کمی کف با توجه دموکرات ها در لایحه محرک

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه امضا 2.2 تریلیون دلار بسته نجات اقتصادی و به قانون پس از کنگره در نهایت به یک مصالحه و گذشت آن است.

باید گفت تهمت مهربان بود برای تشکر از هر دو طرف راهرو برای قرار دادن آمریکایی ها “اولین بار.”

“این ارائه خواهد شد به فوریت نیاز به کمک” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او به عنوان امضا لایحه در دفتر بیضی.

چون تا روز جمعه دستور کار پیشی امریکا در نبرد برای قانونگذاران توجه.

کمی بیش از یک هفته پیش به خانه قانونگذاران دموکرات برگزار شد یک کنفرانس تلفنی به بیش از مفاد آنها می خواستند در بسته محرک اقتصادی از جمله انرژی خورشیدی و باد اعتبار مالیاتی وادار کردن شرکت های هواپیمایی به رعایت سختگیرانه استانداردهای تولید گازهای گلخانه ای و در همان روز ثبت نام رای دهندگان.

در ضمن آسیب اقتصادی از coronavirus نصب شده است.

برای شنیدن دموکرات بگویید آن زمان هنوز ایستاده بود و آنها در پاسخ به این کشور برای کمک تماس بگیرید با تمام عجله.

“مردم آمریکا شایسته governmentwide رویایی مبتنی بر شواهد در پاسخ به آدرس این تهدیدات به زندگی خود و امرار معاش خود و آنها به آن نیاز دارید در حال حاضر گفت:” مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا. دموکراتیک “در حال حاضر” انعطاف پذیر است چیزی.

در حالی که محرک در نهایت nod نه هر کس هیجان زده است با آنچه در بسته.

“من قصد دارم که برای رای دادن به چیزی است که همه چیز در آن است که شکستن قلب من گفت:” محافظه کار در کنگره دیوید Schweikert R-Ariz. اما رای او.

اما Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز, D -, n. y., نمی تواند مقاومت در برابر انفجار لایحه جمعه در یک دست آور سخنرانی در کف خانه.

“یکی از بزرگترین شرکت ها کمک مالی و … را در تاریخ آمریکا است. شرم آور” او گفت:. “حرص و طمع است که مبارزه اشتباه است برای خرده برای خانواده های ما.” AOC تقبیح 2.2 تریلیون دلار عنوان بسته شامل یک “شرکت نخواهد کرد.”

ما مطمئن نیستیم که چه AOC می یابد شرم آور در مورد دولت پرداخت 1200 $برای اکثر آمریکایی ها و افزایش مزایای بیکاری برای میلیون ها نفر از مردم از کار به دلیل coronavirus. بزرگ و کسب و کارهای کوچک خواهد شد دریافت وام, کمک های مالی و معافیت های مالیاتی. متحده و دولت های محلی را دریافت میلیاردها.

چه شرم آور است به هدر رفتن زمان با عضو کمیته نیروهای مسلح سنا.

برخی از قانونگذاران, خوشبختانه, آن را دریافت کنید.

“ما هیچ وقت به هیجان گفت: Rep. جرالد Connolly, D-Va. “ما هیچ وقت در ایدئولوژیک یا خرده حزبی دعوا. کشور ما نیاز ما را به عنوان یکی.”

این یک روح واحد است که به کمک امریکا در مقابله با ویرانگر حملات تروریستی 9/11 و تاثیر آنها در اقتصاد است. رهبران ما باید به عنوان مثال منجر شود نه معدن بحران برای اعتبار.

“این پاتوژن به رسمیت نمی شناسد, حزب, خطوط, و هیچ حزبی راه حل آن را شکست. نه دولت به تنهایی اقدام گفت:” ایران با شلاق لیز چنی از وایومینگ. “این یک زمان است برای بدبینی و یا طعن یا دوم حدس زدن. این یک زمان به یاد داشته باشید که ما در حال شهروندان بزرگترین کشور روی زمین است که ما را به غلبه بر هر چالش ما با آن مواجه شده اند و ما برای غلبه بر این یکی.”

قانونگذاران بازدید که بسته محرک اقتصادی در مراحل ابتدایی و دیدم فرصت برای تغییر شکل آن را به عنوان یک پیشرو پینیاتا و که نگرانی کمک به شرکت ها در بسته امضا شده توسط رئیس جمهور تهمت خواهد بود عاقلانه به نظر موکلین خود.

آنها کسانی هستند که اضطراب برای $1,200 چک از محرک می رسند. و شانس هستند خوب آنها در حال فکر کردن در مورد انرژی خورشیدی و یا هواپیمایی انتشار گازهای گلخانه ای در حالی که آنها صبر کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im