نیکو Louw شناسایی شد به عنوان یک تماس با یک مورد تایید شده در آپولو در سیدنی حومه شرقی و کارگردانی شده است NSW سلامت به خود منزوی برای 14 روز.

نخست وزیر ترکیه گفت 7News که اسکات موریسون نمی خواهد خود جدا.

“یک عضو ستاد در سازمان بنادر و دریانوردی است که خود منزوی پس از NSW بهداشت با صدور یک هشدار جدید آخرین شب” به سازمان بنادر و دریانوردی گفت.

“اقدام افسر ارشد پزشکی توصیه می کند که از آنجا که کارکنان عضو هیچ COVID-19 علائم نخست وزیر روشن است به ادامه برنامه های خود را.”

آن را درک Mr Louw آزمایش منفی برای coronavirus باقی خواهند ماند جدا برای دو هفته آینده.

ویکتوریا ثبت 384 جدید کروناویروس موارد جدید مرگ و میر در 24 ساعت گذشته و پس از ثبت تعداد موارد در روز دوشنبه اعلام شد. NSW ثبت 14 مورد جدید امروز.

بود برای اولین بار به می دانم: دانلود اخبار.com.au نرم افزار برای شکستن هشدار اخبار در مورد آخرین تحولات coronavirus

دنبال کنید با ما زندگی می کنند پوشش از coronavirus اخبار زیر.

به روز رسانی زنده

سالخورده مراقبت وزیر ریچارد Colbeck گفت: ABC Radio ملبورن در این شب او امیدوار است به بررسی شیوع کروناویروس در خیابان ریحان مراقبت از سالمندان در خانه و در حال اجرا به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

حداقل 86 COVID-19 عفونت در حال حاضر شده است مربوط به مرکز.

“در بسیاری از نگرانی و ترس و اشتیاق در جامعه در مورد آن” سناتور Colbeck گفت.

(تصویر: با Traynor/گتی ایماژ)

“من در یک زوم جلسه با (St ریحان) خانواده ها در شب یکشنبه و وجود دارد کاملا چند سوال و کسانی که مردم سزاوار به سوالات خود پاسخ داده است.”

جزئیات نحوه استعلام خواهد شد در حال اجرا هنوز مشخص نشده اما Sen Colbeck گفت: وزارت کار به تحقیق و تفحص در حال اجرا در آینده نزدیک.

نخست وزیر اسکات موریسون مشاور رسانه ای ارسال شده است و به انزوا پس از مرتبط بودن یک coronavirus مورد در سیدنی آپولو رستوران.

نیکو Louw شناخته شده است به عنوان یک تماس نزدیک از تایید COVID-19 مورد در Potts Point محل.

مرتبط با: سه سیدنی سالن آمار توسط ویروس

دفتر نخستوزیر گفت: 7 اخبار آقای موریسون نمی خواهد خود جدا.

“یک عضو ستاد در سازمان بنادر و دریانوردی است که خود منزوی پس از NSW بهداشت با صدور یک هشدار جدید آخرین شب” دفتر نخست وزیر گفت.

“اقدام افسر ارشد پزشکی توصیه می کند که از آنجا که کارکنان عضو هیچ COVID-19 علائم نخست وزیر روشن است به ادامه برنامه های خود را.”

با توجه به 7 اخبار آقای Louw است پس از آزمایش منفی خواهد شد اما همچنان در انزوا برای چند روز.

بیش از 60 مدارس در ویکتوریا تعطیل شده اند با تشکر از دولت را افزایش coronavirus اعداد.

با وجود برتر Daniel Andrews رد تماس برای یکی دیگر از ایالت مدرسه shutdown استرالیا مديران رئیس فدراسیون جولی Podbury گفت: 10 اخبار ملبورن امن ترین محل برای دانش آموزان و معلمان در خانه است.

“من می خواهم (تعطیل مدارس) چون من فکر می کنم که در آن کودکان و نوجوانان هستند در یک ثبات بیشتر در آرایش که احتمالا بهترین مکان برای آنها” Ms Podbury گفت.

https://platform.twitter.com/widgets.js

Ms Podbury گفت 3AW امروز صبح نرخ هشدار دهنده از مدرسه تعطیل بود تولید یک “سطح جدید از اضطراب”.

“این است که یک سطح جدید از اضطراب بود که پیش بینی نمی شده است,” او گفت:.

“بیش از 50 مدارس متوسطه بسته یک مدرسه است و حتی بسته سه بار و دیگری گفته شد به بازگشایی امروز اما یک شبه گفت: تماس با ردیابی نشده است اتفاق افتاده است. سطح اضطراب شدید است.”

اما بازگشت کامل به کنترل از راه دور آموزش را در زمینه بازی دیگر برای رسیدن به سطح سال 11 و 12 دانش آموزان سو بل از ویکتوریا انجمن از دولت ثانویه اصول گفت: از آنجا که بخش هایی از دولت در حال حاضر قفل شده است.

آقای اندروز به خبرنگاران گفت: امروز صبح که پاداش نگه داشتن VCE دانش آموزان در مدرسه است “بسیار قابل توجه”.

