Ligonier ولی پسر دوباره متوقف شد و در D6 عنوان بازی توسط ریچلند

توسط:
روز شنبه, مارس 28 سال 2020 | 9:39 PM
CRESSON — برای فصل دوم در یک ردیف, Richland, ثابت بیش از حد قوی برای Ligonier دره و آمد دور با پیروزی در منطقه 6 کلاس 3A پسران مسابقات قهرمانی بسکتبال بازی.

کالیب برک به ثمر رساند 17 امتیاز و شماره 3 دانه ریچلند رهبری از آغاز تا پایان به ضرب و شتم بالا-کشت Ligonier دره 62-45 در شب جمعه در Mt. Aloysius پایان LV 20 بازی برنده خط خط.

ریچلند (17-7) نیز سرنگون Ligonier ولی از یک سال پیش در مسابقات قهرمانی بازی 68-64 در وقت اضافه پس از LV برنده 2018 عنوان matchup 58-54.

با وجود این نتیجه هر دو تیم پیشبرد به PIAA برگشتی که شروع مارس 7.

Koby بیلی اضافه شده 15 امتیاز و اردن فورد سون در 13 برای Richland.

Ligonier دره (23-3) مبارزه از پشت برای کل بازی.

LV قوچ کاهش کسری بودجه به تک رقمی تنها دو بار پس از ریچلند رفتم جلو 11-0 در شروع گذشته در متی Marinchak 3-نقطه شات که قطع ریچلند منجر به 48-39 با 4 دقیقه و 18 ثانیه به سمت چپ.

متی Marinchak led Ligonier ولی با 22 امتیاز. مایکل Marinchak اضافه شده 13.

Ligonier ولی در ادامه به بازی بدون ارشد Kyle ابریشم تیم دوم گلزن برجسته و rebounder که فاقد شرایط لازم برای postseason پس از بازی در طول فصل به طور منظم. ابریشم که نیز فاقد شرایط لازم برای بازی سال تمام برای Ligonier ولی تیم فوتبال انتقال از ایالات.

ریچلند به ثمر رساند بازی را برای اولین بار 11 امتیاز قبل از Ligonier ولی در نهایت در هیئت مدیره در دقیقه آخر سه ماهه اول در یک لیآپ توسط اسحاق Niedbalson.

ریچلند ساخته شده منجر به 23-9 بهره گیری از آن در داخل بازی به طور مداوم نمره نزدیک است.

یک 6-0 اجرای کشیده Ligonier ولی در 23-15 اما حرکت چرخش به ریچلند زمانی که Ligonier دره کوپر میلز هل ریچلند را Koby بیلی پس از دو حال مبارزه برای دوباره بجای اول برگشتن.

میلز شد و سوت کشید برای ویژگی های ناپاک اما ریچلند ساخته شده فقط 1 از 3 رایگان-پرتاب تلاش هر چند آن را حفظ اختیار و تبدیل آن به یک سبد خرید با اردن فورد به فشار منجر به 26-15.

ریچلند لذت بردم 28-17 حاصل کار دو تیم منجر فورد به عنوان چراغ راه با 13 امتیاز.

برچسب ها: Ligonier دره

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>