گوش دادن به داناون بیلی

‘We can’t afford to blow this moment,’ Bailey says of the push brought on by Floyd’s death (Photograph by Kwaku Kufuor)

“ما نمی توانیم به ضربه این لحظه بیلی می گوید از فشار آورده فلوید مرگ (عکس توسط Kwaku Kufuor)

اولین بار داناون بیلی نشان داد نظرات خود را در نژادپرستی در کانادا, او هفته دور از دو سرعت به ورزشی اشراف با برد 100 متر, متحرک رویداد در بازی های المپیک 1996 در آتلانتا.

بیلی گفت: Sports Illustrated که کانادا نژادپرستی شایع بود هر چند نه به عنوان آشکار به آمریکا. این مجله منتشر شده به نظر, اما از سمت چپ “نه.” بیلی اشاره کرد که او تا به حال شده نقل قول نابجا و SI بعدا اذعان نسخه خود را ممکن است درست باشد. اما فکر حسابداری برای کانادا نژادی از گناه است. چند کانادایی بودند تمایل به گوش دادن.

از کارفرمایان در کانادا کمیته المپیک (COC) و دو و میدانی کانادا به نظرات در صفحات ورزشی, واکنش به مبلغ “فقط خفه شو و اجرا شود.” تا به حال سازمان ملل متحد فقط نام کانادا بهترین مکان در جهان برای زندگی ؟ “ما قطعا نمی تبعیض علیه هر یک از ورزشکاران ما” گفت: Carol Anne Letheren سپس-مدیر عامل COC.

اجرای بیلی انجام deliriously سریع تر از هر مردی قبل از او; اما او نمی تواند پیشی جستن ردیف ناشی از خود پرستی ادعا قابل اثبات اما شرم آور کیفرخواست از یک کشور در گیر خود راضی خوشنودی در مورد جایگاه خود را در نظم جهانی عادلانه فکر سازمان ملل و بیش از حد حساس به مقایسه با آن اندازه و نژادی ناهنجار آمریکا همسایه است. (بیلی قصد دارد به همه در یک کتاب در سال آینده به پایان رسیده و بزرگداشت ربع قرن پس از او در المپیک طلا.)

جزئیات: ‘وزن تغییر نیست باید استراحت بر دوش مردم سیاه و سفید’

بیست و چهار سال بعد بیلی پیام بازگشته است—این بار با یک گروه کر از بعید متحدان. منکران ناپدید شد و با نفرت انگیز مرگ جورج فلوید, گزارشی مردی که زندگی دنیا را دیدم snuffed زیر زانو از دستگیری یک افسر پلیس در مه 25 در مینیاپولیس.

در پاسخ به این ویدئو فلوید مرگ کانادا نخست وزیر سیاستمداران روسای پلیس و شهروندان توسط هزاران نفر در حال حاضر اعلام اصول بسیار دکترین کردم که بیلی را محکوم کرد. کانادایی مارس در تظاهرات, را, زانو, طوطی شعارهای یک بار تلقی نفرت و در آغوش انقلابی مواضع در یک نوع از جهانی توبه اصلی استعمار گناه از نژاد پرستی.

کانادایی ها ممکن است فراموش کرده اند بیلی جسارت بر روی صفحه نمایش در زمانی که ملت احساس به ویژه آسیب پذیر به تفسیر مقایسه به ایالات متحده وجود دارد (ملی احساس وحشت و نگرانی که کانادا تمایز شد گیرند با توافقنامه تجارت آزاد با ایالات متحده و از همه بدتر هاکی بزرگترین Wayne Gretzky, بود معامله از ادمونتون به لس آنجلس ترک کانادا برای هالیوود با یک بازیگر آمریکایی به عنوان همسر او هیچ کمتر است.) با وجود این که این بسیار سوال خود را بویش مردسالار کشت و زرع, امتیاز, انجام, کانادا ببخش بیلی?

آیا این یک توهم—این زمان چرخش از جامعه شفقت که وادار سفید کانادایی به تامل حداقل به خاطر بحث های که نژاد پرستی بافته شده است به سیستم های ما از قانون و عدالت و آموزش و پرورش, مسکن, اشتغال, کل زیرساخت به عنوان ادعا های “رادیکال” گروه مانند سیاه و سفید زندگی می کند و ماده اصلی بیشتر شاکیان مانند سیاه و سلامت داد?

