لحن را به ما نشان می دهد جدید روباه لیگ زنده در کانال 502 دوشنبه تا جمعه در ساعت 6.30 بعد از ظهر و در روز شنبه در 3 بعدازظهر و یکشنبه در 5 بعد از ظهر.

این NRL را بلند پروازانه مارس 28 فصل نزدیک است اما هر روز وجود دارد پیشرفت های جدید و موانع برای روشن شدن.

دریافت آخرین به روز رسانی زیر!

حل و فصل و تماشای اواخر نشان می دهد با Matty در دانشگاه جانز. خود را شروع Foxtel در حال حاضر آزمایشی رایگان. مشتریان جدید تنها.

Nathan Cleary busted for lying again

NRL: James هوپر می گوید: Nathan بدیهی است که شانس فقط به حالت تعلیق در 2 بازی و دریافت $30k خوب با توسعه های اخیر است که او دروغ گفته ،

بدیهی جریمه NSW POLICE اجتماعی فاصله نقض

ناتان Cleary جریمه شده 1000 دلار توسط NSW police بیش از Infinite درام که به دست آورده او را دو-ممنوعیت بازی و $30,000 خوب برای گمراه کننده NRL یکپارچگی واحد.

پنریته ستاره کلاری در اصل پاک توسط پلیس شکستن coronavirus محدودیت زمانی که او عکس گرفته شده با پنج زن در خانه اش – اگر چه زنان دریافت 1000 دلار جریمه برای نقض پروتکل های غیر ضروری سفر. پلیس بازگشایی شد تحقیقات خود را از این حادثه روز چهارشنبه پس از یک گزارش ادعا شده است که بدیهی شده بود از خانه خود را برای بسیار از آن روز تا به حال سفر به آنها را انتخاب کنید.

خوب خود را دنبال کرد در عرض چند ساعت.

“اطلاعات زیر را دریافت و بیشتر سوالات این مرد صادر شد 1000 دلار جریمه تخلف اطلاع غیر ضروری سفر از طریق ایمیل در مورد 2pm امروز” یک پلیس بیانیه بخوانید.

این پایان به یک متاسفم saga برای دولت از مبدا ستاره که در اصل دریافت تنها یک NRL خوب از $10,000, 60 درصد متوقف و به حالت تعلیق ممنوعیت یک بازی پس از آزادی زنان تا به حال تنها کاهش یافته است خانه خود را برای 10 دقیقه در روز آنزاک در حالی که انتظار برای بارگذاری.

ادامه مطلب >>>

تیتان کاپیتان می گوید آن است که ناعادلانه به غارت کوئینزلند از بازی

Gold Coast, کاپیتان رایان جیمز می گوید آن را ناعادلانه خواهد بود اگر کوئینزلند تیم نمی تواند میزبان NRL بازی ها در این سال با توجه به دولت واکسن آنفولانزا موضع.

این NRL هنوز در تلاش برای کار کردن و تجدید نظر در قرعه کشی برای سال 2020 اما برخی از بازیکنان امتناع را به آنفولانزا واکسن بافندگی را به عنوان یک عامل پیچیده.

“آن را احتمالا خواهد بود (ناعادلانه)” جیمز گفت.

“به آن دسته از بازیکنان ایستاده بود و هر گونه بازی ها در اینجا خواهد بود و مصرف آن را به سطح دیگری.

“من فکر نمی کنم شما خواهد بود قادر به آن بازی به دور از کوئینزلند از آنجا که شما نمی توانید هر خانه بازی خواهد بود و باید به سفر.”

جیمز گفت که در حالی که وجود خواهد داشت هیچ طرفداران در استادیوم وجود دارد یک مزیت در بازی در خانه با توجه به سفر نیاز به پرواز به و از سیدنی.

تیتان کاپیتان تماس گرفته بودند Cartwright و کلی اما سعی کنید به تاثیر تصمیم خود را پیش از پنج شنبه مهلت.

“این خواهد بود شجاع از آنها (به چوب به موقعیت)” جیمز گفت.

“نه بیش از حد بسیاری از مردم مایل به مبارزه برای آنچه که آنها به آن اعتقاد داریم.”

Titans anti-vax duo given ultimatum

NRL: ساحل طلا تیتان داده اند برایس Cartwright و برایان کلی دو روز تا تصمیم بگیرند که آیا آنها می خواهم به دریافت واکسن آنفولانزا.

ADDO-CARR به مبارزه اتهامات

جاش Addo-Carr آماده است برای مبارزه با بهداشت عمومی خود را سفارش خوب او پس از شکست COVID-19 پروتکل برای بازدید Latrell میچل مزرعه در تری در ماه گذشته.

Addo-کار و میچل صادر شد a $50,000 معلق ريز – 60 درصد به حالت تعلیق – از NRL.

آنها همچنین آمار با 1000 دلار جریمه از NSW Police پس از آنها نوشته شده فیلم در رسانه های اجتماعی از سفر خود نشان داد که آنها نقض قوانین.

media_camera

The Sydney Morning Herald ادعا می کند که Addo-Carr به استخدام یک وکیل برای کمک به او در مقابله با این موضوع و NRL را نقض توجه کنید.

Addo-Carr عذر خواهی کرد پس از داستان شکست با آزمون جناح گفت: او می خواست به شریک زندگی خود را و یک پسر عموی خود که تلاش شد از سیدنی.

“من فقط می خواهم به عذر خواهی برای اعمال این آخر هفته هیچ چیز عمدی بود یا عمدی” Addo-Carr گفت.

NRL player Josh Addo-Carr camping on Latrell's property Picture Instagram
media_cameraNRL بازیکن جاش Addo-Carr کمپینگ در Latrell اموال عکس Instagram

“یک زن و شوهر از اعضای خانواده من بودند که رفتن را از طریق یک زمان واقعا دشوار در حال حاضر و من در تماس با Latrell برای رفتن به مالکیت خصوصی خود و سعی کنید برای اتصال به فرهنگ ما دوباره و سعی کنید برای قرار دادن یک لبخند بر روی چهره خود را و یک کمی سرگرم کننده نیز هست.

“من نمی توانم صبر کنید برای رفتن به خارج وجود دارد و در نهایت بازی در برخی پایی و مانند قبل از من گفت: من واقعا متاسفم از ته قلب من است.”

QLD allow medical exemption for flu shots

NRL: کوئینزلند دولت اجازه داده اند که بازیکنان را معاف از گرفتن عکس های آنفولانزا برای دلایل پزشکی اما نه از نظر فلسفی.

کلاری در جدید دروغ

این NRL مجبور شد برای افزایش مجازات دست به ناتان کلاری پس از آن تلقی شد او گمراه یکپارچگی واحد در دو نوبت.

بدیهی است وب از دروغ باز شدن در مد دیدنی و جذاب در پی این روز آنزاک اجتماعی فاصله نقض جایی که او به تصویر حلق آویز کردن با یک گروه از زنان جوان در خانه اش.

بدیهی شکست خورده به ذکر است دخالت Panthers هم تیمی و همخانه تایرون ممکن است در حالی که او در ابتدا نگه داشته Infinite ویدئوها فیلم برداری با Cleary شرکت در یک ویروسی روال رقص تحت کاری ادامه داده اند قبل از آنها پدید آمده publicly.

در حال حاضر پل کنت گزارش دیلی تلگراف که Cleary دروغ در مورد ماندن در خانه آشکار هافبک جوان واقع در سمت چپ خانه خود را انتخاب کنید تا به زنان جوان بنا به گزارش دوستان از خواهر خود را.

“او توطئه برای درست کردن یک داستان در مورد آنچه که او انجام شده بود” یک NRL منبع گفت: کنت.

Trent Robinson: Draw doesn't need to rush

NRL: خروس مربی ترنت رابینسون می گوید او مهم نیست اگر قرعه کشی برای فصل نمی آمد ASAP گفت: افراد مسئول به انجام یک کار بزرگ است.

تیتان به CARTWRIGHT و کلی مهلت

ساحل طلا تیتان داده اند anti-vax دو برایس Cartwright, Brian Kelly مهلت این پنج شنبه به تصمیم بگیرد که آیا آنها خود را دریافت کنید آنفولانزا شات برای آموزش و بازی و یا باقی می ماند ایستاده بود پایین.

به عنوان آن می ایستد به Qld دولت نمی خواهد اجازه می دهد هر بازیکن است که واکسینه شریک شدن در هر دو آموزش و بازی در دولت است.

تیتان ایستاده بود پایین Cartwright و کلی است که نمی خواهد واکسیناسیون با توجه به اعتقادات خود و این دو به احتمال زیاد بدون پرداخت هزینه برای هر بار پس از آوریل که آنها ایستاده است.

Latrell to stay at fullback

NRL: Damien طبخ نشان داده است در فاکس League Live که Latrell Mitchell خواهد ماند در بیمارستان با وجود مرکز جیمز رابرتز’ انتظار نبود.

این باشگاه منتشر شد بیانیه زیر را در سه شنبه شب:

“ساحل طلا تیتان ساخته شده اند درخواست رسمی به برایس Cartwright و برایان کلی برای به دست آوردن تا به تاریخ آنفلوانزا و به عنوان مورد نیاز واکسن پنوموکوک.

“انجام این کار را قادر خواهد ساخت تا هر بازیکن برای دیدار با الزامات از دولت ایالتی کوئینزلند را از پروتکل های اجازه می دهد کوئینزلند بر اساس NRL باشگاه برای آموزش و بازی است.

“به نوبه خود این اجازه خواهد داد که هر دو بازیکن به رزومه آموزشی و به بازی با تایتان ها که NRL به Telstra لیگ برتر رزومه on May 28.

“هر دو بازیکن خواسته شده است به اطلاع این باشگاه موافقت خود را با این جهت با روز شنبه 14 مارس.

ANTI-VAX بازیکنان ایجاد مشکل برای NRL قرعه کشی

کل لیگ راگبی جامعه شده است انتظار برای جدید NRL رسم منتشر شود اما در حال حاضر ممکن است مجبور به صبر کنید و حتی دیگر به آن را دریافت.

ARLC صندلی پیتر V’landys روز یکشنبه گفت که او انتظار می رود آن را به نهایی در پایان این هفته, اما, Qld سنگ جامد موضع در ‘هیچ واکسن هیچ بازی سیاست در حال حاضر پرتاب یک آچار در کار می کند.

کانال 9 گزارش NRL است که با داشتن مسائل با قرعه کشی با توجه به Qld دولت در موضع و اعتقاد بر این بازیکنان از چهار باشگاه است که ایجاد شده این موضوع.

QLD ممنوعیت بازیکنان بدون واکسن آنفولانزا از ورود به کشور

کوئینزلند ارشد افسر بهداشت اعلام کرده است که بازیکنان نمی خواهد اجازه ورود به دولت مگر اینکه آنها دریافت واکسن آنفولانزا.

در یک عقب نشینی برای NRL جلوتر از خود را در مارس 28, راه اندازی مجدد, Queensland ارشد بهداشت افسر جینت جوان گفت: بازیکنان تنها دریافت واکسیناسیون معافیت پزشکی زمینه.

کوئینزلند دولت “هیچ واکسن هیچ بازی” موضع خبر بد برای ساحل طلا duo برایس Cartwright و برایان کلی که ایستاده بود پس از رد jab.

و این یک ضربه برای NRL ضد واکسیناسیون بازیکنان از جمله مردانه duo دیلن واکر و Addin Fonua-بلیک Canterbury حمله Sione Katoa به علاوه کانبرا سه نفر جاش Papalii, Sia Soliola و یوسف Tapine.

QLD allow medical exemption for flu shots

NRL: کوئینزلند دولت اجازه داده اند که بازیکنان را معاف از گرفتن عکس های آنفولانزا برای دلایل پزشکی اما نه از نظر فلسفی.

این خبر همچنین به نظر می رسد به علت سردرد برای لیگ قبل از بقیه 2020 NRL قرعه کشی نهایی در اوایل این هفته.

آنها در حال حاضر ممکن است وسوسه برای جلوگیری از برنامه ریزی بازی ها در کوئینزلند برای تیم خواهد شد که بیشتر تحت تاثیر قرار – کانبرا و مردانه.

به طور کلی حدود 20 بازیکن را امضا کرده اند چشم پوشی برای جلوگیری از آنفولانزا واکسن برای دلایل مختلف.

