زنده به روز رسانی: 75 جدید کروناویروس عفونت در ویکتوریا

وزیر بهداشت جنی Mikakos گفت: یکی از آن موارد در هتل قرنطینه 14 مربوط به شیوع بیماری های, 37 تشخیص داده شد از طریق روال تست و 23 هنوز تحت بررسی است.

75 نفر در شناسایی بیش از 15000 تست.

Ms Mikakos گفت: 271 از ویکتوریا نفر از جامعه انتقال و 288 نفر هنوز هم فعال است.

نه ویکتوریایی در بیمارستان در بخش مراقبت های ویژه.

“این به وضوح اعداد بزرگ امروز است. این کاملا مربوط به” رئیس بهداشت افسر پروفسور برت Sutton به خبرنگاران گفت:.

برتر Daniel Andrews نیز گفت: او را در نظر قفل کردن فردی نقاط داغ در انتظار نتایج حاصل از 10 روز تست حمله رعد اسا.

NSW ثبت هفت مورد جدید امروز – همه در بازگشت مسافران که صرف خواهد شد بعد از 14 روز در قرنطینه.

کوئینزلند دوباره ثبت صفر در موارد جدید و فقط با دو فعال موارد است که به احتمال زیاد روز دور از اعلام خود COVID-رایگان.

دنبال زندگی می کنند ما coronavirus روز رسانی های زیر است.

به روز رسانی زنده

ویکتوریا ارشد بهداشت افسر پروفسور برت Sutton همچنین در اوایل خطاب چقدر دشوار خواهد بود به تلاش و مستند دولت hotspot مناطق در حالی که دیگر حومه شهر باز است.

“یک (موضعی مستند) خواهد بود یک مرحله سخت تر می شود متناسب باشد. ما می دانیم که چه عواقب در شرایط خستگی در افراد رفتارهای مثبت” آقای Sutton گفت.

“ما نمی خواهیم به رانندگی مردم از مناطق حومه به تاثیر پذیری مناطق. بنابراین وجود یک عمل متعادل از نظر برقراری تماس در یک مستند. ما می دانیم که آن را یک چالش واقعی برای کسب و کار آن است که یک چالش واقعی برای مردم در خانه های خود از این چیزی است که مورد نیاز است.

“اما آن را کاملا یک گزینه و ما پرچم امکان استفاده از آن و ما استفاده از آن را اگر آن مورد نیاز است.”

زمانی که سوال در مورد ویکتوریایی فقط در حال حرکت به یکی دیگر از حومه اگر خود را در حومه قفل شده بود آقای Sutton به آن اعتراف “یک امکان”.

“این امر می تواند بخشی از قانون جدید به ماندن در خانه است که مردم را به اقامت در محل اقامت خود,” او گفت:.

“اما این امر می تواند به طور قابل توجهی سخت ورزش برای مدیریت اقامت در خانه سفارش شده است که فقط در مورد خاص postcodes خاص حومه و یا دولت های محلی مناطق. بنابراین ما باید به فکر می کنم در مورد همه این چالش ها در انجام این کار است.”

آقای Sutton گفت: بحث در مورد بازگشت به مستندات هنوز در مراحل اولیه است.

“ما به دنبال در هر گزینه را در این شرایط. چیزی است که در قفل شده و هیچ چیز را از روی میز,” او گفت:.

“ما باید به فکر می کنم از طریق چه تفاوت را در این زمان به چالش بکشد. آن است که کمی متفاوت است.

“ما می دانیم که انتقال اتفاق می افتد در سراسر خانوار است و مردم از دیدن بیش از حد بسیاری دیگر در سراسر بیش از حد بسیاری از آسیب پذیر تنظیمات که در آن انتقال اتفاق می افتد.

“ما می دانیم که برای بسیاری از ما تنظیمات رستوران ها و مکان های دیگر که واقعا گرفته تا COVIDSafe کد اگر شما دوست دارید که خطر انتقال در این تنظیمات است که به خوبی مدیریت شده و پس از آن ممکن است نگاه همان در نظر تعطیل بسیاری از این تنظیمات به دلیل آن است که در آن انتقال اتفاق می افتد.