بیلی نمی داند و او را در حال انتظار برای پیدا کردن. پس از جورج فلوید را وحشتناک مرگ بیلی به ظاهر متعدد رسانه ای سیستم عامل ارائه یک پیام با یک نیشگون گرفتن و کشیدن. در مقایسه با امریکا سیاه پوستان در کانادا تجربه “نژاد پرستی با یک لبخند” بیلی می گوید مخاطبان اختصاص یک خط استفاده شده توسط نویسندگان مانند سیسیل پرورش. کلمات در حال نزدیک قابل قبول لکه دار کردن; تقریبا مودبانه کانادا. طنز است که در یک لحظه کانادایی ممکن است مایل به تلخ ترین و ساده حقایق در مورد خود ما نژادپرست تاریخ این مسنجر آموزش به توزیع دارو با یک قاشق مربا خوری شکر.

“هر آنچه در آن طول می کشد” بیلی می گوید. “ما نمی توانیم به ضربه این لحظه است.” در ماه ژوئن امسال صبح امروز 52 ساله است که صحبت کردن در مسیر از Oakville به سده ورزشگاه در Etobicoke به کار کردن در شکل هیچ چیز جدی اجرا فقط یک کمی رهایی خود را از کمی موج دار تشکیل در ناحیه میانی.

بنابراین با انگیزه است که بیلی با شکاف در دیوار سکوت در اطراف نژاد پرستی که او فکر اجرا است.

“بله ممکن است برخی از علاقه وجود دارد,” او می گوید. “در این مرحله این است که یک محل که در آن من می توانم ایجاد تغییرات و استفاده از صدای من و پلت فرم. شما نیاز به کسی که به نظر می رسد مانند مردم که متاثر از نژادپرستی نظاممند. شما نیاز به سیاه و سفید مردان در تصمیم گیری جداول در تمام سطوح. من می نشسته است و صحبت ترودو نخست وزیر و رهبر اپوزیسیون و بسیاری از سران کشورها. من می توانم با استفاده از پلت فرم و قرض دادن صدای من در آن سطح به عنوان به خوبی به عنوان رفتن به رهبران جامعه; من می توانید اتصال به رهبران در زمین و پس از آن فرد در خیابان. من درک خود را از مخمصه; من می توانید گوش دادن و تحویل.”

در صحبت کردن با دایره خود را از دوستان و از جمله برخی بسیار بالا-دستاوردهای در تورنتو منطقه بیلی حواس یک ضرورت و یک عزم و اراده به فشار پاکت نامه در حال حاضر به دلیل کانادایی ممکن است متوقف گوش دادن فردا. “ما نمی توانیم تنها صحبت می کنند می گوید:” بیلی. “ما باید نقشی فعال برای ایجاد ساختارهای بنابراین ما لازم نیست که این گفتگو به جلو رفتن. ما همه پدران; همه موفق مردان سیاه و سفید. ما باید به حرکت می کند. همه ما باید به انجام بیش از فقط صحبت کنید.”

برای مثال در یک صفحه کامل با op-ed فراخوانی برای اقدام در ژوئن 13 نسخه از تورنتو استار وس سالن جامائیکا مهاجر تبدیل شده موفق کسب و کار اجرایی, trenchantly برشمرد اثرات سیستمیک نژادپرستی در خود مخلوط نژاد, خانواده, زندگی در پول رزدیل محله در لبه مرکز شهر تورنتو است. “زمانی که من در ورزش با همسرم و همسایه او می پرسد اگر من مربی شخصی او . . . زمانی که یک کارگر نگهداری به خانه من می آید و من پاسخ دهد و به او می گوید من برم آقای هال این است که ضد سیاه سیستمیک نژادپرستی” هال نوشت.

او و سه پسر خود را گرفته اند به پوشیدن “من جورج فلوید” تی شرت در همبستگی. اما این اقدام با هدف شرکت های بزرگ کانادا است که ممکن است تعویض بازی. سالن خواستار کسب و کار تیتان با خاص اجتناب ناپذیر به چالش بکشد.

حالا که شما می دانید بهتر است حتی دیر انجام بهتر.