ARL رئیس کمیسیون پیتر V’landys شده بود با اعتماد به نفس کوئینزلند دولت را قبول خود امنیت زیستی دستورالعمل های است که اجازه می دهد NRL بازیکنان به نشانه چشم پوشی به رد واکسیناسیون.

آن را پاک Cartwright و کلی به بازگشت به آموزش پس از آنها کنار زیر کوئینزلند دولت مداخله. اما جوان گفت: او گفته بود NRL آنها تنها به ارائه معافیت پزشکی برای بازیکنان است.

کارترایت و کلی هستند و تنها NRL بازیکنان شده بود پس از NSW دولت حاضر به اتخاذ کوئینزلند “هیچ واکسن هیچ بازی” موضع.

Anti-vaxxers pose no threat

NRL: این تصمیم خود می گوید ARL رئیس کمیسیون پیتر V’landy را در مورد بازیکنان که مایل به واکسیناسیون.

تعدادی از ایالتی NRL بازیکنان نمی شود مجاز به بازی زمانی که تیم خود را بازدید کوئینزلند پس از رقابت مجدد با توجه به دولت و سیاست دولت.

این NRL گفت: آنها پذیرفته تصمیم گیری.

“ما احترام به تصمیم کوئینزلند رئیس بهداشت افسر و در حال کار با باشگاه برای کاهش تاثیر در فصل زمانی که این سوانح در 28 مه” سخنگوی گفت.

“ما همیشه می گفت ما مطابق با دستورالعمل مربوطه از دولت و مقامات بهداشتی.

“آن معنی خواهد بود که تعداد کمی از بازیکنان خواهد بود فاقد شرایط لازم برای بازی در کوئینزلند در حالی که محدودیت های فعلی در محل باقی می ماند.”

دنی لوی گفت: این امر می تواند یک ضربه اگر هم تیمی های مردانه واکر و Fonua-بلیک بودند مجاز به بازی در کوئینزلند.

“بدیهی است که این امر می تواند بسیار ناامید کننده است.”

“اما در همان زمان بازی در تلاش است تا مطمئن شوید که همه سالم است.”

— با AAP

کوئینزلند دونفره را بر ضد VAXXERS

کوئینزلند دولت تنها اعطای آنفولانزا شات معافیت به NRL بازیکنان در پزشکی زمینه می گوید: دولت رئیس بهداشت افسر جینت جوان است.

این جوان می گوید بازیکنان که حاضر واکسیناسیون به هر دلیل دیگر نمی خواهد اجازه به آموزش و یا بازی در آنچه به نظر می رسد خبر بد برای ساحل طلا را برایس Cartwright و برایان کلی.

ARL رئیس کمیسیون پیتر V’landys شده بود با اعتماد به نفس کوئینزلند دولت را قبول خود امنیت زیستی دستورالعمل های است که اجازه می دهد NRL بازیکنان به نشانه چشم پوشی به رد واکسیناسیون.

'I'd make them get flu shot'

NRL: گراهام وید ضربه در برابر بازیکنان به دلیل خودداری از دریافت واکسن آنفولانزا گفت که اگر آنها در تیم او خواهد آنها را وادار به انجام این کار.

اما جوان گفت: او گفته بود NRL آنها تنها به ارائه معافیت برای بازیکنان که تا به حال عوارض واکسن.

“من نامه ای به NRL دیروز که در آن من آنها را معاف پزشکی, مقابل, نشانه, هیچ تفاوتی برای معافیت من ارائه برای کودکان که از حضور در مراقبت از کودک و یا برای افرادی که از رفتن به مراقبت از سالمندان به طوری که آنها همان کسانی که معافیت,” او گفت:.

“اگر آنها دلایل پزشکی برای واکسن (آنها را دریافت معافیت).

“اگر آنها به حال یک واکنش آنافیلاکتیک به قبلی واکسن آنفولانزا و یا هر جزء از یک واکسن آنفولانزا, شما لازم نیست برای واکسینه شود بنابراین من ارائه شده است که معافیت.”

“اگر چه NRL قرار نیست که در ثبت اولیه به من من فکر کردم آن را معقول و منطقی بود که NRL, بازیکنان, حمایت از کارکنان و مربیان و مسئولان که همان معافیت که من ارائه بازدید کنندگان برای رفتن به سالخورده مراقبت از امکانات و یا برای کودکان است.”

