کانتون — آن را به حال شده است 706 روز; که یک سال و 11 ماه و چهار روز پس از کانتون هاکی پسران به حال چیزی جز یک صفر در “ل” ستون.

اجرا به پایان رسید دیروز در دست تعیین لینکلن-سودبوری تیم ملی که ضرب و شتم Bulldogs 6-4 روز گذشته در کانتون یخ, خانه, پایان شکست خط در 43 بازی.

“ما فقط خوشحال به رقابت با آنها امشب گفت:” LS سر مربی مت کارلین. “ما در مورد آن صحبت نمی, اما ما می دانستیم که وجود دارد ما می دانستیم که آنها تا به حال که win streak زیرا آنها یک تیم بزرگ آنها بهتر از همه است.”

لینکلن-سودبوری (14-3-1) خواهد اعتصاب برای اولین بار در انسان استفاده به عنوان تیم دافی تغذیه همکار ارشد جانی Oblak برش در سراسر اسلات برای گرفتن و انتشار مچ شات برچسب برای پنج سوراخ 1:36 به به در باز کردن قاب.

“ما قدرت بازی کرده عالی بوده ما شده است کلیک کردن در عمل و پیدا کردن شیمی” گفت: Oblak. “دافی با تصویب در سراسر یخ من تا به حال انجام شده بود قرار داده و جن است.”

فقط 2:01 به دوم Oblak می توانید یک چوب در 60-مچ پا به ضرب گلوله توسط Colby جونز هدایت آن گذشته مسدود کننده کانتون دروازه بان جو Cammarata (15 صرفه جویی) آن را 2-0.

کانتون (15-1-2) قطع منجر به نصف با 8:13 باقی مانده در وسط قاب زمانی که اوون Lehane یافت ارشد کریس Lavoie پارک شده در پست دور برای یک تایمر به هدف باز.

بعد از آن در دوره Oblak خواهد برنده شدن در یک مسابقه برای یک نورد جن و شناساندن آن به برندان کالن در پایین سمت چپ دایره که تبدیل و اخراج آن از یک زاویه تنگ, پیدا کردن یک سوراخ در زیر بازوی Cammarata آن را 3-1.

“این هدف شروع می شود در منطقه ما یعقوب Noyes باعث می شود یک بازی همراه تابلوهای” Oblak گفت. “ما در حال کار بر روی است که در تمام طول سال آن را رنده شده به این مرکز فقط یک منطقه عبور, من سعی کردم برای ایجاد یک حرکت…کالن در یک بازی مثل این است رفتن به قرار دادن که در ده بار از ده.”

با فقط 10 ثانیه های باقی مانده در دوره جونز خواهد کشتی برای سست جن باز کردن فضا برای برندان کوین به کروز به سمت راست دایره قبل از خوراکی آن خانه کوتاه-طرف آن را 4-1.

اواخر هدف را به اثبات حیاتی به عنوان کانتون خواهد سر و صدا پشت در سوم پس از LS در زمان پنج دقیقه عمده مجازات غیر قانونی تماس با ما به سر 32-ثانیه به فینال قاب.

فقط 23 ثانیه به انسان مزیت Lehane یک صلیب-یخ خوراک به شرکت-کاپیتان جان Hagan که بی درنگ اخراج آن بالا به کوتاه طرف آن را 4-2.

با چهار ثانیه به عمده ارشد defenseman جک کانلی را جمع آوری نورد جن در حق هش سپرده و آن را بیش از دستکش از LS دروازه بان جک Hankey (22 صرفه جویی) را به آن 4-3 با 9:32 باقی مانده است.

به ظاهر خود رزمندگان را پاسخ فقط و 59 ثانیه بعد وقتی آنجلو Venuto یافت سست جن در حافظه و قادر به آن را در صفحه اصلی آن را 5-3.

“Venuto هدف این است که ما شده ایم در این سال” کارلین گفت. “ما نمی باید به بعد از کسی و یا تغییر هر چیزی که احساس می کنند آن را بر روی نیمکت و پشتیبانی آنها از یکدیگر است.”

گفت: Oblak: “Venuto یک مرد که فقط می خورد و می خوابد و نمرات اهداف…که یکی بزرگ بود.”

سپس با 3:13 برای رفتن کالن بود اما مهر و موم معامله انفجار خانه با کف دست زدن شات کردن یک چهره برنده Oblak که تمام شب با دو گل و دو پاس گل را 6-3.

Timmy كويين خواهد تغییر مسیر یک مچ شات خانه با 32 ثانیه های باقی مانده برای کاهش کسری بودجه به 6-4 اما این امر دور به ثمر رساند و پایان دادن به کانتون 43-بازی بدون شکست خط.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im