“به کسانی که کارفرمایان رهبران و سیاستمداران که خود سازمان به متنوع, من از شما می خواهم به نگاهی به آرایش خود را در هیئت مدیره خود را به تیم مدیریت زنجیره تامین خود را و یا خود دولت و به من بگویید که چگونه بسیاری از مردم سیاه و سفید می بینید . . . که در آن هیچ نمایندگی آن منجر به این نتیجه رسیدند که وجود دارد سیستمیک تعصبات” سالن که اجرایی صندلی Kingsdale مشاوران نوشت.

تقریبا در نشانه در ژوئن 25, خبری بلومبرگ منتشر شده نشان داده است که از 188 بالای اجرایی و هیئت مدیره موقعیت در کانادا بزرگ شش بانک و دو شرکت بزرگ بیمه زندگی تنها یک پر شده است توسط کسی که سیاه و سفید است. موسسات کار در خارج از تورنتو تنوع پایتخت جهان است.

بنابراین هال همکاری با ویکتور Dodig مدیر عامل شرکت CIBC, Prem Watsa از Fairfax Financial Holdings Ltd. و رولا Dagher سیسکو کانادا برای راه اندازی BlackNorth. هدف ؟ معکوس کردن روند و سنبله تعدادی از شرکت کنندگان. آنها به دعوت رهبران ارشد از بالای 250 TSX, شرکت, شرکت های بزرگ مانند جنرال موتورز و مایکروسافت و بزرگترین دارایی های مدیران و شرکت های سرمایه گذاری در کانادا به یک نشست در جولای 20.

جزئیات: کانادا خود را میراث نژادپرستانه ظلم و ستم

پذیرش بلیط به قله یک طرح واقعی و قول می دهم که مدیران اجرائی خواهد شد و ثبت نام به پایان سیستمیک ضد سیاه نژادپرستی با قرار دادن مردم در شرکت تخته در سمت های اجرایی و نیروی کار خود را در سالن می گوید: در یک مصاحبه.

“این قابل قبول نیست که می گویند ما نمی توانیم پیدا کردن یک فرد که متناسب با الزامات یک موقعیت. این بحث ها کار نمی کند به آدرس تنوع جنسیتی تقسیم” هال می گوید. “هنگامی که شرکت ها موظف هستند که یا باید تمایل آنها برای پیدا کردن یک راه حل است.”

در نزدیک به ربع قرن پس از بیلی انفجار کانادا حاکم بر ورزش بدن انجام داده اند برخی از آموزش تنوع و طرح های. زنان به بهتر نشان داده و قوی وجود دارد پشتیبانی از جامعه ورزشکاران می گوید COC سخنگوی Photi Sotiropoulos. اما نه COC نه دو و میدانی کانادا می تواند افتخار از عدم تنوع در میان آن تصمیم گیرندگان. COC 19 اعضای هیئت مدیره. تنها یک سیاه است. دو و میدانی کانادا صفر سیاه پوستان در آن 12-عضو هیئت مدیره.

در ضمن بیلی است که هنوز هم ناراحت است که تعداد کمی از مردم—و هیچ کدام از دو و میدانی کانادا یا COC—زمان او بپرسید که چرا او صحبت کردن در مورد نژادپرستی در کانادا است. خود را برترین ورزشکار و ستاره جهانی تا به حال یک نگرانی و هیچ کس مراقبت به درخواست. به جای مافوق خود برافراشته در او برای “شگفت انگیز و بی اساس” انتقاد او می گوید. و او معتقد است در این روز “آنها جعبه من است.” او هرگز خواسته شده است به سرب و میدانی تیم برای هر بازی مانند پان Ams مشترک المنافع و یا بازی های المپیک; شده است وجود دارد هیچ مربیگری انتساب هیچ سفیر نقش هیچ تبلیغاتی برای تایید معاملات.

آیا شما می بینید هاکی کانادا درمان Wayne Gretzky که در راه است ؟ یا بسکتبال کانادا رفتن برای دو دهه بدون تلاش همه چیز به NBA ستاره استیو نش در شرکت های بزرگ ورزشی تیم ؟

Gretzky نش و ورزشکاران شناخته شده و فراموش شده در سفارش کانادا رول افتخار ملت معتبرترین غیر نظامی افتخار. Gretzky ساخته شده دو بار (این لیست دارای سه به طور فزاینده ای معتبر دسته ها) و حتی نمی عجله را انتخاب کنید تا insignias آنها اجازه نشستن در Rideau سالن برای بیش از یک دهه در هر دو بار. هاکی ستاره فیل اسپوزیتو و بابی کلارک هرگز جمع آوری آنها. بیلی? هیچ کس ارائه شده است. باید گفت: چیزی.