Dogs respect NRL protocols

NRL: Canterbury Bulldogs مربی دین پرداخت می گوید بازیکنان Belmore احترام به پروتکل های ایمنی در NRL را مطرح کرده اند.

پرسید: اگر بازیکنان می تواند دریافت معافیت در هر زمینه ای جوان گفت: “آن را پوشیده نیست”.

تیتان فرهنگ مدیر Mal Meninga گفت: این باشگاه شده بود محروم با داشتن فقط 30 بازیکن در آموزش تیم ملی با این دو کنار برای امتناع از واکسن.

او است که به دنبال جبران خسارت از NRL.

– از طریق AAP

جیمز رابرتز چک به نوتوانی
جنوب سیدنی ستاره جیمز رابرتز بررسی می شود تا به یک مرکز توانبخشی

NSW منشاء مرکز بستری خود را به یک درمانگاه نوتوانی دو هفته پیش پس از بحث و گفتگو با باشگاه Rabbitohs تایید به Fox Sports.

“Rabbitohs بازیکن جیمز رابرتز وارد یک مرکز تحت درمان برای کمک و حمایت از او سلامت” این Rabbitohs تایید کرد در یک بیانیه است.

“از طرف جیمز و خانواده اش, ما از رسانه ها و مردم به احترام به حریم خصوصی خود را.

“هیچ نظر بیشتر خواهد شد ساخته شده توسط Rabbitohs جیمز خود را مدیریت و یا خانواده خود را در این زمان.”

بیشتر بخوانید اینجا

مربیان در برابر V’LANDYS بیش از NRL تغییر حکومت

این NRL مربیان و کمیته تشکیل شده برای رای دادن در NRL تغییر حکومت در برابر یک حرکت به یک داور مدل های جدید و شش دوباره حکومت.

با این حال پیتر V’landys باقی مانده است متقاعد شده است که آن حق گام برای کمک به از بین بردن کشتی از بازی و کاهش هزینه ها.

“من صحبت کردن به مربیان دیروز و گفتند خوب ما در 20 متری و آنها در حال دروغ گفتن در ما و ما فقط شش دوباره” دنی Weidler گفت: بزرگ ورزشی صبحانه.

'We should stay at two refs'

NRL: خروس مربی ترنت رابینسون علاقه مند است در یک داور حکومت است که این مجموعه به معرفی می شود اما می گوید در حال حاضر زمان آن را در.

“ما می خواهم (NRL مربیان) به جای لگد زدن به توپ 50 متر تا میدان با یک پنالتی و پس از آن را ما بعد از شش. بنابراین آن را ندارد بسیاری از حس در این راستا است.

“وجود دارد یک کمیته که در ملاقات روز گذشته در مورد همه این و من می توانم به شما بگویم که بسیاری از شک و تردید در مورد آن بیرون آمدن از این کمیته و آنها هستند که در حال رفتن به, توصیه به کمیسیون فردا یا پنج شنبه.”

اما Weidler نیز صحبت به V’landys که مورد حمایت این قانون تغییرات تمام راه را و که همچنین قدرتمند ترین صدا در بازی.

'Players must follow rules'

NRL: NSW برتر Gladys Berejiklian می گوید که همه بازیکنان باید به دنبال برنامه ریزی شده است که به دولت ارائه شده و یا در معرض خطر نیست ،

“این است که به وضوح یک برش هزینه اندازه گیری. من به صحبت کرد پیتر V’landys دیروز و او گفت: بازی را ذخیره کنید $2.5 میلیون دلار با ساخت این حرکت.

“او است که همه برای آن است و اگر پیتر V’landys است برای چیزی که در حال حاضر او به نظر می رسد راه خود را.”

MATTY در دانشگاه جانز پادکست

با کوپر در طوفان صفوف Matty تریش و جک صحبت در مورد بازگشت به NRL آموزش Singo داستان که در آن آنها می خواهم اگر آنها به حال یک ماشین زمان است و خوب نخ مورد قهوه خوب

گوش دادن به پادکست اپل

در اصل منتشر زنده: NSW police خوب Cleary $1000, Addo-Carr به مبارزه اجتماعی-فاصله اتهامات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net