MARLBORO — لینکلن-سودبوری مسجل دره Merrimack کنفرانس/دو شهرستان League Division 2, عنوان, شنبه, مصرف پایین تقسیم رقیب توکسبری, 5-1 در انگلستان مرکز ورزشی در Marlboro.

LS را باز کرد به ثمر رساند 4:15 به مسابقه در حالی که کوتاه دست که تاریخ و یعقوب Noyes پشت دفاع و cruised جناح راست تخته را قبل از چیدن روی آستین سمت گوشه فقط تحت بار.

“این یک بزرگ-لیگ هدف, او در بر داشت یک کمی درز را از طریق شکستن و رفت و کوتاه به سمت قفسه گفت:” LS سر مربی مت کارلین. “که واقعا به ما انرژی می رویم.”

رزمندگان را 2-0 زمانی که ارشد آنجلو Venuto مجبور گردش مالی در توکسبری خط آبی راه می رفت به سمت چپ هش و اخراج یک شات کنون سمت بالا در برابر دانه با 1:21 باقی مانده در قاب.

“من کل خط کمک کرد که هدف” Venuto گفت. “ما رو خوب فشار بر آنها را به من است که میبینم در وجود من رفت و آن را به ضرب گلوله دستکش سمت بالا است.”

مجازات-لادن شروع به دوم منجر به پنج-در-سه مزیت برای لینکلن-سودبوری.

رزمندگان (13-3-1) خواهد سرمایه گذاری 5:31 به این دوره به عنوان Colby جونز trickled یک پاس پایین برای همکار ارشد تیم دافی بود که برش در سراسر بالای چین ابتلا به توکسبری دروازه بان بن اوکیف (18 صرفه جویی) رفتن راه اشتباه و گلکاری یک backhander به باز کردن شبکه به آن را 3-0.

LS خواهد بازی دفاعی صدای سوم دوره کنترل اکثر بازی قبل از جانی Oblak رو خالی-netter آن را 4-0 با 1:59 باقی مانده است.

اواخر توکسبری قدرت بازی هدف در یک تغییر مسیر از Asa DeRoche قطع آن به 4-1 اما Venuto را خانه دوم خود را به شبکه خالی با 29 ثانیه باقی مانده است.

رزمندگان کشته شدن پنج تن از شش مجازات در روز تا اواخر دستیابی به موفقیت توسط Redmen به لطف برخی از بازی ارشد از goaltender جک Hankey که 15 صرفه جویی در برد.

“من فکر می کنم مجازات کشتن منجر شد ما goaltender” کارلین گفت. “هنگامی که او را در گرفتن یک نگاه در جن او باور نکردنی است در تمام سال.”

این یک بیت از یک انتقام بازی برای رزمندگان سقوط کرد که به توکسبری 4-2 عقب Jan. 8; از Redmen آغاز شد نه بازی بدون شکست خط که بعد رفتن 7-0-2 تا دیروز از دست دادن.

“این یک پیروزی بزرگ ما احساس ما تا به حال بسیاری از بازی های سخت” گفت کارلین. “به عنوان یک مربی شما واقعا لازم نیست که می گویند مقدار زمانی که توکسبری به شهر می آید که بچه ها همیشه برای این یکی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de