در حال حاضر با نژادپرستی پچ پچ مشترک کر بیلی نشان می دهد که چگونه هر دو نسخه ممکن است قطع با پست خود-رقابت, زندگی, از سال 2001.

آشکار نژادپرستی به سبک آمریکایی را در حال حاضر مانند این: Donovan شما اینجا خوش آمدید. شما واقعا به خوبی در حال اجرا و برنده مدال و بازاریابی ورزش و خود را با نام تجاری بزرگ است. اما در حال حاضر شما باید یک کراوات بر شما نیست که تصویر ما می خواهیم در این مجموعه اجرایی.

“در کانادا آن را به نژاد پرستی با یک لبخند. آنها را به شما بگویم به صورت خود را. آنها نمی کردن و از شما رد. آنها شما را نادیده بگیرد. آنها حتی نمی باید یک مکالمه” بیلی می گوید.

در حالی که بیلی بود و مقدار زیادی از پول در حال اجرا در نرم افزار مدار در اروپا و بسیاری از هم تیمی های خود تاريخيش در گمنامی با کمی کمک از کشور های ورزشی بدن. در ورزش که در آن سفید و ورزشکاران تسلط بر بدن خود را به نظر می رسید به مراقبت از آنها را با فرصت ها در دو و میدانی که در آن سیاه و ورزشکاران غالب کمک های مالی سخت بود برای پیدا کردن. هنگامی که بیلی صحبت کردن در مورد آن حمایت مورد استقبال قرار نمی گرفت.

بیلی ملاقات کرده است به تازگی با این COC مدیر عامل جدید دیوید کفاش به گرم شدن روابط. دیو Bedford, مدیر عامل جدید در دو و میدانی کانادا گفت maclean’s او خواهد بود نشئه به بیلی در هیئت مدیره خود را. او و گرامی داشتن مردم که به نظرات خود را.

‘The greatest thing about track and field,’ Bailey says, is ‘I run, I win. I don’t need your vote.’ (Gary Hershorn/Reuters)

‘بزرگترین چیزی که در مورد دو و میدانی,’ بیلی می گوید:, ” من, اجرا, من برنده شوید. من لازم نیست رای خود را.’ (Newsweek/فردا نیوز)

در سال 1996 وجود دارد بسیاری از نارضایتی است که می تواند باعث بیلی نژادپرستی ادعا می کنند. روز به روز توصیفاتی از زندگی خود را برای دوستان سیاه و سفید در سراسر جی تی ای کاملا متفاوت از بیلی واقعیت است. در حالی که بیلی در زندگی ممتاز زندگی ثروتمند اوک خارج از تورنتو buttressed توسط یک حمایت قوی خانواده و دوستان خود گله و شکایت از دهها ناقص مسکن کار چالش ها و اسیاب روزانه از زندگی در حالی که سیاه و سفید است. و همیشه پلیس.

“من احساس من تا به حال به صحبت می کنند تا برای آنها هر چند من تجربه بسیار متفاوت بود,” او می گوید.

در تورنتو افزایش خشونت اسلحه به حال 2005 دوبله به عنوان سال از تفنگ است. اغلب جامائیکا تبدیل به یک رسانه استعاره یک کلمه کد برای بدی و بیلی درونی آن مانند بسیاری از جامائیکا, تغذیه با سرزنش برای هر جرم و جنایت و یا اختلال در عملکرد اجتماعی از یک گروه کوچک از مردان جوان که زندگی و مرگ او به عنوان اگر آنها تا به حال هیچ چیزی برای از دست دادن. چند تجمعات از جامائیکا, رخ می دهد, حتی امروز بدون این احساس وحشت و نگرانی نفوذ گفتگو.

بوی 1988 بن جانسون استروئید رسوایی آلوده همه چیز. جانسون تا به حال خورده بود و به درستی مجازات بله. اما بسیاری دیگر در دو و میدانی خط لوله می دانست و یا باید شناخته شده در مورد بی احتیاطی و بازی به همراه بهره مندی از غنایم. و هنگامی که جانسون کاهش یافت و او به تنهایی نشانه رفته بر نژادپرستانه توصیفاتی که dehumanized او و آلوده سیاه ورزشکاران به خصوص آنهایی که با جامائیکا ریشه.

زمانی که maclean’s نویس Allan Kk نوشت: “بن—ضعیف و گنگ بن . . . او را احمق اما او یک جنایتکار است . . . احمق تر کسانی هستند که با استفاده از او doctored او را مانند یک اسب مسابقه با مواد عجیب و غریب, امید به پول نقد در در $4 میلیون ثروت باد اورده” او ممکن است شده اند ارائه شده است آرامش را به جانسون, اما آن را شنود گذاشته به کلیشه های نژادی در مورد هوش سیاه و حیوانات تصاویر است که به کمی آسایش.

بخوانید: نامه به امریکا از سیاه و سفید کانادایی

فشار به دفع کردن ارواح از جانسون استفاده از استروئید بسیار زیاد بود اما در یک راه غیر منتظره. بیلی درمان مکرر خود را تست مواد مخدر به عنوان یک طنز دلخوری. هیچ شانسی بود او را پیش بینی به اجرا و نا امید خانواده اش و جامائیکا . . . اما اگر او به اشتباهات دیگر چگونه ممکن است کانادایی ها پاسخ دهند ؟ بیلی می دانست که چگونه کانادایی روشن هری جروم بزرگ گذشته دو نماد قبل از او. جروم بود که سنگسار توسط دانش آموزان هنگامی که خانواده اش نقل مکان کرد به ونکوور شمالی و او و خواهر او سعی در ثبت نام در کلاس مدرسه در 1950s ساخته شده به اشتباه از مصدومیت همسترینگ خود را در رم بازی های المپیک و پس از آن حفظ فاجعه بار چهار آسیب دیدگی دو سال بعد بی باک به امید کانادا ، در نا امید از دست رفته در برخی از مدال طلا مطبوعاتی برچسب گذاشته شده توسط او را “واگذارنده” فقط دو هفته پس از تنظیم یک رکورد جهانی است.

زمانی که جروم جنگیدند و گفت او فقط ممکن است ترک کانادا, تورنتو تلگراف زد که تیتر بخوانید “پسر (جروم) ساده است آجیل.” مردی که شکست یک دو سرعت جهان رکورد هفت بار شرح داده شد بدین ترتیب در تلگرام: جروم “محض رفتار بد قرار داده شده است این جوان سیاه پوست در پایین به عنوان یک ورزشکار سفیر کانادا است.”

هنگامی که بیلی گفت: Sports Illustrated, “خواهد کانادایی, کون بزرگ, ورزشکار ؟ بنابراین من امیدوارم. . . ” در این بیانیه لود شد. با به اشتراک گذاشته جامائیکا-کانادا تاریخ Johnson, جروم, بیلی خدمه در Oakville و جوان در مسکن اجتماعی باغ زمستان بیلی میخواستم بدونم خواهد کانادایی عشق او راه عشق طرفداران خود را بت زگیل و همه—حتی یک اعتماد به نفس صریح مرد جهان که آگاهی از فشارهای استرس زا بر گردن مردم سیاه و سفید? و حاضر به بحث در مورد آن.

و یا او را تبدیل به یک مبتلا به جذام مانند جان کارلوس و Tommie Smith, بیرون از شهر مکزیک ورزشگاه المپیک در سال 1968 برای brandishing دستکش گره-مشت قدرت سیاه نشانه پیروزی تریبون ؟

یا به contemporize آن او خواهد بود “Kaepernick-اد”—قطع چندین شکاف, سکوت, blackballed اگر او جرأت به گام از ورزش خط و تغییر جهت دادن به سیاست مثل بازیکن فوتبال khezri که زانو زدن به جای ایستادن برای سرود ملی در اعتراض به خشونت پلیس در امریکا باقی مانده بود بیکار به دلیل آن است.

مطمئن شوید که به اندازه کافی وقتی که در یک لحظه بیش از حد هیجان در, عجیب و غریب نتیجه را یک بر یک پول بزرگ در مرحله نهایی مسابقات با آمریکا اسپرینتر مایکل جانسون در تورنتو Skydome در سال 1997 بیلی منفجر شد و با “او یک مرغ . . . ما باید دوباره اجرا, بنابراین من می توانید پا زدن الاغ خود را دوباره” (او عذرخواهی کرد بعد اما unsportsmanlike قدم اشتباه در حال حاضر دیده شده است و توسط میلیون ها نفر در برنامه های زنده تلویزیونی), the Globe and Mail‘s Stephen فشار مارک بیلی “سازمان ملل متحد کانادا.”

اخ. دوباره “دیگر است.” جای تعجب نیست که بیلی به حال اصرار بر اعلام خود جامائیکا نخستزادگی در شب خود را با شکوه پیروزی در آتلانتا. من جامائیکا متولد کانادا اسپرینتر او اصرار داشت. سعی نکنید آنها را از هم جدا: جامائیکا به من عزت نفس و اعتماد به نفس; کانادا به من فرصت. در آغوش هر دو.

***

در حال حاضر لحظه ای مطرح می شود که نیازمند عمل از هر کسی نگران ضد سیاه نژادپرستی. بیلی نظر خود را از لحاظ مالی محافظه کار و اجتماعی لیبرال. او آزمایش سیاسی آبهای صحبت به استخدام از احزاب لیبرال و محافظه کار و فکر کردن با صدای بلند اگر خود را مستقل خط و صریح شخصیت می تواند وجود داشته باشد در یک حزب سیاسی سیستم.

“پاسخ این است که بله,” او می گوید. “این disruptor می توانید حقیقت را به قدرت و شاید پل ساز.” سپس خیانت یک فروتنی تنها به تازگی در نظر او می گوید: “من نیاز به یک کمی کار می کنند. در یک روز برای من به مرحله به حلقه های سیاسی پارلمان یا سنا من باید tutored و یادگیری خیلی بیشتر از من می دانید در حال حاضر. من باید برای رفتن به مدرسه سیاسی.”

و البته یاد بگیرند که چگونه به نفع خود رای.

“بزرگترین چیزی که در مورد دو و میدانی است نه یک رای. آن را مانند سفارش کانادا. اجرا کنم من برنده من قهرمان هستم, من لازم نیست شما رای” بیلی می گوید.

وجود دارد که منظور از کانادا چیز دوباره—این نوع از به رسمیت شناختن پرداخت به بالا ما شهروندان و ورزشکاران گنجانده شده است. اگر یکی بود به فهرست در هر دو دست بزرگترین ورزشی اجرای برنامه و جهانی ورزش غول در تاریخ کانادا یکی را سخت فشرده برای اجرا از انگشتان قبل از نامگذاری داناون Bailey—یک ستاره بین المللی به نام های دو و میدانی, اخبار مجله به عنوان قهرمان دو سرعت از دهه 1990.

“داناون سمت راست وجود دارد; top 5 می گوید:” Bedford, دو و میدانی, کانادا, مدیر عامل شرکت. بدفورد بود در آتلانتا به عنوان یک المپیک رسمی و هنوز هم چراغ یادآوری بیلی پیروزی “دهان agape اسلحه دراز به او حق گذشته من” به میدانی و جاودانگی است.

مولی Killingbeck نیز در آتلانتا به عنوان یک مسیر مربی تیم زیر سال به عنوان یک المپیک پیگیری ورزشکار. “داناون درست بود اما هیچ کس گوش دادن” او می گوید در حال حاضر. “گاهی اوقات شما نیاز به حق فروم. مردم فکر می کردند او متکبر است. آنها در حال گوش دادن به در حال حاضر.”

“ما می خواهم به شوخی خودمان اگر ما فکر مسائل داناون سعی به جمع آوری برخی از 24 سال پیش وجود ندارد امروز” COC کفاش می گوید maclean’s. “تفاوت این است که ما آماده برای پیوستن به ورزشکاران و تقویت صدای خود را. بخش خصوصی ما بخواهید به در نظر گرفتن این صداها. من به مشورت با او در این مسائل. به عنوان تیم کانادا, ما می توانیم بهتر و بیشتر به مبارزه با ضد سیاه نژادپرستی در این کشور است.”

و منظور از کانادا ؟ Killingbeck است یک راه حل عملی. “اگر او را نامزد دریافت جایزه شده است و پذیرفته نیست و سپس به او معرفی کنند دوباره.”


این مقاله به نظر می رسد در چاپ در ماه اوت سال 2020 موضوع maclean’s مجله با تیتر “گوش دادن به داناون بیلی.” اشتراک ماهانه چاپ مجله در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de