زنده: NRL آماده برای مهر و موم هفت سال 2.3 میلیارد دلار پخش مقابله

لحن را به ما نشان می دهد جدید روباه لیگ زنده در کانال 502 دوشنبه تا جمعه در ساعت 6.30 بعد از ظهر و در روز شنبه در 3 بعدازظهر و یکشنبه در 5 بعد از ظهر.

این NRL را بلند پروازانه مارس 28 فصل بازگشت است تحت سه هفته دور, اما این بازی هنوز هم در مواجهه با تعدادی از موانع به رقابت برگشت در جریان است.

دریافت آخرین به روز رسانی زیر!

حل و فصل و تماشای اواخر نشان می دهد با Matty در دانشگاه جانز. خود را شروع Foxtel در حال حاضر آزمایشی رایگان. مشتریان جدید تنها.

Dogs respect NRL protocols

NRL: Canterbury Bulldogs مربی دین پرداخت می گوید بازیکنان Belmore احترام به پروتکل های ایمنی در NRL را مطرح کرده اند.

NRL آماده برای مهر و موم هفت سال 2.3 میلیارد دلار پخش معامله

این NRL انتظار برای ثبت نام در یکی از طولانی ترین پخش معاملات در استرالیا ورزش در روز به گزارش شبکه cash-strapped سازمان نزدیک به 2.3 میلیارد دلار.

ARL رئیس کمیسیون پیتر V’landys گفته News Corp که هدف او این است که برای رسیدن به یک توافق در هفت سال مقابله با نه و Foxtel روز جمعه. نونما قرارداد را پوشش سه سال باقی مانده از NRL موجود معامله – که 1.8 میلیارد برای 2018-2022 – به علاوه چهار فصل تمدید تا پایان 2026.

“هر دو طرف باید در عمل در ایمان و اعتقاد من ما بسیار نزدیک… وفاداری عامل مهم بوده است زیرا شما می خواهید به نگاه پس از شرکای خود را که با بازی برای مدت زمان طولانی” V’landys گفت. این renegotiated معامله امن NRL را در دراز مدت زنده ماندن مالی و باید تضمین آینده همه از 16 باشگاه در میان عدم اطمینان از COVID-19 بحران است.

پرداخت سالانه را شامل نرخ تخفیف برای سال 2020 با توجه به کوتاه 20-دور به طور منظم فصل مبارزات انتخاباتی است که برنامه ریزی برای راه اندازی مجدد بدون طرفداران, on May 28.

تحولات یک افزایش بزرگ برای NRL پس از نه مدیر عامل هیو علائم به تازگی اعلام کرد و آن را یک “داده” است که لیگ راگبی بود که بخشی از شبکه های آینده.

— AAP

Graham speaks on vaxx-debate

NRL: جیمز گراهام نشان می دهد او تنها آموخته اجباری واکسن آنفولانزا هنگامی که او بازگشت به آموزش های روز دوشنبه

داوران نمی اعتصاب با وجود نشین’ یکی REF پیشنهاد

رئیس داور این اتحادیه می گوید صنعتی اقدام علیه یک داور پیشنهاد خواهد بود “احمقانه و خارج از خط” اما باقی می ماند و نا امید با NRL بر سر راه تصمیم گیری به کار گرفته شد.

دیلی تلگراف گزارش حرفه ای راگبی بازی لیگ مقامات گنجانیده شده (PRLMO) رئیس سیلویو Del Vecchio رد چشم انداز اعتصاب اما گفت: داور شد “blindsided” و “بی احترامی”.

“در بهترین منافع از بازی و به احترام از آن چیزی است که ما را در نظر بگیرید سه هفته قبل از فصل” Del Vecchio گفت.

اما Del Vecchio در زمان جز به شیوه ای که در آن داوران اتحادیه مطلع شد از این پیشنهاد.

Del Vecchio ادعا داوران, رئیس, برنارد Sutton اطلاع او از قصد قراضه دو داور مدل از طریق یک تماس تلفنی در روز جمعه در 5.24 pm – شش دقیقه قبل از زوم جلسه برنامه ریزی شده بود به شکستن این خبر به خبرچین.

“ما برای پیدا کردن آن کاملا ظالمانه است که NRL تصمیم به این اعلام به اعضای ما در همان زمان به عنوان آنها با صدور اطلاعیه رسانه ضعیف بازگشت به یک داور” Del Vecchio گفت: صبح سیدنی هرالد.

“ما به مدت طولانی به دنبال یک رابطه با NRL بر اساس احترام متقابل و شفافیت. اگر NRL واقعا می خواهید به راه اندازی مجدد رقابت on May 28, آنها نیاز به در نظر گرفتن یک رویکرد آشتی جویانه نسبت به اعضای ما در حال حرکت رو به جلو است.

“دیدار مقامات متعهد به راه اندازی مجدد بازی اما راه NRL اعلام کرده این پیشنهاد فوق العاده بی احترامی” دل Vecchio گفت.

“هر گونه تغییرات برنامه ریزی شده تأثیر بازیکنان قطعا رفته اند از طریق RLPA. این NRL باید به داوران احترام. ما همچنان به همکاری نزدیک با اعضای ما; آنها از ما خواسته اند برای کشف گزینه های ما برای صنعتی اقدام اگر آن را به آمده است.

“ما امیدواریم که برای شروع بحث با NRL در مورد این موضوع به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است و ما همچنان به کار به سوی یک نتیجه مثبت برای هر دو ما اعضا و بازی.”

England coach's NRL ambition

NRL: انگلستان مربی شان افول می گوید او را دوست دارم به مربی در NRL یک روز اما نه قبل از او می تپد استرالیا در چند آزمون است.

واکر می رود به بت ANTI-VAX ستاره

عقاب دریایی ستاره Dylan واکر آخرین NRL بازیکن به عموم چالش دولت در آنفولانزا شات بحث است.

تعدادی از NRL ستاره baulked در گرفتن یک شات آنفولانزا به عنوان بخشی از این لیگ به بازگشت به طرح در 28 ماه مه در میان coronavirus بیماری همه گیر.

تیتان ایستاده بود پایین برایس Cartwright, برایان کلی و ناتان Peats روز جمعه با Peats پس از آن موافقت خود را برای یک واکسن.

در حالی که جانبداری با ضد vax بازیکنان واکر در زمان به رسانه های اجتماعی برای بیان نگرانی های خود را در اطراف “آزادی انتخاب”.

“همه ما حق دارند و حق انتخاب برای مقابله با سلامت ما در راه است که احساس را به ما منحصر به فرد. ما همه یکسان نیستند و همه چیز همان کار برای همه” واکر نوشت: در Instagram.

“آیا شما می خواهید به رویکرد سردرد با کمی استراحت یا با یک تبلت است تا به شما. آیا شما می خواهید برای تزریق واکسن یا نه به شما است. این که آیا شما به خوردن غذاهای خاص و یا نه به شما است.

Newtown v Manly, 1981

NRL: آینده آن را در شماره شش در ده brawls از تمام زمان ما را بدنام همه در نزاع و جدال بین نوتون جت و مردانه, عقاب دریایی در نیمه نهایی, 1981.

بیشتر NRL اخبار

نزاع و جدال: شکسته, چهره ها, بدترین عمل در SCG تاریخ: زمانی که نوتون تبدیل مردانه آبی

‘دستور غذا برای فاجعه’: NRL جهان تقسیم بر بحث برانگیز داور U-turn

‘آن را در یک تیم ورزشی’: کوسه کاپیتان وحشیانه بررسی واقعیت به NRL ضد vaxxers

“برخی از چیزهایی که در حال بحث برانگیز بیشتر از دیگران, اما این بدان معنا نیست که هر کس باید مجبور می رود یا مجبور به انجام چیزی مشابه به همین. سلامت به معنای چیزی متفاوت برای همه ما است.

“مشاوره حتی اگر آن را از یک حرفه ای پزشکی است که فقط مشاوره.

“یکی دیگر از حرفه ای پزشکی ممکن است به شما مشاوره های مختلف. چه شما انتخاب می کنید برای انجام با بدن خود را به شما است. هیچ کس نباید دست درازی در بدن خود استقلال است.”

“این است که ما مسئولیت های فردی به خود آموزش جمع آوری نظرات مختلف و پیدا کردن راه حل هایی که برای خودمان و خانواده ما. این است که ما مسئولیت های فردی به اطمینان حاصل شود که ما حق انتخاب است هرگز دور گرفته شده است.

“من ضد هر چیزی. من نمی دادن توصیه های پزشکی. من ایستاده برای آزادی انتخاب و تصمیم گیری برای خود ما بدن.

“آزادی ما را دور در حال حاضر تبدیل خواهد شد به استانداردهای نسل های آینده ما را مجبور به رعایت.”

New South Wales, وزیر بهداشت براد Hazzard ابراز سرخوردگی خود را با ضد vaxxers بیش از پیام های آنها ارسال شده است.

“من بسیار نا امید به طور کلی در ضد vaxxers و پیام آنها ارسال شده است. آن را فقط ساده احمق و خطرناک” Hazzard گفت.

“اگر ما گوش دادن به پیام های خود را, ما می خواهم هنوز هم فلج اطفال شایع در جامعه ما است. اگر آنها رو حافظه کوتاه مدت همه آنها نیاز به انجام است که به یکی از ما اقیانوس آرام همسایه [Samoa] که تا به حال یک برک آوت گسترده سرخک و بسیار بالا نرخ مرگ فقط به معنای واقعی کلمه چند ماه پیش.

“من هیچ تحمل و یا زمان برای کسانی views اما من همچنین می خواهم به این می گویند با توجه به NRL در حالی که من می خواهم برای دیدن مردانه برنده شدن در هر مسابقه شروع می شود و توصیه من به NRL خواهد بود شما به برخی تعهدات به جامعه و به دولت در مورد پایه و اساس recommencement و شما باید مطمئن شوید که خود را از طریق ترتیبات قراردادی یا سایر ترتیبات با بازیکنان که شما چوب به مقابله. ساده به عنوان آن است.”

MATTY در دانشگاه جانز پادکست

با کوپر در طوفان صفوف Matty تریش و جک صحبت در مورد بازگشت به NRL آموزش Singo داستان که در آن آنها می خواهم اگر آنها به حال یک ماشین زمان است و خوب نخ مورد قهوه خوب

گوش دادن به پادکست اپل

در اصل منتشر زنده: NRL آماده برای مهر و موم هفت سال 2.3 میلیارد دلار پخش معامله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de