“ما باید به حفاری به اپیدمیولوژی در شرایط فعلی و من فکر می کنم آن است که به تمرکز بر محدود کردن تعدادی از فعل و انفعالات است که مردم را و مطمئن شوید که اگر شما در حال علامتی شما در حال اقامت در خانه.”

اسکات موریسون صحبت ویکتوریا برتر Daniel Andrews امروز دوباره در مورد دولت “جدی شیوع” از coronavirus.

یکی دیگر از 75 مورد جدید از COVID-19 ثبت شده وجود دارد در 24 ساعت گذشته, در ادامه یک روند نگران کننده بیش از دو هفته گذشته.

“ما از هر منبع است که ما نیاز به مقابله با این شیوع در ویکتوریا” نخست وزیر گفت.

این می آید به عنوان ویکتوریا رئیس دفتر سلامت برت Sutton هشدار داد فعلی چشم انداز مثبت در عفونت خواهد شد و به احتمال زیاد بدتر.

آقای موریسون گفت دولت است و دولت حمایت کامل و همچنین به عنوان ملی کابینه است.

“چیزی که در مورد ملی کابینه است این محل به همکاری و حمایت از یکدیگر و نبود پشتیبانی عالی که هر یک از کشورهای در حال گرفتن از هر یک از دیگر من فکر می کنم ما می تواند پیدا کردن این یک کار بسیار سخت تر از آن است که” او گفت:.

پیامدهای اقتصادی coronavirus بحران شدید هستند و بدترین می تواند در عین حال به آمده اما اسکات موریسون کشیده نخواهد شد که چگونه دولت با آنها برخورد خواهد شد.

نخست وزیر شد فلفلی با فرضی سوال در مورد افزایش GST نرخ و کاهش مالیات های دیگر در یک کنفرانس مطبوعاتی بود ،

این منجر به یک بیت از یک کشمکش با Sky News خبرنگار اندرو Clennell که درخواست شد در مورد اقدامات برای حمایت از اقتصاد است.

“آنچه من متمرکز در لحظه تصمیم دولت در رابطه با کارجویان و JobKeeper” آقای موریسون گفت.

“آنها در حال تصمیم گیری های مهم همانطور که ما حرکت به مرحله بعدی پست سپتامبر و من به می گویند که توجه من در حال حاضر است.”

پیگیری سوال توسط Clennell مورد GST و اصلاحات مالیاتی نیست گرفته شده به خوبی توسط PM.

“هیچ اندرو من قصد ندارم به شما اجازه قرار دادن کلمات در دهان من. به من گفت: آنچه که من گفته ام.

“ما در حال تمرکز بر این پرسش است که استرالیایی ها بیشتر علاقه مند در این لحظه است که رک و پوست کنده مرحله بعدی فراتر از کارجویان و JobKeeper.

“هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از کار را به انجام وجود دارد و این چیزی است که ما متمرکز شده است.”

یکی دیگر از interjection توسط Clennell رهبری آقای موریسون اعلام کرد: “این یک one-on-one امروز اندرو. وجود دارد بسیاری دیگر از روزنامه نگاران در اینجا.”

آقای موریسون قبلا اشاره در اصلاحات عمده در پی COVID-19 از جمله به روابط صنعتی و مالیات شرکت های بزرگ.

بزرگترین بازنده از تاخیر در بازگشایی کوئینزلند مرز با کشورهای دیگر خواهد بود Queenslanders خود اسکات موریسون گفت.

نخست وزیر خواسته شد تا در مورد یک پتانسیل تاخیر در اجازه می دهد بین ایالتی سفر به آفتاب وزارت امور خارجه در یک کنفرانس مطبوعاتی بود ،

در ابتدا برتر Annastacia Palaszczuk تا به حال پرچم جولای 10 به تاریخ کوئینزلند می تواند بازگشایی, اما که در حال حاضر در شک و تردید.

“مردم خواهد بود که بزرگترین بازنده از که مرز باز نمیشه تا دیگر مردم کوئینزلند” آقای موریسون گفت.

