از پارک ؟ اگر ما نگاهی دقیق تر عظیم از بازی ما وجود دارد برخی از بازیکنان که ارزش یک نقطه بر ما فهرست اسامی.

سازمان دیده بان هر بازی از مارش جامعه سری AFL پیش فصل comp زنده و بر روی تقاضا در KAYO. جدید به Kayo? خود را محاکمه رایگان 14 روز و شروع جریان فورا >

در حالی که کلید موقعیت بازیکن به طور کلی اخم وقتی که می آید به تهیه پیش نویس یک تیم می توان آنها را خوب گلزنان اما به یاد داشته باشید آنها به شما نمره 120 یک هفته و سپس نمره 45 بعد.

در سراسر این مقاله من قصد دارم به نگاه در برخی از موقعیت کلیدی مدافعان و هنگامی که به آنها در پیش نویس خود را.

تعریف یک کلید مدافع در این روز در سن کمی مبهم است. چه زمانی بود که یک مدافع که بازی یک بر یک با به جلو در حال حاضر تغییر کرده است. با تکامل rebounding و متوقف کردن مدافع آنها در حال حاضر می تواند قرار داده شده در زیر تعریف کلید مدافع.

در اوایل دور خود پیش نویس یک کلید مدافع مانند جیمز سیسیل هنوز هم خواهد بود در هیئت مدیره را برای شما به انتخاب کنید. سیسیل بوده است بدخیم در سراسر زندگی حرفه ای او. زمانی که او برای اولین بار پیوست Hawks او پرتاب به جلو و نبود قابل دوام پیش نویس گزینه است. آن را تا نیمه راه از طریق 2017 که در آن Alistair Clarkson انداخت سیسیل پایین به جایی که او ثابت شود ارزشمند رهگیری مدافع و SuperCoach گلزن که در آن او به طور متوسط 93.9 در سال 2019 و 105.1 در سال 2018 است.

Fox Footy's SuperCoach specials

Fox Footy کارشناسان نام خود را بهترین خرید در SuperCoach این فصل

تنها خطر ابتلا به تهیه پیش نویس سیسیل است که گاهی اوقات کلارکسون را دوست دارد به بازی او به عنوان یک مهاجم از بین بردن هر گونه سازگار به ثمر رساند ما ممکن است از سیسیل. سیسیل می سازد نمره خود را بر روی ضربات و علائم که در آن او به طور متوسط 7.2 یک بازی در سال 2019. سیسیل, نمرات, نیز, کمک های خود را در اختیار بهره وری است که در آن او به طور متوسط در 81% سه سال گذشته است.

در وسط دور از پیش نویس خود را و شما به دنبال یک جامد D3 به تعادل خود را دفاع و سپس نگاه نه بیشتر از هریس اندروز یا مایکل Hurley.

اندروزکه به طور متوسط 82.7 در سال 2019 به عنوان جامد یک D3 به عنوان آنها می آیند. رتبه 18 برای ره گیری و رقابت علائم و در 200 سانتیمتر وجود ندارد بسیاری از مخالفان که می توانید از علامت او آن است که چرا او یک جامد را انتخاب کنید. همچنین او دارای یک مناسب و معقول طبقه بنابراین اگر او را خارج از آن هنوز هم معقول نمره است که نمی خواهد صدمه دیده است شما بیش از حد.

هرلی که به 2020 یک جالب است. ما در گذشته او را دیده میانگین 90+ و در D1/D2 برد. در سال 2019 او دور کمی تا حدودی به نقش تغییر و آسیب است. به جای بازی خود را رهگیری بازی او را مجبور به بازی به عنوان یک مستند مدافع که او کاهش یافته است به طور متوسط به 79.7.

Michael Hurley will be of interest to many SuperCoach players
media_cameraمایکل هرلی را از توجه به بسیاری از بازیکنان SuperCoach

اگر شما با استفاده اولیه پیش نویس انتخاب او ارزش ندارد بازگشت و به شما می گویند او یک مجسمه نیم تنه. در این سال من بیشتر علاقه مند به او چرا که او را ترک کرده اند یک طعم و مزه ترش در دهان افراد و متوسط به پایین است که از سال های گذشته است. سال گذشته Hurley کاهش یافته است دو اموال یک بازی است. اگر او می تواند انتخاب کنید کسانی که اموال دو تا دوباره و یا دراز اضافی مقابله با ما می توانید ببینید Hurley بازگشت خود را به ثمر رساند و شما را برداشت تا او را برای یک معامله در پیش نویس خود را.

در پایان پیش نویس و خود را به دنبال در خود ردیف عنوان بیش از حد آنچه در دسترس می توان آن را بسیار تیره و تار. به همین دلیل تراکم در پایان مهم نیست که آنهایی که در ابتدای پیش نویس خود را. اینجا جایی است که شما می توانید رول تاس در یک نظری انتخاب کنید که شما تا به حال چشم خود را و آن را به شما نیش می زنند.

اگر شما نیاز به یک مدافع برای پر کردن خود را D5 / نیمکت نقطه من می خواهم به دنبال mariol. زمانی که این مرد در پارک او می تواند نمره. او مارک و متوقف کردن همه چیز است که در آمد دفاعی 50 سال گذشته است. او تنها به طور متوسط از 74.7 اما اگر او می تواند خود را بالا بردن میانگین نمرات در هر بازی به 6.0-6.5 یک بازی (4.7 در سال 2019) و بالا بردن او به طور متوسط اموال در هر بازی به 18-19 (14.8 در سال 2019) سپس او می تواند به طور متوسط 83-87 که او را زنده D3 که در آن شما با استفاده از یک نظری انتخاب کنید به بهتر تیم خود را.

اگر شما علاقه مند به دیدن جایی که این بچه ها ممکن است در یک سناریو پیش نویس و سپس شما می توانید پیش نویس پزشکان خود mock draft شبیه ساز مسخره.thedraftdoctors.com.au است که در آن شما می توانید تمرین خود را پیش نویس کنید و ببینید هنگامی که زمان مناسب برای اعتصاب در یک موقعیت کلیدی بازیکن.

در اصل منتشر شده به عنوان, اجازه دهید بحث در مورد پیش نویس کلید مدافعان در SuperCoach….

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>