این NRL است درمان به سرعت در حال تغییر coronavirus بحران به عنوان یک ساعت به ساعت گزاره به عنوان هدف آنها برای نجات 2020 فصل است.

در این مرحله از طرح این است که نونهالان با دور 2 پشت درهای بسته اما رزمندگان نیت به سر خانه دوشنبه آینده باید دوباره قرار داده شده رقابت در شک و تردید.

در اینجا همه آخرین از توسعه coronavirus بحران است.

در پایین حرکت به جریان زندگی NRL را coronavirus به روز رسانی در 2pm AEST.

سازمان دیده بان 2020 NRL به Telstra لیگ برتر در KAYO. هر بازی از هر دور زندگی می کنند و تبلیغ-شکستن رایگان در طول بازی. جدید به Kayo? خود را محاکمه رایگان 14 روز و شروع جریان فورا >

Sea Eagles press conference

NRL: Manly Warringah Sea Eagles مربی Des Hasler صحبت می کند به رسانه ها زیر سمت خود 18-4 شکست در برابر ملبورن طوفان.

دور 2 هنوز هم پیش رفتن

NRL مدیر عامل شرکت تاد گرینبرگ تایید کرده است این رقابت ها خواهد رفت جلوتر آخر این هفته پشت درهای بسته.

گرینبرگ خوی رسانه ها در روز دوشنبه در 2pm به روز رسانی در بدن حاکم موضع.

“در این مرحله رقابت ما ادامه خواهد داد به عنوان برنامه ریزی شده برای دور 2 البته با همه ما استادیوم بسته” گرینبرگ گفت.

“اگر به توصیه برخی از کارشناسان ما پس از آن به وضوح ما را با آن تغییر دهید.

“ما درک و قدردانی از انواع مختلف نظرات و نگرانی های مطرح شده توسط بازیکنان و مربیان و مفسران. ما همیشه در حال گوش دادن اما آن باقی مانده است و ما برنامه ای برای ادامه بازی های دور 2 این آخر هفته.”

گرینبرگ گفت: ممکن بود برای رقابت در ادامه اگر رزمندگان رفت و برگشت به NZ و در زمان دو هفته وقفه به دلیل محدودیت های مسافرتی.

“همه ما می توانید انجام دهید و آنچه ما گفته ایم این است که رزمندگان آنها بوده ام بسیار خوب در ارتباط است و آنها به ما داده اید یک تعهد برای دور 2 و ما با بازیکنان و مدیریت و ارزیابی است که” او گفت:.

گولد وخیم هشدار

فیل گولد باور نمی بازی NRL مسابقات پایدار در آب و هوای فعلی.

این بازی در معرض خطر شکست قرار اگر فصل معلق است اما گولد معتقد است که این بحران باید به عنوان یک کاتالیزور برای زورمندان برای رفع این بازی مدل مالی.

“شما نگاه کنید که ما در این زمان در هفته گذشته و چه چیزهایی را تشدید کرده و پس از من هیچ شکی نیست که تا آخر هفته این واقعیت را در مجموعه ای که ما رو به رقابت پایین” گولد گفت: امروز روز دوشنبه است.

“من فکر نمی کنم که هیچ جایگزینی برای آن است.

“آن چیزی که حق انجام دهد. ما یک بخشی از جامعه وجود دارد که قوانین برای همه در حال حاضر و ما رو به بازی بخشی از ما در آن است.

گولد همچنین در مورد استفاده از بازی های مالی درآمد حاصل از بحران است.

“آن را نیز باز خواهد شد تا به افکار چرا ما بازی بسیار آسیب پذیر از نظر مالی درست در لحظه ای با توجه به سابقه بیش از 10 سال گذشته و مرتب کردن پول بازی شده است در آوردن” گولد گفت.

“این رفتن به آنها را نگاه کنید در کل مدل سازی مالی و فلسفه از کد ما.

“ما باید برای یادگیری از آنچه که ما در گذشته انجام داده و از خود بپرسیم چرا ما خیلی آسیب پذیر به عنوان یک کد درست در لحظه ای از آنجا که ما برای نزدیک کردن برای یک فصل. نباید آن را که در راه است.”