“مردم کوئینزلند نیاز اقتصاد خود را به دوباره آتش و پژوهش است. وجود دارد Queenslanders که در کارهایی که باید مرزهای خود را باز شده اند و من بسیار سازگار و دفاع به تمام premiers و وزرای ارشد بدون در نظر گرفتن آنچه در کنار سیاست آنها آمده است که مهم است که برای دریافت این مرزها باز است.”

کشورهای دیگر که بسته مرزهای خود را مشخص شده اند برنامه ای برای بازگشایی مانند تاسمانی و جنوب استرالیا اما کوئینزلند باقی مانده را نگه دارید ،

ادامه مطلب: مرز جنگ همچنان به عنوان کوئینزلند می ماند بسته

ویکتوریا ارشد بهداشت افسر پروفسور برت Sutton خطاب پتانسیل برای یک مستند جدید در دولت, نقاط اعتراف چیزها را “بدتر قبل از آن بهتر می شود”.

“(75) در مورد تعداد. اما آن را بسیار سخت برای کاهش این فضا است. آنچه من می خواهم بگویم این است که ما می دانیم چه کار می کند در حال حاضر,” او گفت:.

“ما فقط باید مردم را به انجام آن. به طوری که بدان معنی آبریزش بینی و گلو درد, تب, هر آنچه که علائم ماندن در خانه خود را دریافت کنید, آزمون, آیا ارتباط برقرار کردن با افراد دیگر تا زمانی که شما که نتیجه آزمون به عقب و شما به خوبی.

“من انتظار دارم که حداقل وجود دارد به عنوان بسیاری از موارد مثبت که ما تا به حال بیش از 24 ساعت گذشته. چه دلگرم کننده است این است که ما در حال پیدا کردن بسیار است که در خارج وجود دارد.

“ما تا به حال 50 درصد پوشش در برخی از نقطه داغ حومه. که به طور موثر در پیدا کردن و منزوی کردن همه از این انتقال در آن مکان اما ما باید به یاد داشته باشید که وجود دارد و مردم هنوز هم در حال حرکت در مورد و آن را تنها طول می کشد یک برای رفتن به یک محیط و در معرض ده ها و ده ها تن از مردم است.”

وزیر بهداشت جنی Mikakos گفت: تعدادی از شیوع بیماری در ویکتوریا نیز مربوط به مدارس است.

“بدیهی است که وجود داشته است تعطیلات مدرسه, این مدارس در حال حاضر بسته شده و تمام مدارس خواهد بود کاملا تمیز و وجود دارد خواهد بود تماس با ردیابی وجود دارد که شامل هر دو کارکنان و دانش آموزان به دنبال داشت و بدیهی است که مدرسه جوامع مطلع” او گفت:.

مدارس ملکه صلح محله مدرسه ابتدایی در Altona مراتع Aitken تپه مدرسه ابتدایی در کریگیبورن Fitzroy دبیرستان و پورت فیلیپ متخصص مدرسه و سنت برنارد کالج در Essendon.

دو مهد کودک در Abbotsford و Pascoe ول – هر دو از نگهبان های زنجیره ای نیز بسته است.

“ما کارگران بهداشت و درمان است که آزمایش مثبت در ملبورن درمانگاه در ریچموند و تماس نزدیک میان بیماران و کارکنان را شناسایی و تماس و تسهیلات تمیز خواهد شد,” خانم Mikakos گفت.

“ما همچنین یک عضو ستاد در صلیب سرخ مرکز پردازش که به نام شاهرگ صلیب سرخ مرکز پردازش وجود دارد و تماس با ردیابی در راه و تمیز کردن انجام خواهد شد به عنوان به خوبی.”

وزیر بهداشت جنی Mikakos گفت که او “نگران” عظیم سربازان ارتش در ویکتوریا موارد نیز تایید که یکی از ملبورن خوشه تا به حال در ارتباط با دیگری است.

“در حال حاضر وجود دارد یک لینک است که تاسیس شده بین شمال ملبورن خانواده شیوع و Brimbank خانواده شیوع” Ms Mikakos گفت.

“چهار مورد جدید مرتبط شده اند به این شیوع و گروه در حال بررسی دقیق ماهیت این لینک وجود دارد.

