hhd@get.creators.com (تعطیلات Mathis)

رد یک دختر بسیار قابل توجهی ترس در روح و روان انسان راست وجود دارد با بزرگترین baddies در. و در عین حال در حال حاضر که از 5000 سال از ما ماقبل تاریخ, شیوه زندگی رد به ندرت به پایان می رسد به ضرب. ما باید به یاد داشته باشیم که این واقعا خوب نیست که هر کس پذیرش تمام وقت. در این آموزش: آزادی, لئو, ماه ،

برج حمل (21 مارس-آوریل 19). وجود گرم محبت در اطراف شما و شما نمی خواهد ذهن اگر شگفتی کوچک بخشی از سرگرم کننده اگر چه آن را بسیار برای رسیدن به یک سطح از شور و هیجان شما می خواهم خیال disconcertingly خود به خودی.

برج ثور (20 آوریل-مه 20). همه زندگی یک ریتم است. پیدا کردن شما می تواند کاملا طبیعی هر چند شما نباید اجازه دهید طبیعت دیکته هر حرکت. دست کم نگیرید قدرت خود را به تغییر یکی که کار برای شما هم.

برج جوزا (21 مه-ژوئن 21). ورودی و خروجی باید قدرت شما می توانید استفاده کنید. تصمیم می گیرید چگونه شما می خواهید به نشان می دهد تا. تجسم آنچه در آن خواهد بود که توجه خواهد شد و چه احساس شما می خواهید برای ایجاد توسط پله به اتاق و خروج از آن.

سرطان (22 ژوئن-ژوئیه 22). در حال زمین, خورشید, ماه و ستاره در خدمت خالصانه به شما ؟ اما آن را واقعا صدمه دیده است به حرکت رو به جلو به عنوان هر چند که حقیقت ؟ قطعا آسمانها را بدون دستور به مخالفت با شما.

لئو (جولای 23-Aug. 22). به دوست و قبول خودتان است تنها سطح اول بودن در صلح و آرامش در جهان است. اثر واقعی همراه با حرکت مقیاس. چه می شود اگر شما دیوانه در مورد خودتان ؟ کار بر روی آن. این موفقیت که به صورت رول با این های دیدنی و جذاب است.

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22). به بررسی اخلاق خواهد بود محتاطانه و با وجدان تر از اکثر مردم انجام خواهد شد. بسیاری تصور آنها حق بدون فکر به تصویر بزرگتر و پیامدهای گسترده.

برج میزان (Sept. 23-Oct. 23). شاید شما نیازی به احساس گناه به خصوص اگر کسی که در تلاش است به شما احساس این راه به جلو در دستور کار خود. در ادامه نمی تواند فریب به گرفتن مسئولیت برای شخص دیگری مشکلات.

برج عقرب (Oct. 24-Nov. 21). بازی از شانس را به نفع شما است. این بدان معنی نیست که شما باید در اجرا به کازینو و پرتاب تاس اما اگر شما کمی به خطر در تلون مزاج از سرنوشت شما ممکن است لذت بردن از نتیجه.

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21). همیشه احساس می کنید مثل شما در حال انجام یک بد تصور خودتان است ؟ که تنش های اجتماعی را برای شما. برای راحت پیدا کردن علت ناراحتی. احتمالا آن را یک داستان شما خودتان گفتن. یا آن را در کفش خود را.

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19). آن را خوب به سلطنتی! موافقت خود را باعث می شود برنامه های رول را به حرکت. این مورد در بسیاری از زمینه های زندگی خود را. حتی خون-متولد پادشاهان نیست پادشاهان و ملکه ها از همه چیز. بنابراین جشن چه شما حکومت زمانی که شما انجام دهد.

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18). شما می خواهید انجام دهید به جای نگرانی در مورد چه باید بکنید. این است که در آن اشتباهات دریافت شده — بسیار عالی است. اشتباهات اثبات زندگی است. اشتباهات شاخ و برگ اطراف گل رز از موفقیت است.

برج حوت (اسفند. 19-March 20). آنها می گویند که حقیقت لطمه می زند. اگر عادلانه بود, شاید این ساده دل راه حقیقت است که اغلب تحویل داده شده است که واقعا باعث درد. شما باید یک پیام. فکر می کنم در مورد آن, به آن عمل کنید و آن را به زمین به عنوان آرام که ممکن است.

امروز تولد (Feb. 8). وجود دارد یک بار برای همه چیز — و یا حداقل وجود دارد باید. پر کردن خود را از سال با اولین ها به عنوان انفجار تازگی خواهد بود راز نیرو خود را تجربه. مراقبت از دیگران را در راه غیر منتظره شما را با ارائه فرصت برای پیشبرد منافع خصوصی. خانواده خود را رشد خواهد کرد. صورت فلکی قوس, برج سنبله می پرستمت. تعداد خوش شانس خود را در حال: 9, 4, 44 42 و 18.

نجوم سوال: “من یک سرطان متولد 12 جولای 1963. من به نظر می رسد قابل توجه شانس تا آنجا که من زندگی حرفه ای می رود اما من شده اند قادر به حل و فصل کردن و ازدواج. من ملاقات بسیاری از مردان و تا به حال چندین جدی دوست پسر اما من ترس از تعهد است که واقعا من عقب نگه. در حال حاضر وجود دارد دو بچه من علاقه مند هستم در یک برج حوت (2/21/63) و لئو (8/17/63). من فکر می کنم لئو بیشتر از یک بازیکن حتی اگر او در تلاش است به می گویند در غیر این صورت. من تصمیم گرفتم به پرچین من شرط در برج حوت اما من نمی خواهم به یک اشتباه را ندارد. آیا می توانید به من هر گونه مشاوره؟”

شما حق حوت مرد را ستارگان مادام العمر همسر. شما می خواهید مردی را به مراقبت از کسب و کار در خانه و آقای لئو می خواهد اجازه دهید زمان خوب رول. ترفند این است که خود را به گرفتن ماهی به احساس می کنید به اندازه کافی امن به اجازه او عشق جریان; او شدید تر احساسات شما نسبت به او اجازه می دهد تا در. نترس: هنگامی که شما ضمیمه خود را به این مرد خود رابطه شما را برآورده خواهد شد در بسیاری از سطوح است که شما را فراموش کرده ام که چرا شما تنها ماند برای مدت طولانی.

افراد مشهور پروفایل: چند افراد مشهور رسیدن به بی مرگی ارتباط در سطح دلو بازیگر James Dean, از یاد “شورشی بدون علت است.” جیوه, زهره و زحل در خنک, برج جدی نشان می دهد بزرگ چاه خود را کنترل کند و عاطفی داری و همچنین جاه طلبی های بلند و استعداد به دست آوردن وجود دارد. مریخ, شور, سیاره, در, لئو علامت سرگرمی نشان می دهد یک نیاز قوی برای جلب توجه. دین عقرب ماه آورده brooding شدت به این نمودار پس از وضع حمل.

نوشتن تعطیلات Mathis در HolidayMathis.com.

کپی رایت 2020 CREATORS.COM

آخرین به روز رسانی: چهار شنبه, Jan 08, 2020 18:03:53 -0800

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de