بیشتر NRL اخبار

RD 1 صحبت امتیاز: انیس را از تماس benching از Latrell; هالبروک سردرد

بلیک سبز: چرا رزمندگان رد یک طرح باقی می ماند در استرالیا فراتر از دور 2

BOILOVER: اژدها بمب بسیار تلاش می کند به عنوان مارشال آگهی ببر به تکه تکه پیروزی

تعلیق NRL: طوفان کاپیتان اسمیت برای تماس های فوری COVID-19 طرح

گرینبرگ کبابی در مورد فیل در اتاق

مدیر عامل شرکت تاد گرینبرگ بود پرسید: چرا راگبی لیگ ندارد قفسه سینه جنگ برای سرپا نگه داشتن آن تا زمانی که درآمد قطره و به همین دلیل آن فکر می کند آن را سزاوار دریافت کمک مالی از دولت است.

“وجود خواهد داشت بسیاری از مردم که فکر می کنم چرا لیگ سزاوار درمان خاص اینجا ؟ آیا شما یک صندوق های احتمالی و یا stashed برخی از با ارزش پخش حقوق است که شما تا به حال از سال های گذشته و بارانی-صندوق روز به شما کمک کند از طریق چیزی شبیه به این؟” ABC Radio میزبان صبرا لین گفت.

گرینبرگ گفت: لیگ اختصاص بودجه کنار گذاشته اما نه به اندازه کافی به آخرین برای یک فصل کامل.

“پاسخ کوتاه این است که بله ما داریم پول کنار گذاشته و ما باید دارایی های ما از طرف” گرینبرگ گفت.

“اما آنچه که ما نشان می دهد این است که تنها مقدار بسیار کوتاه از زمان در یک موضوع مانند این است.”

V’LANDYS شاخه های پایین اسمیت تعلیق تماس بگیرید

پیتر V’landys است سرزنش کامرون اسمیت پیشنهاد که NRL باید تعلیق رقابت بلافاصله.

این ARLC رئیس اذعان می کند آن است که یک گزینه آنها با توجه به اما NRL در حال پایگاه تصمیم خود را در پزشکی و مشاوره مالی قبل از تصمیم گیری است که البته عمل به.

“است که یکی از گزینه های ما نگاه کرد اما ما می خواهیم که گزینه ما زره در حال حاضر,” V’landys گفت: آسمان ورزشی.

“ما ممکن است نگاه کنید که گزینه سه یا چهار ماه را, اما من فکر می کنم آن را زودرس در این مرحله انجام می شود به این دلیل ما می خواهیم به همه چیز در دسترس ما در این بحران است.

“به ماشه در حال حاضر و در دو هفته هیچ چیز تغییر کرده است به خوبی ما رو هیچ جا. “اما اگر در سه یا چهار هفته یک بازیکن متاسفانه جلب ویروس پس از آن ما می توانید به حالت تعلیق در آن وجود دارد و استفاده از آن دو هفته وجود دارد.

“ما نمی خواهیم به از دست دادن دارایی که در لحظه ای که ما می توانیم تعلیق نجومی برای یک دوره از هفته بدون تاثیر کل بازی است.”

نخست وزیر بلانت پاسخ به قید وثیقه-درخواست

نخست وزیر اسکات موریسون گفت: NRL و پایین سلسله مراتب در اولویت های خود را در طول coronavirus بحران است.

ARL رئیس پیتر V’landys اعتراض به دولت شامل آنها را در خود محرک قصد دارد در طول بحران.

“من صرف ساعت در روز گذشته به دنبال در تمام حساب های ما و همه من می توانم کلمه بود ‘فاجعه’ اگر این کار ادامه” V’landys گفت: در روز یکشنبه.

“دولت به کمک ما در این بحران به دلیل آن است که از خود ما انجام می دهند.”

اما موریسون بود و جدی پاسخ روز دوشنبه برای NRL به عنوان مبارزه با این بیماری همه گیر همچنان ادامه دارد.