“ما همچنین باید سه مورد جدید که پیمانکاران امنیتی که در حال حاضر در قرنطینه از fraser, به طوری که آنها انجام داده اند خود را روز 11 آزمون به عمل استاندارد که در آن ما شیوع بنابراین این افراد در حال حاضر در قرنطینه به عنوان بخشی از آن که به ارمغان می آورد که در مجموع به 23.”

ده موارد مرتبط شده اند به Wollert خانواده شیوع چهار شده اند مربوط به یک خانواده جدید شیوع در Lysterfield و Pattersons دریاچه و پنج یک خانواده جدید شیوع در Truganina.

ویکتوریا ثبت کرده است 75 موارد جدیدی از کروناویروس گرفتن دولت در مجموع به 2099.

وزیر بهداشت جنی Mikakos گفت: یکی از آن موارد در هتل قرنطینه 14 مربوط به شیوع بیماری های, 37 تشخیص داده شد از طریق روال تست و 23 هنوز تحت بررسی است.

75 نفر در شناسایی بیش از 15000 تست.

Ms Mikakos گفت: 271 از ویکتوریا نفر از جامعه انتقال و 288 نفر هنوز هم فعال است.

نه ویکتوریایی در بیمارستان در بخش مراقبت های ویژه.

ادامه مطلب: که در آن موارد جدیدی هستند که از

ویکتوریایی می تواند خواسته می شود به پوشیدن ماسک زمانی که آنها در خارج از خانه به عنوان دولت هایش با موج دوم coronavirus.

معاون افسر ارشد پزشکی دکتر نیک Coatsworth گفت امروز که مقامات بهداشت فدرال هنوز عقب نگه داشتن در تشویق ماسک استفاده کنید اما ویکتوریا ارشد بهداشت افسر در زمان بیشتر قطعی رویکرد است.

صحبت کردن در رادیو ملی این صبح چو پروفسور برت Sutton گفت: ویکتوریا به دنبال تشویق مردم به پوشیدن ماسک اجتماعی فاصله امکان پذیر نیست – از جمله در حمل و نقل عمومی و در سوپر مارکت ها.

“من خوشحال هستم که ماسک کاهش خطرات در ویکتوریا در حال حاضر,” او گفت:.

“من را از چشم انداز زمانی که شما در حال تلاش برای درایو اعداد پایین برای حفظ خود را تست و قابلیت ردیابی آن نیاز به در نظر گرفته شود.”

استاد Sutton گفت: ویکتوریا بود که در برخورد با یک دوم اوج و بهداشت دولت, تیم مشغول به کار در سراسر ساعت به آن را تحت کنترل.

“این کاملا یک دوم اوج و آن را به چالش ما در همان راه به عنوان یکی از اولین,” او گفت:.

“ما نمی توانیم کنترل هر فرد است.

“اما اگر آن را فراتر از ما آن را نمی توان به علت عدم تلاش است که برای اطمینان حاصل کنید.”

ادامه مطلب: گیج کننده ماسک مشاوره برای ویکتوریایی

نیو ساوت ولز به ثبت هفت مورد جدید – همه در بازگشت مسافران در هتل قرنطینه – مصرف دولت را در مجموع به 3184.

این رقم همچنین بدان معنی NSW همچنان رگه هایی از صفر به جامعه انتقال است.

وجود دارد در حال حاضر 53 COVID-19 موارد درمان توسط NSW سلامت با هیچ کدام در بخش مراقبت های ویژه.

در NSW 2,784 مردم شناخته شده اند که با بهبود از COVID-19.

NSW بهداشت همچنین خطاب تست در آن هتل قرنطینه سیستم.

پس مارس 29 3391 علامتی بازگشت مسافران تست شده اند در هتل با 107 از آن (3 درصد) ،

مسافران نیز به نمایش در روز 10 قرنطینه وزارت بهداشت گفت.

پس از این نمایش آغاز شد و در مارس 15, 12,167 بازگشت مسافران شده اند به نمایش در روز 10 قرنطینه با 64 ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram takipçi satın alMobil Ödeme Bozdurma mobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMobil Ödeme Nakite Çevirme