بیمار سالخورده مراقبت از ساکنان تبدیل شد به دور از ویکتوریا عمومی بیمارستان 9 اخبار نشان داده است که دولت coronavirus موارد رسید.

فدرال وزیر بهداشت گرگ شکار گفت: برخی از امکانات تا به حال اقدام به اعتراف ساکنان تنها به “مسدود شده و یا معوق توسط ویکتوریا سیستم” خواستار آن را “غیر قابل قبول”.

“ما پا در, نخست وزیر, خودم و سالخورده مراقبت وزیر به مطمئن شوید که هر ساکن که نیاز به مراقبت داده شده است که دسترسی به ویکتوریا سیستم بیمارستان” آقای هانت گفت.

ویکتوریا برتر Daniel Andrews امروز اعلام کرد صدها نفر از ساکنان زندگی خصوصی در خانه های سالمندان که در آن COVID-19 شایع خواهد شد نقل مکان کرد به بیمارستان های دولتی و یا برای مراقبت توسط پرستاران ارتش.

تقریبا 800 مورد کوروناویروس در دولت حاضر شده مربوط به 61 مراقبت از سالمندان امکانات با آقای اندروز اعلام کرده “بدون اعتماد به نفس” در کنترل عفونت در برخی از خانه ها.

اما تصمیم به حرکت ساکنان بیش از حد کمی, دیر, غیر انتفاعی, مراقبت از سالمندان ارائه دهندگان مراقبت از سالمندان و خدمات اجتماعی استرالیا (ACSA) گفت.

مرتبط با: لیگ برتر را ‘خطرناک’ کلمات ناودان

(تصویر: اندرو Henshaw/NCA مستند در یک dvd)

ASCA مدیر عامل پاتریشیا گنجشک گفت: آنها باید ام منتقل شده در “وهله اول به منظور جلوگیری از عمده شیوع بیماری و افزایش شانس زنده ماندن”.

“مراقبت از سالمندان خانه به سادگی طراحی شده نیست و یا بودجه قادر به ارائه بیمارستان در سطح مهار و درمان این ویروس در آنها نیاز به پشتیبانی از سیستم بهداشت و درمان” Ms گنجشک گفت.

“این باید اتفاق می افتد قبل از اینکه ما به پایان رسید تا با این وحشتناک نتایج. متاسفانه آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر با انتقال به بیمارستان است و نه یک اقدام پیشگیرانه.

“به منظور جلوگیری از شیوع بیماری به عنوان دیده ایم در طول هفته گذشته ما نیاز به بستری شدن در بیمارستان به اتفاق می افتد به عنوان به زودی به عنوان کسی که تست مثبت است. این تنها راه برای تضمین بهترین شکل ممکن کنترل بیماری و درمان است.

“ما خواستار مشترک المنافع و ایالات متحده به همکاری با یکدیگر برای تضمین کند که اولین موارد در مراقبت از سالمندان خانه می تواند به طور خودکار منتقل شده و به منظور محافظت از افراد در مراقبت و جلوگیری از شیوع بیماری.”

سه نفر را مختل کرده است با جریمه های سنگین به ارزش مجموعا نزدیک به 5000 دلار پس از آنها بودند گرفتار در Macca اجرا شکستن ویکتوریا COVID-19 محدودیت.

سه نفر بودند و گرفتن غذا از فست فود خروجی که توسط ویکتوریا پلیس در روز دوشنبه. معلوم شد که همه آنها زنده و در آدرس های مختلف اما به افسران گفت: آنها می شده است “حلق آویز کردن در خانه کسی و رفتن به مک دونالد برای دریافت مواد غذایی”. هر سه جریمه شد $1652 — در مجموع $4956 — برای نقض ملبورن coronavirus محدودیت.

(تصویر: iStock)

ویکتوریایی زندگی در ملبورن و میچل شایر باید اقامت در خانه های خود را با تنها استثنا بودن به فروشگاه برای مواد غذایی و کالاهای ضروری و یا خدمات به ارائه مراقبت برای دیگران; ورزش; یا برای کار یا تحصیل اگر آن را نمی توان از خانه انجام می شود.

پلیس جریمه 79 نفر در 24 ساعت گذشته از جمله هفت نفر بودند که در بر داشت در کوتاه مدت اجاره در ملبورن CBD. گروه پلیس گفت که آنها اجاره آپارتمان به صورت دو شب “به طوری که آنها می تواند حزب”.

یک جفت دیگر از frankston تبدیل شد, جریمه پس از پلیس آنها ماندن در Murtoa تقریبا 350km از خانه های خود را با هیچ دلیل معتبر برای سفر.

یکی دیگر از 23 نفر بودند جریمه برای عدم پوشیدن ماسک صورت بدون تایید عقل است. جریمه برای عدم پوشیدن ماسک 200 دلار است.

ویکتوریا پلیس گفت: آنها نیز انجام شده 21,481 خودرو چک در پست های بازرسی در اصلی راه های شریانی.

آنها همچنین انجام 4618 نقطه چک در خوابگاه های کسب و کار و اماکن عمومی.

ویکتوریا DHHS صادر کرده است یک یادآوری به ساکنان در مورد درست COVID-19 تدریس خصوصی در خانه شماره پس از رسانه های اجتماعی پست های که شبیه پست های دولتی گردش با اشتباه رقم است.

“ما آگاه هستیم نادرست پیام هایی که شبیه پست های دولتی در رسانه های اجتماعی با یک شماره تلفن تماس بگیرید اگر شما دیدن دیگر اعضای عمومی نمی پوشیدن پوشش صورت – این است که جعلی نیست با این شماره تماس بگیرید” این DHHS نوشت: در یک پست در توییتر این بعد از ظهر.

https://platform.twitter.com/widgets.js

“مگر در مواردی که شما می خواهم به سفارش محبوب غذای آماده و پیتزا.

“ما COVID-19 تدریس خصوصی در خانه باقی می ماند 1800 675 398.”

ویکتوریا نمی بینم تاثیر آن اجباری ماسک صورت قانون برای “حداقل دو ـلی” که مشاور و اپیدمیولوژی Mary-Louise McLaws ABC گفت این بعد از ظهر.

دوره کمون از COVID-19 – است که مدت بین قرار گرفتن در معرض ویروس و شروع علائم – تخمین زده می شود بین 5 تا 6 روز است.

این بدان معنی است که ما نمی خواهد که یک ایده چگونه موفق ماسک شده اند در کمک ملبورن شیوع تقریبا دو هفته است.

“این یک بازی انتظار” پروفسور McLaws گفت: اجباری ماسک-با پوشیدن یک “ایده عالی”.

“در حال حاضر آن را فقط نه روز و آن را بیش از حد به زودی برای دیدن این اثر به دلیل هر موردی که تشخیص داده شده است شب گذشته و یا دیروز ما در حال رفتن به دریافت شماره برای چند روز ما همیشه پشت و به این ترتیب اعداد در نوسان خواهد کرد کمی.

“درصد از موارد مثبت به اعتقاد من شده اند نسبتا پایدار است. آنها خاوری انداختن نیست اما آنها خواهد شد. فقط خود را نگه دارید فلزی چرا که با این مستند و با استفاده از ماسک شما شروع به دیدن یک اثر است.”

سازمان بهداشت جهانی (WHO) مشاور و اپیدمیولوژی Mary-Louise McLaws دفاع می کرد ویکتوریا مقامات بهداشتی برای پیش بینی جرم شیوع کروناویروس در مراقبت از سالمندان بخش.

تقریبا 800 دولت موارد مرتبط شده اند به مراقبت از سالمندان امکانات.

صحبت کردن در ABC فقط در حال حاضر استاد McLaws گفت: آن را “بسیار آسان است برای ما به انتقاد از رهبران”.

“هر کس می خواهد اشتباهات در شیوع چرا که بسیاری از افراد تجربه کرده اند بسیار زیادی شیوع است. شما اگر انتقاد شما پاسخ بیش از حد به سرعت و پس از آن شما می توانید هر چیزی برای همه تلاش های خود را و یا انتقاد اگر شما بیش از حد دیر شده,” او گفت:.

مرتبط با: هشت مکان کلیدی برای ویکتوریا بازیابی

“این امکانات نیست هدف ساخته شده برای این موضوع و نگه داشتن درب در عفونت مانند این است که بسیار عفونی می شود – شما می توانید یک اشتباه حتی در بیمارستان – اما به ندرت از آنها اشتباه است که در ادامه.

“شما یاد بگیرند که از آن به سرعت و اعداد شده بود به آرامی در حال افزایش است و ما آموخته اند که از چین است که اگر شما نگه داشتن مردم در خانه و خانواده و یکی از آنها عفونت نسبت به خانواده است که آلوده بسیار بزرگ است و این است که اساسا یک مشترک اصلی با مشترک فاصله است.

“بنابراین این ایده تلاش برای نگه داشتن یکی از آنها را جدا از بقیه شما نمی دانید که هنگامی که کسی در حال رفتن به آلوده, اما قطعا زمانی که آنها شما نیاز به آنها را حذف کنید زیرا که آنچه اتفاق می افتد در بیمارستان.

“بنابراین شاید این درس باید آموخته شود که ما نیاز به عمل به سرعت زمانی که آن اتفاق می افتد در مراقبت از سالمندان و امکانات به دلیل آن را تنها به بدتر.”

جنوب استرالیا امروز گزارش جدید یک عفونت COVID-19.

این مورد است که یک زن در 20s خود را که اعطا تصویب تحت قبلی معافیت به حرکت از ویکتوریا به SA با خانواده اش برای یک کار جدید است.

https://platform.twitter.com/widgets.js

رئیس بهداشت عمومی افسر نیکولا Spurrier اعلام شده است نقل مکان کرد به یک هتل تسهیلات به قرنطینه. بقیه خانواده خود در انزوا.

استاد Spurrier گفت: “بدون خطر” به عموم از عفونت است.

آن را به ارمغان می آورد دولت را در مجموع مورد شمارش به 448 با سه تا از این موارد در حال حاضر فعال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im