کتابخانه پر از رزرو بیش از باز کردن بیش از حد به زودی تحت بیکر طرح

نا امید در کتابخانه ها ابراز نگرانی عمیق است که عجله ای برای بازگشایی Bay State کتاب پشته می تواند مرگبار با تشکر به سختی وجود دارد راهنمایی از رژیم صهیونیستی است. چارلی بیکر و فقدان دانش در مورد COVID-19 virus طول عمر در موارد قرض گرفته شده.

“ما صدها نفر از مردم از ورود به کتابخانه را در هر ساعت و کتابخانه ها فقط ساخته شده نیست به جای اجتماعی فاصله” گفت: Callan Bignoli مدیر کتابخانه در Olin دانشکده مهندسی. “این بیش از حد بیش از حد به زودی. ما نیاز به کم کردن سرعت.”

کتابخانه های عمومی خواهد بود و مجاز به کارکنان و ارائه منظقه وانت از امروز. اگر چه مردم نمی خواهد که دسترسی به ویروس نقاط داغ مانند تنگ و عمومی کامپیوتر های ایستگاه های کاری و یا کودک خواندن گوشه ویروس می تواند چسبیده به قرض موارد مانند دی وی دی و یا کتابهای.

“حتی اگر آن را فقط منظقه وانت ما نمی باید اطلاعات کافی به می دانم که چگونه این ویروس زندگی می کند در این سطوح” گفت: Bignoli.

بیکر فاز 2 دستورالعمل اجازه می دهد “مرور در داخل کتابخانه با محدودیت.” که مبهم بخشنامه به معنی کتابخانه ها خود به خود وقتی که می آید به نگه داشتن مشتریان خود و کارکنان امن و گفت: Bignoli.

“به نظر می رسد مانند تمام چیزی است که واقعا با عجله و برای کارگران این ترسناک است,” او گفت:.

در عوض بسیاری از کتابخانه ها با تکیه بر یک طرح توسط هیئت دولت از کتابخانه کمیسیون و ماساچوست کتابخانه سیستم است که نشان می دهد quarantining همه موارد قرض گرفته شده به مدت 72 ساعت.

این طرح نشان می دهد سلامت و اقدامات ایمنی مانند ماسک و دستکش برای کارکنان پلکسی گلاس موانع برای سرویس میز و ایجاد یک راه خطوط داخل کتابخانه شبیه به برخی از سوپر مارکت ها.

Peabody موسسه کتابخانه در Danvers یکی از بسیاری از کتابخانه های آماده برای ارائه به منظقه وانت و تحویل این هفته پس از بستن درهای خود را 10 سال پیش. مدیر کتابخانه الکس لنت گفت: او می توان به “ساخت برخی از تغییرات در داخل کتابخانه ساختمان به جای اجتماعی فاصله دستورالعمل.”

کتابخانه به عنوان جامعه ایمن نقطه جمع آوری برای بسیاری از جمله پدر و مادر با فرزندان از مدرسه به خانه و سالمندان بدون دسترسی به کامپیوتر است. اواخر رژیم صهیونیستی است. پل Cellucci همسر Jan شد فقط یکی از بسیاری از تشویق مارس 25 کتابخانه بازگشایی در توییتر در هفته گذشته.

“خبر بزرگ در مورد ماساچوست کتابخانه ها! آنها خواهد بود بسیار حیاتی و ‘رایگان’ منابع به عنوان ما را از طریق تابستان ایم” Jan Cellucci مارس 19.

Bignoli فقط می خواهد برای اطمینان از کتابخانه ها باقی می ماند امن برای کارکنان و مراجعان.

“کتابخانه ها بسیار مورد اعتماد” او گفت:. “ما باید که به قلب ما قبل از بازگشایی قرار داده و هر کسی در خطر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de