زنده: RLPA به توافق بر 75 درصد کاهش اما می خواهد پاسخ در گم صندوق بازنشستگی میلیون ها نفر

لحن را به ما نشان می دهد جدید روباه لیگ زنده در کانال 502 در 5 بعد از ظهر هر روز و در 3 بعدازظهر در روزهای شنبه.

این NRL شده است تعطیل به طور نامحدود به رشد بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان به بدتر شدن در سراسر جهان است.

به دنبال تحولات در اینجا.

Clubs pleased to receive 3 months funding from NRL

NRL: یک جلسه بین سازمان لیگ و باشگاه ها را فراهم کرده است یک نتیجه مثبت با این تیم دریافت 3 ماه بودجه از NRL.

بازیکنان به توافق برسند به پرداخت-برش اما می خواهم پاسخ از دست رفته پول بازنشستگی

The Sydney Morning Heraldگزارش که لیگ راگبی بازیکنان ارتباط است به توافق در روز چهارشنبه به 75 درصد پرداخت را کاهش دهد.

اما RLPA نیز پس از پاسخ در بازگشت از NRL در زمانی که 10 میلیون دلار گرفته شده از بازیکنان صندوق های بازنشستگی پرداخت خواهد شد.

توافق را ببینید بازیکنان پرداخت می شود دو ماه ارزش پرداخت بیش از هفت ماه است.

طبق توافق مذاکرات دسته جمعی به NRL لازم نیست به 10 میلیون دلار تا پایان پخش چرخه در سال 2022. اما RLPA انتظار صندوق بازنشستگی – که در حدود 20 میلیون دلار در این لحظه به بازپرداخت به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

این NRL کردم اجازه از RLPA به قرض گرفتن از صندوق بازنشستگی در سال 2017.

به عنوان بازیکن با برخورد قریب الوقوع paycuts آنها خواهد بود قادر به شیب به آنها حقوق بازنشستگی صندوق اگر نیاز بود.

این RLPA همچنین می خواهد به یک نماینده در این رقابت نوآوری کمیته خواهد بود که نقشه برداری از سال 2020 فصل باید آن را از سر گرفت.

WESTS TIGERS ایستادگی کردن کارکنان

این Wests Tigers اعلام کرده اند آنها دشوار ساخته تصمیم به ایستادگی کردن اکثریت خود را در فوتبال و مدیریت کارکنان.

باشگاه می گوید آن را به کار با یک اسکلت کارکنان برای مدت نامعلوم به “اطمینان از مناطق بحرانی کسب و کار باقی می ماند کاربردی و سازنده”.

“اولین و مهمترین, ما می خواهم به ارسال و ما بهترین آرزوهای خود را به کسانی که تحت تاثیر COVID-19 و اجازه دهید آنها را می دانیم که ما در حال فکر کردن از آنها در این زمان به چالش کشیدن,” ببر مدیر عامل جاستین Pascoe گفت.

“به عنوان یک باشگاه ما امروز تصمیم دشوار ساخته به ایستادگی کردن اکثریت کارکنان ما — خوب است افرادی که مشغول به کار خستگی ناپذیر برای اطمینان از Wests Tigers است آنچه در آن امروز است — و نه یک تصمیم آسان به را است.

“من چیزی جز ستایش برای حرفه ای ها و برتری نشان داده شده توسط فوتبال اداری و کارکنان به طور یکسان در سراسر این فرایند است و ما بیشترین تمایل به بازگشت مردم به نقش خود را به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.

“به عنوان سخت به عنوان این تصمیمات هستند آنها انجام می شود تا اطمینان حاصل شود که Wests Tigers دست نخورده باقی می ماند و از طرف دیگر از این بحران قوی تر برای آن است.

“ما می دانیم که ما سهامداران, شرکت, همکاران, کاربران و طرفداران باقی می ماند مطلق حیاتی از Wests Tigers و ما دوباره خدا را شکر برای ادامه حمایت و تعهد نشان داده شده به باشگاه در این زمان. ما می دانیم که جامعه ما, ملت ما و جهان ما در حال صدمه زدن به سمت راست در حال حاضر در یک مقیاس بسیار بزرگتر از فوتبال است اما ما قویا متعهد به حصول اطمینان از این باشگاه خواهد بود و شما را در کنار ما دوباره.”

Sam Burgess recalls his 2014 Grand Final heroics

NRL: سام بورگس طول می کشد یک نگاه حماسی خود عملکرد در 2014 Grand نهایی که در آن او خود را شکست cheekbone.

NRL ستاره در گرینبرگ

تعداد زیادی از NRL بازیکنان سرخورده با راه NRL به کار گرفته امور مالی خود را و بسیاری از خشم است که به کارگردانی تاد در گرینبرگ با توجه به دنی Weidler.

“از اواخر هفته گذشته من تا به حال بازیکنان در تلفن به من و ما در حال تلاش برای بازی خانواده مبارک اما صادقانه وضعیت بازیکنان قطعا ناراضی با آنچه در جریان است” Weidler گفت: بزرگ ورزشی صبحانه.

“اولا با راه همه چیز شده است جناح توسط NRL. آنها فقط نمی توانم باور کنم که چگونه به شدت آن انجام شده است.

“آنها در حال حاضر می خواهید شفافیت. آنها می خواهند برای دیدن کتاب و ممیزی. اما آنها فقط کثیف. “آنها در مدیریت از این بازی و بسیاری از خشم خود را به درستی و یا اشتباه است که به کارگردانی تاد در گرینبرگ.

“این است که احتمالا بیش از حد می گویند بازیکنان می خواهند او رفته است اما وجود دارد بسیاری از بازیکنان در این بازی که بسیار ناراضی هستند با آنچه که او انجام داده است.”

بیشتر NRL اخبار

آینده نامشخص: آسیب پذیر ترین بازیکنان در هر باشگاه در طول NRL خاموش

RLPA 10 مطالبات NRL: این چیزی است که پیتر V’landys گفت: به هر یک از آنها

“من تلاش’: Benji مشاوره به Latrell میان ترس Souths ستاره می تواند به ترک NRL

RLPA و بازیکنان سوال NRL مدیران بیش از کاهش دستمزد

پس یکی دیگر از ماراتن بعد از مذاکرات لیگ راگبی بازیکنان ارتباط مدیر عامل شرکت کلینت نیوتن پرسید که آیا او فکر آن را عادلانه برای بازیکنان به 46 درصد کاهش پرداخت زمانی که NRL اجرایی تنها به حدود 25 درصد است.

“این سوالی است که برای [رئیس] پیتر [V’landys] و [ARL] کمیسیون در اطراف این که آیا آنها فکر می کنم آن را عادلانه” نیوتن گفت: صبح سیدنی هرالد.

“در حال حاضر اولویت اصلی ما این است که برای تضمین یک معامله است که محافظت از بازیکنان آینده نزدیک بر اساس آنچه در دسترس است و این چیزی است که ما در حال تلاش برای انجام در حال حاضر است.”

نیوتن با دیدار خواهد کرد NRL دوباره در روز سه شنبه پس از او برنامه ریزی شده را به یک نامه از توافق برای برخی از بازیکنان ارشد اواخر روز دوشنبه.

سازمان دیده بان Foxtel در یک لحظه. گرفتن و حل و فصل با هیچ نصب و راه اندازی و بدون قفل در قرارداد. ثبت نام برای همه Foxtel در حال حاضر با 10 روز رایگان دادگاه. مشتریان جدید تنها.

پس از یک هفته طولانی از مذاکرات نیوتن تایید دستمزد برش شکل خواهد بود 46 درصد برای سال ارائه شده وجود ندارد یکی دیگر از بازی از NRL ایفا کرده است.

بازیکنان در حال حاضر دریافت خود را در پنج ماه اول سال پرداخت و دریافت بیشتر از دو ماه باقی مانده هفت.

پول بازیکنان مانند دالی گیلاس-ایوانز و بن شکار خواهد کرد که از دست دادن شمال $500,000, احساس درد به همان اندازه به عنوان کسانی که در حداقل حقوق و دستمزد.

یک گزینه وجود دارد برای بازیکنان به شیر به پس انداز بازنشستگی خود را.

“دو ماه [پرداخت] امن شده اند و چگونه آنها می خواهند برای قسمت کردن که مشخص می شود توسط افراد” نیوتن گفت.

“برخی ممکن است می خواهم به گسترش آن را برخی ممکن است می خواهم دو ماه در صف مقابل و انجام بهترین خود را از وجود دارد و یا یک ماه و جدا باقی مانده ماه پرداخت.

“نیز وجود دارد که امکان برداشت وجوه است که متصل به هر فرد حساب بازنشستگی. همچنین بخشی از این جزئیات ما را از طریق کار با NRL در اطراف تضمین می کند که پول در دسترس بودن اگر و یا زمانی که بازیکنان آن را می خواهم.”

بزرگ استرالیا برنده pop-up کانال 507 مارس 30 آوریل 5. شروع به تماشای در Foxtel در حال حاضر با 10 روز رایگان دادگاه >

Graham: talks not hostile

NRL: گراهام وید پیوست Fox League live پنل و توضیح داد که چگونه او احساس کردند که چت با NRL شده بود بسیار سازنده و نه زمان.

کلمات آخر هفته بر روی کارت

این NRL آغاز خواهد شد برنامه ریزی به طور بالقوه از سر رقابت با 1 ژوئیه با لیگ راگبی بزرگ Wayne پیرس به سر تا فرعی به اشفتگی فکری موقتی همه گزینه ها برای بازی با خیال راحت در طول coronavirus بحران است. در شب دوشنبه, Australian Rugby League کمیسیون (ARLC) رئیس پیتر V’landys گفت: فاکس لیگ او با اعتماد به نفس از سرگیری رقابت فقط در سه ماه با تمام گزینه های روی میز که برای دیدار با مهلت. که شامل ارسال کل رقابت به یک مرکز در گلدستون تحت مستند, شرایط, بازی, همه بازی ها در یک زمین.

پیرس که یک ARLC کمیسر خواهد بود وظیفه با ایجاد فرصت های مختلف برای از سرگیری رقابت به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

“وین پیرس بسیار تیز ذهن او می تواند انجام دهد فرد و او نیز فکر می کند در خارج از میدان بنابراین رفتن به گزینه های مختلف ما می توانیم نگاه و امیدوارم یکی از این گزینه ها را به ثمر,” V’landys گفت.

“او مثل من فکر می کند جولای 1 دست یافتنی است و اگر آن را ممکن است برای رسیدن به یک تاریخ قبل از آن ما خواهد شد.

“هر چه زودتر ما می توانیم از بازی های که هر چه زودتر ما می توانیم درآمد بازگشت هر چه زودتر ما می توانیم پرداخت بازیکنان بیشتر و همچنین کارکنان است که تکیه بر لیگ راگبی همه می آیند.” با کروناویروس موارد در استرالیا شروع به رها کردن باید عفونت رای ادامه به پهن کردن بیش از چند هفته آینده, V’landys گفت: او را دیدم هیچ دلیل بازی نمی تواند بازگشت ژوئیه 1.

این تصمیم نیاز به ساخته شده در ماه ژوئن به اجازه باشگاه حداقل سه هفته به شروع یک مینی پیش فصل در آماده سازی برای دور سه.

– AAP

Ennis' emotional 2016 recount

NRL: Michael انیس در زمان برخی از زمان در فاکس لیگ زنده به بازشماری کوسه’ 2016 نخست وزیری سفر که حتی شامل لحظه ای احساسی با پسر خود.

NRL را تلخ, کریسمس, چشم انداز اگر بازی نمی رزومه

این NRL می تواند به آن گذشته 20 میلیون دلار در ذخایر نقدی تا پایان سال اگر رقابت نمی کند بازگشت در سال 2020 با توجه به کروناویروس بحران با توجه به Sydney Morning Herald.

راگبی لیگ HQ قول داد به بریده بریده هزینه های عملیاتی آن توسط 70 درصد بیش از نیمه دوم فصل به رایگان تا وجوه آن را به بازیکنان ناراضی.

