زندگی پیچیده برای ایرلندی عاشقان در Hulu را ‘مردم عادی’

ماریان و کانل مادام العمر هستند ایرلندی دوستان که نمی توانید اقامت در خارج از مدار و یا تخت.

به عنوان توسط بازیگر بریتانیایی دیزی ادگار جونز (“جنگ دنیاها” “پا”) و تازه وارد پل Mescal در 12 قسمت نیم ساعته, درام, سریال “مردم عادی” اکران چهارشنبه در Hulu, آنها در شهر کوچک در غرب ایرلند که با زمانی که مادر او به کار می رود برای او به عنوان یک خانه دار است.

یک دوستی به زودی توسعه به دنبال اولین بوسه و سپس صمیمیت اما مثل همیشه با جوان, عشق, رابطه پیچیده است. آنها قطبی متضاد — او گلهای محبوب و ورزشکار; او دور و تهدید آمیز و یک انزواطلب و مصمم به نگه داشتن خود را گاه به گاه قلاب یو پی اس ،

جداول به نوبه خود هنگامی که هر دو سر به صورت جداگانه به کالج ترینیتی در دوبلین که در آن او به شکوفه های مستقل زن جوان با دوستان خود را از عاشقان و حرفه است و او مطالب را به ماندن در پس زمینه خجالتی و نامشخص است. از طریق این همه اگر چه زمینه ای باند — هر دو روحی و جسمی — باقی مانده است یکی از آنها مشکل تصدیق کرد.

داستان بر اساس سالی رونی رمان پرفروش به همین نام است که در خدمت به عنوان چیزی از یک کتاب مقدس برای هر دو بازیگران جوان به عنوان آنها آماده برای نقش خود را به عنوان آنها گفته اخیر جمع خبرنگاران در پاسادنا کالیفرنیا.

“من وحشت زده شد و پس از خواندن آن” Mescal گفت: “در این معنا که شما برای شغل تمام وقت و شما به عنوان خوانده شده (اسکریپت ها) و شما سعی می کنید و بروید” من چگونه می توانم در مورد بازی این؟’ اما پس از من آن را خوانده بودم: “آه من نسبتا ایده روشن در سر من چگونه من می خواهم برای رفتن در مورد انجام این کار.’ و می افزاید که خود را فشار به این دلیل که توپ نوع در دادگاه خود را در این راستا است. … شما رو همه نوع داخلی افکار وجود دارد و سپس شما فقط سعی کنید و آن را به نوعی از فضای فیزیکی داشتن آن چیزهایی که در پشت سر خود را, اما نه احساس فشار به آنها بازی در یک حس فیزیکی است.”

جونز نیست با خواندن این کتاب تا دوم خود را استماع و برای اولین بار با Mescal اما او می گوید آن را کمک کرد تا به سرعت ایجاد رابطه با شرکت ستاره چه کسی او را نمی دانم قبلا.

“من همیشه احساس می کردم که ما برای انجام یک صحنه من فکر می کنم ما هر دو یک نوع بسیار شبیه غریزه در آنچه که ما می خواستیم به نوعی و از صحنه,” او گفت:. “اما من فکر می کنم چیزی که بسیار خنده دار است که با داشتن کتاب — فصل flips بدیهی است که از دیدگاه های مختلف بنابراین گاهی اوقات شما از آمدن به صحنه دانستن دقیقا آنچه شما گفت و گو داخلی است اما همچنین داشتن درک درستی از آنچه دیگر شخصیت است که شما به عنوان شاهد.

“از آنجا که من فکر می کنم که یک موضوع از کتاب” او ادامه داد: “نوع چشم انداز خود را که شما فکر می کنم شما به عنوان که شما در واقع هستند. و به طوری که بسیار خنده دار چرا که گاهی اوقات ما می تواند در آینده به یک صحنه و من می باشد رفتن, ‘خدای کانل در حال خواندن او را به عنوان واقعا سرد, اما من تعجب می کنم چه ماریان واقعا احساس’ از آنجا که من فکر می کنم او احتمالا درک نمی کنند که چگونه او را از آمدن در سراسر. بنابراین متعادل بود که واقعا جالب است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru