لیست ماساچوست, کالج ها, دانشگاه ها است که برنامه ریزی برای بازگشایی, اقامت آنلاین در پاییز در میان coronavirus همه گیر

بسیاری از ماساچوست کالج ها و دانشگاه ها در حال گفتن دانش آموزان که در آنها طرح در بازگشایی این سقوط در کلاس آموزش در میان بیماری همه گیر کوروناویروس اما هر پردیس در حال بررسی گزینه های مختلفی از جمله آموزش آنلاین.

در اینجا نگاهی به آنچه در منطقه بوستون و ماساچوست کالج ها در حال برنامه ریزی برای این سقوط:

دانشگاه هاروارد دانشگاه: دانشگاه هاروارد “باز خواهد شد برای پاییز سال 2020” کشيش آلن Garber نوشت: به اعضای جامعه.

“هدف ما این است که به ما دانشجویان دانشکده فوق دکتری همراهان و کارکنان پردیس به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است اما از آنجا که اکثر پیش بینی ها نشان می دهد که COVID-19 باقی خواهد ماند یک تهدید جدی در طول ماه های آینده ما نمی تواند مطمئن باشد که آن را امن خواهد بود به از سرگیری فعالیت های معمول در محوطه دانشگاه پس از آن,” او نوشت. “ما نیاز به آماده شدن برای یک سناریو است که در آن مقدار و یا یادگیری انجام خواهد شد از راه دور.”

دانشگاه: NU در نظر دارد به بازگشایی این سقوط و “ارائه بر روی سایت آموزش و مسکونی تجربه برای ما دانش آموزان” رئیس جمهور جوزف Aoun نوشت به دانشگاه و جامعه است.

“در حالی که ما همچنان به این باور است که آموزش باید هنجار ارائه خواهد شد و در بسیاری از سخنرانی ها در هر دو زنده و ضبط شده در فرمت های, در حالی که برخی از ما در کلاس های دیگر اجازه خواهد داد که به صورت زنده و کنترل از راه دور, مشارکت,” او نوشت.

دانشگاه بوستون: BU برنامه به ادامه آن در دانشگاه های مسکونی برنامه در پاییز. دانشگاه COVID-19 بازیابی برنامه همچنین شامل احتمالات مختلف در این رویداد مقامات بهداشت عمومی محدود کردن و یا انجام نمی دهد مسکونی کالج ها برای بازگشایی این سقوط.

“ما در حال حاضر در یک موقعیت برای تمرکز در پاییز و بهترین و امن ترین راه است که در آن به مسکونی آموزش و تحقیقات جامعه به عقب بر روی پردیس هنگامی که زمان و بهداشت عمومی ملاحظات مجوز” رئیس جمهور رابرت براون گفت: در وب سایت دانشگاه.

UMass Amherst: The UMass گل سرسبد پردیس “تحصیل جایگزین برای پاییز” یک سخنگوی دانشگاه در بیانیه ای گفت. صدراعظم Kumble Subbaswamy گفته UMass Amherst به طور کامل متعهد به از سرگیری کلاس در پاییز, آیا از راه دور چهره به چهره و یا در برخی از ترکیبی.

“در حالی که ما رویکرد نهایی برای سقوط بستگی به پیشرفت بیماری همه گیر و همراه محدودیت در سفر, اندازه تجمعات و کلی تهدید برای سلامت و ایمنی افراد و جامعه ما درگیر در برنامه ریزی های گسترده ای برای هر سناریوی ممکن و ارتباط گیری به عنوان به زودی به عنوان آنها در حال ساخته شده بنابراین شما همچنین می توانید بر این اساس طرح” Subbaswamy گفت: در یک پیام به دانش آموزان است.

تحت هر سناریویی گفت: این احتمال وجود دارد که حداقل برخی از آموزش در طول سال تحصیلی بعدی تحویل داده خواهد شد از راه دور. با برخی از دانش آموزان به احتمال زیاد قادر به با خیال راحت سفر به پردیس که در کلاس های حضوری رزومه UMass Amherst برنامه به ارائه از راه دور کلاس به عنوان یک گزینه برای کل قرار می گیرند.

موسسه تکنولوژی ماساچوست: MIT مقامات گفت: امیدوارم که آنها را به تصمیم گیری در مورد ترم پاییز اواخر ماه ژوئن یا اوایل ماه جولای.

“اما این وضعیت هنوز هم در حال تغییر بسیار به سرعت در حال” MIT نوشت در وب سایت خود را. “در حالی که ما در حال یادگیری بیشتر در مورد Covid-19 هر روز MIT رهبران بر این باورند که حق و مسئول چیزی که به انجام این است که صبر کنید تا آخرین لحظه ممکن است که تصمیم به طوری که تصمیم ما این است که آگاهانه توسط بهترین درک ممکن است از پیشرفت Covid-19 و چگونه برای جلوگیری از گسترش آن.”

حتی اگر برخی از دانشگاه MIT دانش آموزان هستند در پردیس در پاییز بسیاری از کلاس ها هنوز هم ممکن است ارائه شده آنلاین.

“ما پیش بینی است که در همه طبقات و نیاز به یک گزینه آنلاین, به جای هر دو دانش آموزان و مدرسان که ممکن است در افزایش خطر از Covid-19” می خواند MIT وب سایت.

دانشگاه تافتز: تافتز در حال برنامه ریزی برای یک “طیف وسیعی از سناریوهای ممکن برای پاییز و فراتر از آن از جمله پتانسیل بازگشت به کلاس های حضوری” یک سخنگوی دانشگاه در بیانیه ای گفت.

