نامه به سردبیر

مشروب مجوز
تجلیل به بوستون هرالد به وضوح اشاره در سرمقاله اخیر (بوستون هرالد “رقابت در هسته مشروب مجوز حرکت” Feb. 12) که هدف واقعی در اجازه می دهد به راحتی از فروشگاه های فروش آبجو و شراب است که اجازه می دهد تا رقابت و انتخاب مصرف کننده.

ابتکار عمل را به اجازه می دهد که رای دهندگان یک فرصت برای رای دادن به این مسئله گواهی شده توسط دفتر دادستان کل است و در حال حاضر به دادگاه تجدید نظر به دادگاه عالی قضایی برای جلوگیری از هر گونه تغییر در وضعیت موجود قانون است. یک ائتلاف از مشروب صاحبان فروشگاه فکر می کند ایده این است که یک بد. دلایل اعلام شده برای مخالفت با یک قانون تغییر به نظر می رسد احمقانه است. مخالفان بحث در مورد ارزان مشروبات الکلی تشویق به خرید و فروش غیر قانونی و مستی. آن است که به نام امنیت عمومی موضوع است.

گاهی اوقات من فکر می کنم آن است که فقط deja vu همه را دوباره و دوباره. به یاد داشته باشید هنگامی که وجود دارد یک شبیه حرکت برای جلوگیری از سوپر مارکت ها از این فرصت برای فروش آبجو یا شراب ؟ آیا هر چیزی بد اتفاق می افتد مردمی پس از شروع خرید خود را از آبجو یا شراب خود را با مواد غذایی? نه این که من شنیده ام.

واضح است که رقابت بیشتر بهتر است برای مصرف کنندگان است. همانطور که برای صحبت کردن در مورد ایمنی عمومی چه در مورد تمام کسانی که در ماساچوست جوامع در نزدیکی مرز نیوهمپشایر که در آن کسانی که معاف از مالیات دولت liquor stores جذب پررونق Bay State کسب و کار ؟ به عنوان بوستون هرالد اظهار داشت نیوهمپشایر “نیست پاشیده از نوشیدن ناشی از فسق.”

تغییر قانون است همه چیز در مورد رقابت. نه در مورد تبدیل Cumberland Farms به boogeyman. ما در یک جامعه آزاد. فروشگاه ها مشروب هنوز هم در انحصار مشروب.

— Sal Giarratani بوستون

رابینز از لمس

در جف رابینز’ قابل پیش بینی diatribe در مورد همه چیز خواه او deifies دو بازنده pariah میت رامنی و moonface الکساندر Vindman. یک آمیب بیشتر ستون فقرات از سابق ما رژیم صهیونیستی است. رامنی.

همه شما نیاز به دانستن در مورد Vindman است upbraiding یک کنگره برای اشاره به او را به عنوان “آقای” Vindman. “این سرهنگ سرهنگ” بود پرشکوه خود پاسخ. او وجود دارد preening در مدرسه festooned با مدالها و مدال. Vindman احتمالا بود کلاس dweeb که در معرض مکرر در مدرسه قلدری در حالی که در حال رشد در اوکراین است.

رابینز می توانید ستایش این دو راسو خود را از طریق تحریف لیبرال منشور. آنها “مردان محترم.” در نظر بسیاری از, اما, رامنی و Vindman هستند خوار بی مهرگان شایسته تمسخر.

— لئو دی ناتاله, Waltham

Lelling قابل ستایش

این کاملا واضح است که ایالات متحده وکیل اندرو Lelling دارای اعتبار بیشتر و حس مشترک از هر مقام دولتی در این ایالت است. این یک هوشمند, سخت متمرکز و بسیار قادر است که به طور مداوم نشان داده توانایی به قطع از طریق صدا و دریافت نتایج. او یکی از معدود مقامات دولتی در این دولت قرار می دهد که در تکمیل تلاش در روز و روز را. جای تعجب نیست که دیدگاه وی در پناهگاه شهرستانها است مستدل و قانع کننده باشد.

من را تشویق هر شهردار و عضو شورای شهر در این دولت به خواندن Lelling را op-ed در مورد پناهگاه شهرستانها نما مداوم تهدید به مردم است. اگر آنها وجود دارد حداقل در برخی امیدوارم که سلامت عقل را برمی گرداند و جرم و جنایت پایین می رود. ما نیاز به دفن پوچ ایده که غیر شهروندان درگیر شدن در فعالیت های جنایی و بايد به پناهگاه از اجرای قانون فدرال. عادی جامعه به درستی عمل نمی زمانی که مقامات منتخب سرپیچی از قانون و عقل سلیم به ضرر امنیت عمومی.

— Sean F. فلاهرتی, Charlestown

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر