زنده: NRL آماده برای فصل shutdown به عنوان باشگاه صورت فلج coronavirus ضربه

این NRL و باشگاه در حال آماده سازی برای یک فصل خاموش کردن و یا بازی به بازی در مقابل خالی استادیوم به عنوان به سرعت در حال تحول coronavirus طول می کشد نگه دارید از دنیای ورزش است.

NBA تصمیم به تعلیق آن فصل به دلیل نگرانی در مورد گسترش این ویروس در بین بازیکنان و طرفداران قرار داده شده است به شک در آینده از رویدادهای ورزشی در سراسر جهان است.

سازمان دیده بان 2020 NRL به Telstra لیگ برتر در KAYO. هر بازی از هر دور زندگی می کنند و تبلیغ-شکستن رایگان در طول بازی. جدید به Kayo? خود را محاکمه رایگان 14 روز و شروع جریان فورا >

استرالیا کریکت یک روز بین المللی در برابر نیوزیلند برگزار خواهد شد در پشت درهای بسته در حالی که استرالیا جایزه بزرگ تنظیم شده است لغو شود.

دیلی تلگراف گزارش داد که NRL را به صورت یک coronavirus کمیته بحران برای آماده سازی تمام 16 باشگاه برای به طور بالقوه تاثیر عظیم در ورزش است.

در اینجا آخرین اخبار از NRL در حال توسعه coronavirus بحران است.

خسارت مالی می تواند اندازه گیری در دهها میلیون نفر

این NRL در کنترل خسارت با در انتظار تصمیم در آینده 2020 فصل مجموعه به دست کردن در بعد از ظهر جمعه.

پیتر V’landys می گوید ARL کمیسیون است که در حالت آماده به کار به آدرس coronavirus” برنت جزئیات توییتی.

“این NRL می گوید که می خواهد همه چیز را در قدرت خود را برای جلوگیری از لغو بازیها حتی اگر آن را به معنی بازی در خالی استادیوم. اذعان مالی آسیب می تواند اندازه گیری در ده ها میلیون نفر.”

NRL آماده به خاموش کردن طرفداران

این NRL در حال آماده سازی برای بسته طرفداران از بازی در اوایل امشب درگیری بین مهاجمان و تیتان و کابوی ها و Broncos.

The Sydney Morning Herald مایکل Chammas گزارش NRL قرار دادن اقدامات در جای خود در مورد طرفداران نیاز به تبدیل و به دور از بازی امشب.

نخست وزیر اسکات موریسون و دولت premiers خواهد آمد با هم در سیدنی در روز جمعه برای یک COAG جلسه با NRL در انتظار یک تصمیم قبل از ساخت یک تماس.

NRL برنامه D-DAY جلسه

این NRL تعیین کرده است را یک شنبه جلسه مهلت به بحث در مورد امکان یک فصل shutdown.

“NRL امروز صبح مطلع استادیوم که بازی هنوز به بازی این دور” کریس گری توییتی.

“است که می تواند به سرعت تغییر. NRL باید برنامه ریزی عمده در جلسه روز دوشنبه برای بحث در مورد خاموش شدن است.

“به نظر می رسد اجتناب ناپذیر فصل خواهد شد به تعویق افتاد. بازیکنان باید روشن ساخته است که آنها نمی خواهد بازی در سالن خالی.”

با این حال یک تصمیم می تواند به ارمغان آورد به جلو در روز جمعه پس از یک جلسه بین دولت فدرال و دولت های ایالتی و نخست وزیر اسکات موریسون.

NRL نظر کمک های مالی برای باشگاه ها

این NRL با توجه به دادن کمک مالی به باشگاه اگر آنها نهفته Coronavirus با توجه به کانال 9 دنی Weidler.

“این را به بازی می آیند اگر یک فن قفل کردن” Weidler توییتی.

در همین حال NRL را در انتظار یک تصمیم از یک جلسه بین کشورهای مشترک المنافع و دولت در روز جمعه قبل از مصرف یک دوره از عمل است.

“NRL آخرین پاسخ به کروناویروس خواهد بود وابسته به نتیجه نشست بین کشورهای مشترک المنافع و دولت امروز” برنت جزئیات توییتی.

“تجمع جمعی به احتمال زیاد به نقطه بحث در این نشست است. می تواند بزرگ برای انشعابات افتتاح ورزشگاه جدید در تاونزویل امشب.”

NRL به تعیین کمیته بحران

یک coronavirus کمیته بحران تشکیل خواهد شد توسط NRL برای مقابله با پتانسیل خرید اینترنتی از کروناویروس که جهان گسترده است.

این NRL آهسته بوده است به حرکت در coronavirus, به, تاریخ, اما آنها می خواهند یک طرح استراتژیک در جای خود باید 2020 نجومی قرار می گیرد در معرض خطر با توجه به دیلی تلگراف.

این کمیته شامل ترکیبی از باشگاه مدیران عامل و مقامات ارشد باشگاه آمار و ارقام.

NRL مدیر عامل شرکت تاد گرینبرگ تصمیم به تشکیل این کمیته در طول یک تلفن قلاب تا از تمام 16 نمایندگان باشگاه در روز پنج شنبه بعد از ظهر.

این کمیته اهداف کلیدی هستند به تدبیر یک طرح مالی که چگونه هر باشگاه می تواند به طور بالقوه به حالت تعلیق در مسابقات و یا بازی در مقابل خالی استادیوم.

این کمیته همچنین ارزیابی تاثیر بحران بر حمایت از شرکت ها و مهمان نوازی و همچنین عضویت و پخش.

بیشتر NRL اخبار

کتک: NRL افسانه ترس Chooks کاپیتان خواهد بود مجبور به بازنشستگی زود هنگام

عنوان: زمان تیتان هستند ‘سبد مورد’ که عهد برای برنده شدن در یک comp تا سال 2025. آنها می

باید بالای چهار: Tallis فکر می کند Seibold است کاهش انتظارات

یکی دیگر پیاده: سگ دست دوم, حامی, در روز بیش از دختر مدرسه ای, چینی

AFL game hiatus 'inevitable'

NRL: St Kilda قهرمان لیق Montagna معتقد است که آن را “اجتناب ناپذیر” AFL بازی خواهد بود به تعویق افتاد و با توجه به کوروناویروس.

خالی استادیوم ها اجتناب ناپذیر هستند

این NRL و مقامات باشگاه ها انتظار بازی به بازی در مقابل خالی استادیوم در پی تصمیمات اتخاذ شده توسط سایر رشته های ورزشی در سراسر جهان است.

صبح سیدنی هرالد گزارش داد که سران در NRL و در داخل باشگاه های, باور, بازی مسابقات خالی استادیوم اجتناب ناپذیر است.

با این حال تصمیم به بازی برای طرفداران خواهد بود ساخته شده توسط دولت در بخش بهداشت و درمان نیست NRL.

این NRL کار خواهد کرد با پخش و 16 باشگاه به تدوین و فرموله کردن طرح های احتمالی برای زمانی که دولت تصمیم می آید از طریق.

مشابه اضطراری برنامه ریزی جلسات برگزار شده است در این هفته با عمده ترین کدهای ورزشی از جمله AFL, کریکت استرالیا و راگبی استرالیا و AFL رئیس گیل McLachlan بستری بازی در مقابل خالی استادیوم تنها راه رو به جلو است.

پس جهان ورزش منجر شود

تاثیر coronavirus در جهان ورزش را نمی توان انکار کرد و اگر روند ادامه NRL خواهد چاره ای اما به دنبال رهبری برخی از عمده دیگر ورزش است.

راگبی لیگ نویسنده اندرو وبستر می گوید NRL باشگاه در حال بحث در مورد امکان بازی در مقابل هیچ جمعیت پس از برآورد برای فصل بازکن بودند.

“من می خواهم قرار دادن جمعیت به coronavirus” وبستر گفت: بزرگ ورزشی صبحانه.

“من شده اند با کمی شک و تردید در مورد این که چگونه در حال رفتن به تحت تاثیر قرار جهان ورزش است. من فکر کردم آن را کمی هیستریک و من فکر می کنم برخی از آن هنوز هم است.

“اما هنگامی که شما به NBA گرفتن لغو استرالیا جایزه بزرگ بودن لغو شد. من صحبت کردن به مردم در استرالیا کمیته المپیک و المپیک منابع مورد اینکه آیا بازی های المپیک توکیو در حال رفتن به جلو بروید.

“در خلق و خو و احساسات در مورد اینکه آیا توکیو خواهد رفت جلوتر است بدبختانه در هفته گذشته است.”

وبستر معتقد مالی تاثیر بازی در مقابل خالی ورزشگاه را در باشگاه ها نمی توان دست کم گرفت.

“NRL باشگاه در حال صحبت کردن در مورد, باور نکردنی, امکان بازی در مقابل هیچ جمعیت” وبستر گفت.

“ما در پرتگاه واقعا یک تحول بزرگ برای ورزش است. آن را دور و آن را به نظر می رسد بدتر و بدتر.

“است که یک اثر عمده ای برای NRL باشگاه که راه رفتن یک خط خوب وقتی که می آید به امور مالی خود را در بهترین زمان است.”

Cordner to retire early?

NRL: Nathan Hindmarsh آمده است از طریق یک پیش بینی جسورانه برای سال 2020 بیان کرد که سیدنی خروس کاپیتان بوید Cordner خواهد بود بازنشستگی زودتر از انتظار می رود.

PANTHERS تغییر نیوجرسی FLEGG برخورد

پلنگ نیوجرسی Flegg برخورد در برابر شمال سیدنی خرس در اصل برنامه ریزی شده برای این شنبه را به جای بازی در روز یکشنبه در St Marys لیگ ورزشگاه با توجه به بیانیه باشگاه.

“ثابت موکول شده است و مهاجرت با توجه به امکانات مورد نیاز ایجاد شده توسط جدید NRL دستورالعمل برای مبارزه با کروناویروس (COVID-19),” بیانیه ای گفت:.

“نیوجرسی Flegg مطابقت خواهد لگد کردن در ساعت 11 صبح روز یکشنبه 15 مارس در سنت ماریز لیگ ورزشگاه با ورود رایگان برای Panthers اعضا و یا هر کسی که نگه داشتن بلیط از شنبه gameday در Panthers ورزشگاه.

“The Canterbury جام (5.20 pm) و NRL وسایل (7.35 pm) هنوز هم می تواند در Panthers ورزشگاه در روز شنبه با تمام گیتس در حال حاضر باز در 5pm.”

Broncos have 'enough talent to make the four'

NRL:بریزبن افسانه Gorden Tallis معتقد است که مهندسان باید به اندازه کافی استعداد را به پایان برساند در چهار صفحه در این فصل است.

NRL بازیکن احتیاطی

NRL بازیکنان گفته شده برای جلوگیری از دست دادن با طرفداران در تلاش برای کنترل شیوع کروناویروس به عنوان بخشی از یک سند ارسال به تمام باشگاه است.

مقامات لیگ در جریان تمام 16 باشگاه کارفرمایان در روز پنج شنبه بعد از ظهر در ویروس, فقط ساعت قبل از فصل لگد کردن بین Parramatta و Canterbury.

با این حال یک ایمیل فرستاده شده به مقامات باشگاه در صبح روز پنج شنبه مشخص شده تعدادی از توصیه می شود اندازه گیری.

کسانی که شامل گرفتن عکس های سلفی با هواداران پس از مسابقات و اجتناب از گرفتن قلم از طرفداران به امضا.

باشگاه های گفته شده برای گام های معقول و منطقی برای محدود کردن بازیکن در تماس با جامعه و سازمان ها مانند بیمارستان ها و مدارس.

پس از بازی دسترسی به پانسمان میریزد نیز محدود شود چراکه لیگ به شدت تلاش می کند به ماندن در بالای این وضعیت است.

سند رفت و لحظات قبل از NBA تصمیم به تعلیق خود را در لیگ بعد از یک بازیکن تست مثبت به ویروس.

تعدادی از مسابقات ورزشی در سراسر جهان نیز با بازی در پشت درهای بسته.

روز پنج شنبه در این سند گنجانده شده است هیچ گونه جزئیات در زمانی که از این اقدامات می تواند یا می تواند اجرا شود.

آن را پس از سیدنی خروس نشان داد اوایل این هفته آنها متوقف شده بود با تکان دادن دست در باشگاه به عنوان یک اقدام بهداشت.

باشگاه نیز گفت: برای گام های معقول و منطقی برای محدود کردن بازیکن در تماس با جامعه و سازمان ها مانند بیمارستان ها و مدارس.

— AAP

***

این MATTY در دانشگاه جانز پادکست است!

بر روی تلفن خود را ؟ اینجا کلیک کنید برای گوش دادن

***

طوفان فاصله خود را از طرفداران

ملبورن در حال outlawing بالا-سپاس و selfies با طرفداران به عنوان NRL باشگاه پرانتز برای امکان بازی در مقابل خالی استادیوم به دلیل coronavirus.

جلوتر از خود دور یکی بازکن علیه مردانه روز یکشنبه در سیدنی طوفان را ممنوع اعلام کرد بازیکنان از تماس با طرفداران به عنوان بخشی از معمول خود را پس از مطابقت با تعامل در حالی که رسانه ها را نیز نگه داشته و در یک فاصله.

از سکس, webcam خواهد شد خارج از محدوده به همه اما لازم است کارکنان در حالی که برخی از طوفان کارکنان در حال حاضر در حال کار از خانه به عنوان باشگاه به نظر می رسد برای حفاظت از بازیکنان از این بیماری همه گیر.

ملبورن در آماده باش هستند هنگامی که یک فن در اخیر ملبورن شورشیان سوپر راگبی آزمایش مثبت پس از حضور در یک مسابقه در مشترک خود را در خانه زمین ایدونا پارک.

“این بدیهی است که مربوط و وجود دارد برخی از چیزهایی که ما انجام داده ایم در اطراف این باشگاه تا کنون گفت:” مربی کریگ بلامی در روز پنج شنبه.

“بدیهی است که سلامت بازیکنان ما میباشد به طوری که ما اولویت شماره 1 تا بیشتر احتیاط است که ما را که می تواند پایین تر, درصد از آنها ابتلا به هر چیزی … ما قطعا در نظر گرفتن برخی از.

“در واقع این کسب و کار به طور معمول برای این تیم به عنوان دور به عنوان آموزشی اما برخی از کارکنان در دفتر کار از خانه است.”

ورزشی کدهای سراسر جهان در حال شکل گیری طرح های احتمالی باید مقامات بهداشتی و دولت ممنوعیت گردهمایی های زیادی از مردم با برخی از در حال حاضر بازی در خالی استادیوم.

Bellamy گفت: این امر می تواند عجیب و غریب برای NRL بازیکنان اما او در حمایت از این حرکت در صورت لزوم.

“شما نمی تواند تصور کنید که در اینجا (آذر) – من فکر می کنم من ممکن است یک بیت از juniors در خانه و نبود بسیاری وجود دارد که آن را همراه با بارش برف بود,” او گفت:.

“این واقعا عجیب و غریب برای همه و به خصوص بازیکنان و من نمی خواهم برای دیدن است که اتفاق می افتد اما در صورتی که بهترین چیزی که پس از آن می شود.”

— AAP

در اصل منتشر زنده: NRL آماده برای فصل shutdown به عنوان باشگاه صورت فلج coronavirus ضربه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de