“بدیهی است که NRL بالا نیست در این لیست در حال حاضر” موریسون گفت.

DCE پشت NRL تماس برای بازی در

مردانه کاپیتان و اتحادیه بازیکنان مدیر دالی گیلاس-ایوانز می گوید: او مایل به قرار دادن اعتماد خود را در NRL و تصمیم خود را به فشار از طریق coronavirus بیماری همه گیر.

این NRL ادامه خواهد داد برای نظارت بر شیوع کروناویروس در دوشنبه داشتن درگیر کارشناسان در علوم زیستی و بیماری های همه گیر برای مشاوره در مورد چگونه و اگر آنها می توانید بر روی.

در این مرحله تمام بازی خواهد کرد برنامه ریزی برای دور دو با رزمندگان به میزبان کانبرا در ساحل طلا داده شده آنها نمی تواند بازگشت به نیوزیلند بدون 14 روز انزوا دوره است.

بازی بزرگترین نام در کامرون اسمیت – که همچنین به طور کلی رئيس جمهور از لیگ راگبی بازیکنان’ Association – روز یکشنبه به نام برای رقابت به حالت تعلیق تا دو هفته.

RLPA اجرایی ایان Prendergast همچنین گفت: AAP روز یکشنبه که برخی از بازیکنان بودند نگران وضعیت به خصوص کسانی که تا به حال به سفر. اما گیلاس-ایوانز گفت که او شخصا مایل به سپردن NRL با هر گونه تصمیم گیری.

“من قطعا معتقدم که ما باید احترام تمام وضعیت و احساس می کنم به عنوان اینکه NRL انجام داده است که با گرفتن حق اقدامات در محل با تحقیقات خود” گیلاس-ایوانز گفت.

“در پایان روز ما کارکنان. ما نیاز به احترام مردم که به کار ما قرار نیست ما در یک موقعیت خطرناک است “اگر یک شرکت و یا یک کسب و کار معتقد است خود مردم نباید به کار می آیند و سپس آنها را خواستار است.

“مردم ما در حال بازی برای معتقدم که ما می توانید بازی را نگه دارید و نمی تواند در یک موقعیت خطرناک است, بنابراین من باید به احترام است و من احترام است.”

این هافبک کانگوروها همچنین گفت که غیر ممکن است برای بازیکنان برای جلوگیری از فکر کردن در مورد وضعیت حتی به عنوان آنها سعی در نگه داشتن ذهن خود را در فوتبال است. در واقع این NRL را امیدوار نگه داشتن فصل رفتن تا حد زیادی بستگی به رزمندگان.

Storm press conference

NRL: ملبورن طوفان مربی Craig Bellamy آدرس رسانه ها زیر سمت خود 18-4 پیروزی بر Manly Warringah Sea Eagles.

دولت استرالیا را 14 روز جداسازی سیاست روز یکشنبه به معنی آنها باقی خواهد ماند و بدون خانواده خود را در حالی که در استرالیا.

این باشگاه را یکی دیگر از تصمیم هفته آینده اگر آنها می خواهند به ماندن سه دور – هنگامی که آنها به منظور دیدار با مردانه در Lottoland – یا بازگشت به خانه و خانم بازی.

اسمیت و گیلاس-Evans هر دو توافق کردند که آنها می خواهم که هیچ شکایت با رزمندگان برقراری تماس برای رفتن به خانه با RLPA تاکید بازیکنان در خانواده و ایمان باید اول آمده است.

“آنها در حال حاضر به خطر انداختن زمان دور از خانه و خانواده خود را با اقامت در استرالیا برای یک هفته دیگر” اسمیت گفت.

“در هیچ مرحله برای من شخصا – و من احساس می کنم مثل من صحبت می کنند به نمایندگی از تمام بازیکنان دیگر بیش از حد — من نمی خواهد از آنها سوال در مورد رفتن به خانه و مایل به با خانواده های خود در این زمان.

“من فکر می کنم که هنگامی که دولت باید به سوال بپرسید هنگامی که شما یک تیم پایین چگونه می تواند به رقابت ؟

– AAP

نشان می دهد می تواند بدون رزمندگان

این NRL رقابت ادامه می توانید حتی اگر رزمندگان تصمیم به خانه سر به نیوزیلند که به طور موثر آنها را رد کردن از رقابت. .

رزمندگان باقی خواهد ماند در ساحل طلا در این هفته برای دور 2 برخورد با رزمندگان هستند اما اعتقاد به برنامه ریزی برای ترک استرالیا دوشنبه آینده.

با توجه به نیوزیلند دشوار مرز محدودیت های آنها سپس باید برای ورود اجباری دو هفته خود به انزوا دوره است.

اما ARLC رئیس پیتر V’landys معتقد است که NRL می توانید در ادامه بدون رزمندگان از دور 3.

“ما باید بیشتر در مذاکرات با رزمندگان در طول هفته” V’landys گفت: دیلی تلگراف روز یکشنبه شب.

“آنها بوده ام. اگر آنها اصرار بر رفتن به خانه ما می خواهم نگاهی به برنامه های احتمالی که می تواند به ادامه بازی. هیچ چیز خاص است اما ما می خواهم به آن را در نظر بگیرند.”

تحت شرایطی که رزمندگان ترک رقابت تیم های که در حال برنامه ریزی برای آنها بازی می کنید یک خداحافظی.

مربی اژدها پشت سحر و جادو دور مفهوم

پل مک گرگور انداخته است حمایت خود را از پشت سحر و جادو-دور سبک مفهوم است که می تواند نگه داشتن NRL فصل زنده در میان coronavirus بحران است.

بدن حاکم است که درک می شود با توجه به جداسازی تمام 16 تیم در یک شهر – اعتقاد بر این بود در شمال استرالیا – به منظور اجتناب از بازی انقراض.

این می آید به عنوان ویروس کشنده تبدیل شده جریان مبارزات انتخاباتی به یک لجستیکی کابوس با رزمندگان در حال حاضر آواره در ساحل طلا در این هفته. این ایده که کردم چراغ سبز از St George Illawarra مربی برای تغییر لیگ به یکی از شهرستان بود زاییده افکار سابق اژدها مربی Wayne بنت.

“من در واقع فکر وجود دارد کمی منصفانه فراست در مورد آن” مک گرگور گفت.

“در آینده با برخی از واقعا قوی, ایده ها چگونه ما می توانیم آن را انجام دهد بهتر است یک ابتکار بزرگ توسط Wayne. وجود دارد مقدار زیادی پشت که آره.”

– AAP

Dragons press conference

لیگ: St George Illawarra Dragons مربی پل مک آدرس رسانه ها زیر سمت خود 24-14 شکست در برابر Wests Tigers.

مخفی اسمیت تماس برای فصل معلق

Cameron Smith به نام برای NRL به حالت تعلیق برای چند هفته این ادعا او و ملبورن هم تیمی های نگران برای خانواده خود ، این NRL در حال برنامه ریزی برای ادامه به دور دو آخر هفته آینده در مقابل خالی استادیوم آن را به عنوان جنگ با چگونه برای مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

ملبورن با توجه به میزبان کرنوللا شنبه شب در Kogarah پس از جارو جدا مردانه 18-4 روز یکشنبه در Lottoland.

اما این بازی بزرگترین نام باور نمی کند که نشان می دهد باید در این ادعا او صحبت کردن از طرف خود طوفان تیمی که خواستار رقابت به متوقف شود.

“این چیزی است که بزرگتر از لیگ راگبی” اسمیت گفت.

Storm press conference

NRL: ملبورن طوفان مربی Craig Bellamy آدرس رسانه ها زیر سمت خود 18-4 پیروزی بر Manly Warringah Sea Eagles.

“این بیش از تاثیر می گذارد فقط لیگ راگبی و لیگ راگبی بازیکنان … پس از اتمام این مسابقات در تعطیلات آخر هفته ما به بازگشت به خانواده ما است. “وجود دارد چند بازیکن ما در تیم ملی هستند که قصد بازگشت به خانواده خود را که نوزادان تازه متولد شده.