“ما می دانیم که هر گونه از سرگیری فعالیت های دانشگاه لزوما شامل مهم برنامه ریزی برای کاهش خطر قرار گرفتن در معرض ما دانشجویان دانشکده و کارکنان” سخنگوی گفت.

کالج بوستون: BC “در نظر دارد به بازگشایی در پاییز با کلاس آموزش انتظار تصویب مقامات بهداشت عمومی” یک سخنگوی دانشگاه در بیانیه ای گفت.

بازرگانی Suffolk دانشگاه: Suffolk در نظر دارد برای برگزاری کلاس های حضوری, اما, “تصمیم گیری نهایی خواهد شد بر اساس دولت و بهداشتی دستورالعمل ها و توصیه های” یک سخنگوی دانشگاه در بیانیه ای گفت.

“ما باز خواهد شد برای ترم پاییز اما ما در حال آماده سازی برای یک تعداد حالات از جمله احتمال است که ما باید ترکیبی از مجازی و کلاس های حضوری اجازه می دهد تا برای اجتماعی فاصله” سخنگوی گفت.

کالج امرسون: امرسون است که به دنبال در چهار سناریوهایی برای پاییز و بازگشت به دانشگاه در عملیات; دانشگاهی تقویم شیفت; ترکیبی از مسکونی پردیس و آموزش از راه دور; و یا دوره های آنلاین.

“البته همه ما امیدواریم که که ما قادر خواهد بود برای تشکیل و شروع به سقوط کوتاه مدت در پردیس به عنوان ما انجام داده اند تا گذشته از 140 سال” رئیس جمهور لی پلتن نوشت: به امرسون جامعه است. “با این حال مسیر ویروس های محلی و دولتی دستورالعمل و یا محدودیت ظرفیت ما برای کاهش پردیس سلامت و خطرات ایمنی و همچنین به عنوان سطح اعتماد به نفس از اعضای جامعه ما به بازگشت به بوستون خواهد شد به طور قابل توجهی نفوذ هر گونه تصمیم گیری است که ممکن است ما را در مورد شروع و ساختار سقوط مدت است.”

Wellesley College: Wellesley اعلام خواهد شد طرح خود را برای سقوط ژوئیه 1. رهبران بیش از چند ماه در حال نقشه برداری از حالات مختلف.

“ما نیاز به فکر می کنم متفاوت درباره ما تقویم دانشگاهی در سال پیش رو” رئیس جمهور پائولا جانسون نوشت: به Wellesley جامعه است. “به جای دو ترم با یک ثابت Wintersession ما در حال دادن توجه جدی به برنامه کوتاه, هفت, هفته, نظر, که در طی آن اعضای هیئت علمی را تدریس یک درس و دانش آموزان را به دو دوره.”

“ما باور داریم که یک برنامه کوتاه تر از نظر پتانسیل معرفی انعطاف پذیری بیشتر به یک سال تحصیلی است که در آن بهداشت عمومی ملاحظات ممکن است ما نیاز به محوری سرعت,” او نوشت.

دانشگاه: بنتلی پیش بینی ارائه شده در دانشگاه کلاس های پاییز امسال این دانشگاه در بیانیه ای گفت. آنها در حال آماده سازی برای سناریوهای متعدد.

“اگر لازم بنتلی آماده است برای ادامه راه دور آموزش آنلاین و مجازی پردیس تجربه برای همه دانش آموزان و همچنین عمل ترکیبی, تجربه, ترکیب حضوری و از راه دور و یادگیری” این دانشگاه گفت.

بنتلی نیز خواهد شد انتقال به یک برنامه سه ماهه وجود خواهد داشت و دو روز جلسات فشرده.

“دانش آموزان تنها نیاز به حضور دو ماهه در هر سال برای ادامه به موقع پیشرفت به سمت فارغ التحصیلی” دانشگاه گفت. “ما می دانیم که این کار دشوار و زمان نامشخص برای بسیاری از. این را به دانش آموزان اضافی در دانشگاه تجربه تابستان آینده در صورتی که ما باید به ایجاد تنظیمات در پاییز.”

سیمونز دانشگاه: سیمونز است رونمایی از یک به طور کامل آنلاین کارشناسی برنامه که تکمیل آن سنتی در کلاس های دانشگاه. جدید آنلاین برنامه خواهد بود آماده برای جدید و بازگشت دانش آموزان در پاییز.

“این با کیفیت بالا و دوره های آنلاین فعال خواهد شد بازگشت دانش آموزان به ادامه تحصیل در این رویداد پردیس به طور کامل باز در پاییز در حالی که همچنین ارائه غیر سنتی دانش آموزان آینده نگر این شانس را به دنبال سیمونز درجه به طور کامل آنلاین” می خواند سیمونز آزادی مطبوعات.

“به عنوان اثر Covid-19 همه گیر در ادامه به تحول در بوستون و در سراسر جهان سیمونز دانشگاه نگاه به دولت و شهر رهبری و کارشناسان بهداشت عمومی برای تعیین زمانی که و چگونه دانش آموزان می توانند با خیال راحت بازگشت به دانشگاه” دانشگاه گفت. “مهم نیست که در آن دانش آموزان در این پاییز سیمونز آماده خواهد شد برای ادامه ارائه برتری علمی آنها انتظار دارند و سزاوار — چه در شخص و یا آنلاین است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de