پول ذخیره شده را معنی اضافی $40 میلیون داده خواهد شد و به باشگاه در بودجه اضطراری از این دوره از آوریل تا اکتبر به آنها اضافی $2.5 میلیون و در نظر گرفتن مجموع آنها به $6.4 میلیون بیشتر از آنچه که در اصل برای بودجه سال 2020 است.

این NRL صرف $76 میلیون دلار در دولت و هزینه های عملیاتی برای نیمه اول سال 2020 سال مالی و قطع خواهد شد که به حدود 20 میلیون دلار برای نیمه دوم.

تنها پنج درصد از کارکنان در NRL در حال کار را از طریق coronavirus shutdown در حالی که مدیران توافق کرده اند به 25 درصد کاهش پرداخت.

Kent unloads on NRL

NRL: Paul کنت كم در NRL در مورد دست زدن به بازیکن وجوه.

مارماهی بریده بریده هزینه های طول CORONAVIRUS خاموش

Parramatta ایستاده اند پایین اکثریت خود را در باشگاه کارکنان و کاهش هزینه های حقوق و دستمزد 75 درصد در پاسخ به NRL فصل نامحدود تعلیق با توجه به کوروناویروس.

در نامه ای به اعضای خود در صبح روز دوشنبه مارماهی رئیس شان McElduff نشان داد که 73 ساله باشگاه ساخته شده است که کاهش شدید و آماده است برای تغییر آن ساختار هزینه برای بیش از 60 کارکنان زمانی که رقابت رزومه. او التماس لیگ راگبی جامعه به گروه با هم به نگه داشتن بازی زنده به جای نقطه انگشت سرزنش در گذشته تصمیم گیری.

سر مربی براد آرتور قرار داده شده است در مرخصی سالانه و به تعویق انداختن خود خدمات ترک حق است اما ارائه شده به نگه داشتن کار برای اطمینان از بازیکنان به آمادگی که ممکن است برای بازگشت.

آرتور است که در میان چند هنوز کار به عنوان باشگاه قابل اجرا بر روی اسکلت کارکنان همه آنها را به حال خود ساعت کاهش می یابد و یا تا به حال حقوق و دستمزد خود را نصف شده است. مدیران در حال حاضر ارائه “زیادی کاهش حقوق و دستمزد”.

کلاسیک هستند! رای برای مورد علاقه خود را throwback مطابقت با زیر و دیدن آن زندگی می کنند در فاکس لیگ 502.

McElduff گفت: اولویت اصلی برای اطمینان از بقای مارماهی بیش از چند ماه آینده به لیگ راگبی چهره ترین از نظر مالی به چالش کشیدن دوره در تاریخ آن است.

“من نیازی به توضیح به شما که COVID-19 ویروس تا به حال تاثیر قابل توجهی در بازی راگبی لیگ,” او گفت:.

“در طول چند هفته گذشته بسیاری از تفسیر اطراف بازی شده است محور بررسی تصمیم گیری های گذشته و تاریخ است.

“این یک واکنش طبیعی است اما به عنوان برخی از هموطنان ما باشگاه ها اعلام کرده اند که تاثیر اقتصادی این COVID-19 ویروس شده است ویرانگر برای تقریبا هر ورزشی هر دو در اینجا و در سراسر جهان است.

“ما می خواهیم همه در صنعت ما به تمرکز بر چالش های پیش رو از ما ما به عنوان متولیان هر دو بازی و این باشگاه است که میلیون ها نفر از مردم استرالیا حمایت و عشق.

“وجود خواهد داشت زمان کافی برای تأمل در آنچه باعث مشکل اما اولویت این است که از طریق گرفتن به طرف دیگر با هم.”

Parramatta نیز در دسترس ساخته شده تندرستی خدمات برای حمایت از بازیکنان و کارکنان در طول NRL را وقفه.

– AAP

در اصل منتشر زنده: RLPA به توافق بر 75 درصد کاهش اما می خواهد پاسخ در گم صندوق بازنشستگی میلیون ها نفر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im