“کریگ (بلامی) است و مادر مسن. پدر و مادر من در 60s. کریگ است که در دهه شصت. اما گوش دادن به توصیه های پزشکی او در خطر براکت.

“اگر ما تصمیم به تعلیق رقابت برای چند هفته آن را می دهد هر کس یک فرصت برای جمع کردن وضعیت خیلی بهتر به جای اینکه واکنشی روزانه یا ساعتی.”

این NRL از جان گذشته است برای نگه داشتن بازی در این زمینه برای کمک مالی به سمت بازی های هشدار دهنده از یک سناریو روز قیامت اگر آن را نمی کند.

لیگ, اما, انجام, تن در یکشنبه اگر بازیکنان می خواستم به خود منزوی کردن آنها می تواند اگر چه اسمیت گفت که او در نقطه ای نشسته خود را.

اما این بازی بیشتر دربسته در محیط بازیکن برجسته نگرانی های خود را در اطراف مسافرت هوایی و مهمترین این مقدار از مردم در فرودگاه ها.

ملبورن پرواز خانه در شب یکشنبه از طریق خطوط هوایی تجاری با این حال NRL است که صحبت کردن با یک متخصص امنیت زیستی را در نظر بگیرید که آیا چارتر پرواز یا اتوبوس خواهد بود امن تر از بعدی آخر هفته.

Manly's coronavirus defence

NRL: در آخرین بازی با جمعیت برای آینده قابل پیش بینی مردانه Sea Eagles کارکنان نبودند در نظر گرفتن هر گونه شانس به آنها خال خال شستن هر توپ که لگد به Lottoland جمعیت.

“چیزی است که وجود دارد در جای خود فردا برای جلوگیری از بودن در اطراف گروه های بزرگتر از 500 نفر” اسمیت گفت.

“و وجود بیش از 500 نفر در فرودگاه و ما در حال رفتن به انجام این کار است که هر هفته دوم.” اسمیت نیز مورد سوال چگونه NRL می تواند در صورتی که رزمندگان تصمیم گرفتند به خانه پرواز به نیوزیلند پس از هفته آینده با توجه به 14 روز انزوا قوانین برای ورود مسافر در هر دو کشور.

مردانه کاپیتان دالی گیلاس-Evans اصرار او خوشحال بود به نگه داشتن بازی از طریق شیوع در حالی که ملبورن مربی Craig Bellamy سوال که چرا جمعیت اجازه داده شد در استادیوم ها در یک دور.

“اگر شما نمی خواهید به بازی در مقابل جمعیت دور دو شما نباید آن را انجام دور یک” Bellamy گفت.

Sparkies, plumbers… the NRL?

NRL: رئیس هیئت راگبی استرالیا لیگ کمیسیون پیتر V’landys پاسخ یک سوال در مورد محرک اقتصادی دولت در طول coronavirus.

“من یک مادر است که 86 یا 87. من grandkids و من می خواهم به هنوز هم حلق آویز در اطراف آنها را با همسر.” جمعیت در حال حاضر تحت تاثیر قرار در باز گرد.

در یک فروخته ورزشگاه باز کردن در Townsville 22,459 طرفداران تماشا بریزبن ضرب و شتم شمال کوئینزلند در حالی که 21,363 تماشا Parramatta, شکست, Canterbury در فصل بازکن.

اما فقط 10,239 دیدم نیوکاسل رفتن بالای جدول با یک 20-0 پیروزی رزمندگان در حالی که تنها 6325 تماشا جنوب سیدنی ناخن جویدن برنده بیش از کرنوللا.

جمعیت در حدود 10,000 نیز تنها در جایی کانبرا پیروزی Gold Coast, پنریته را در شوک پیروزی بیش از premiers سیدنی خروس و St George Illawarra را از دست دادن به Wests Tigers در ولونگونگ.

– AAP

در اصل منتشر شده به عنوان زندگی می کنند به روز رسانی: NRL می گوید دور 2 هنوز هم رفتن پیش به عنوان گولد قرار می دهد گرما در “آسیب پذیر” دولت

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im