زندگی می کنند: آنچه در مورد execs? NRL ستاره سوال که چرا بازیکنان در حال تحمل بار سخت و کاهش

لحن را به ما نشان می دهد جدید روباه لیگ زنده در کانال 502 در 5 بعد از ظهر هر روز و در 3 بعدازظهر در روزهای شنبه.

این NRL شده است تعطیل به طور نامحدود به رشد بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان به بدتر شدن در سراسر جهان است.

به دنبال تحولات در اینجا.

Clubs pleased to receive 3 months funding from NRL

NRL: یک جلسه بین سازمان لیگ و باشگاه ها را فراهم کرده است یک نتیجه مثبت با این تیم دریافت 3 ماه بودجه از NRL.

RLPA و بازیکنان سوال NRL مدیران بیش از کاهش دستمزد

پس یکی دیگر از ماراتن بعد از مذاکرات لیگ راگبی بازیکنان ارتباط مدیر عامل شرکت کلینت نیوتن پرسید که آیا او فکر آن را عادلانه برای بازیکنان به 46 درصد کاهش پرداخت زمانی که NRL اجرایی تنها به حدود 25 درصد است.

“این سوالی است که برای [رئیس] پیتر [V’landys] و [ARL] کمیسیون در اطراف این که آیا آنها فکر می کنم آن را عادلانه” نیوتن گفت: صبح سیدنی هرالد.

“در حال حاضر اولویت اصلی ما این است که برای تضمین یک معامله است که محافظت از بازیکنان آینده نزدیک بر اساس آنچه در دسترس است و این چیزی است که ما در حال تلاش برای انجام در حال حاضر است.”

نیوتن با دیدار خواهد کرد NRL دوباره در روز سه شنبه پس از او برنامه ریزی شده را به یک نامه از توافق برای برخی از بازیکنان ارشد اواخر روز دوشنبه.

سازمان دیده بان Foxtel در یک لحظه. گرفتن و حل و فصل با هیچ نصب و راه اندازی و بدون قفل در قرارداد. ثبت نام برای همه Foxtel در حال حاضر با 10 روز رایگان دادگاه. مشتریان جدید تنها.

پس از یک هفته طولانی از مذاکرات نیوتن تایید دستمزد برش شکل خواهد بود 46 درصد برای سال ارائه شده وجود ندارد یکی دیگر از بازی از NRL ایفا کرده است.

بازیکنان در حال حاضر دریافت خود را در پنج ماه اول سال پرداخت و دریافت بیشتر از دو ماه باقی مانده هفت.

پول بازیکنان مانند دالی گیلاس-ایوانز و بن شکار خواهد کرد که از دست دادن شمال $500,000, احساس درد به همان اندازه به عنوان کسانی که در حداقل حقوق و دستمزد.

یک گزینه وجود دارد برای بازیکنان به شیر به پس انداز بازنشستگی خود را.

“دو ماه [پرداخت] امن شده اند و چگونه آنها می خواهند برای قسمت کردن که مشخص می شود توسط افراد” نیوتن گفت.

“برخی ممکن است می خواهم به گسترش آن را برخی ممکن است می خواهم دو ماه در صف مقابل و انجام بهترین خود را از وجود دارد و یا یک ماه و جدا باقی مانده ماه پرداخت.

“نیز وجود دارد که امکان برداشت وجوه است که متصل به هر فرد حساب بازنشستگی. همچنین بخشی از این جزئیات ما را از طریق کار با NRL در اطراف تضمین می کند که پول در دسترس بودن اگر و یا زمانی که بازیکنان آن را می خواهم.”

بیشتر NRL اخبار

آینده نامشخص: آسیب پذیر ترین بازیکنان در هر باشگاه در طول NRL خاموش

RLPA 10 مطالبات NRL: این چیزی است که پیتر V’landys گفت: به هر یک از آنها

“من تلاش’: Benji مشاوره به Latrell میان ترس Souths ستاره می تواند به ترک NRL

بزرگ استرالیا برنده pop-up کانال 507 مارس 30 آوریل 5. شروع به تماشای در Foxtel در حال حاضر با 10 روز رایگان دادگاه >

Graham: talks not hostile

NRL: گراهام وید پیوست Fox League live پنل و توضیح داد که چگونه او احساس کردند که چت با NRL شده بود بسیار سازنده و نه زمان.

NRL را تلخ, کریسمس, چشم انداز اگر بازی نمی رزومه

این NRL می تواند به آن گذشته 20 میلیون دلار در ذخایر نقدی تا پایان سال اگر رقابت نمی کند بازگشت در سال 2020 با توجه به کروناویروس بحران با توجه به Sydney Morning Herald.

راگبی لیگ HQ قول داد به بریده بریده هزینه های عملیاتی آن توسط 70 درصد بیش از نیمه دوم فصل به رایگان تا وجوه آن را به بازیکنان ناراضی.

پول ذخیره شده را معنی اضافی $40 میلیون داده خواهد شد و به باشگاه در بودجه اضطراری از این دوره از آوریل تا اکتبر به آنها اضافی $2.5 میلیون و در نظر گرفتن مجموع آنها به $6.4 میلیون بیشتر از آنچه که در اصل برای بودجه سال 2020 است.

این NRL صرف $76 میلیون دلار در دولت و هزینه های عملیاتی برای نیمه اول سال 2020 سال مالی و قطع خواهد شد که به حدود 20 میلیون دلار برای نیمه دوم.

تنها پنج درصد از کارکنان در NRL در حال کار را از طریق coronavirus shutdown در حالی که مدیران توافق کرده اند به 25 درصد کاهش پرداخت.

Kent unloads on NRL

NRL: Paul کنت كم در NRL در مورد دست زدن به بازیکن وجوه.

مارماهی بریده بریده هزینه های طول CORONAVIRUS خاموش

Parramatta ایستاده اند پایین اکثریت خود را در باشگاه کارکنان و کاهش هزینه های حقوق و دستمزد 75 درصد در پاسخ به NRL فصل نامحدود تعلیق با توجه به کوروناویروس.

در نامه ای به اعضای خود در صبح روز دوشنبه مارماهی رئیس شان McElduff نشان داد که 73 ساله باشگاه ساخته شده است که کاهش شدید و آماده است برای تغییر آن ساختار هزینه برای بیش از 60 کارکنان زمانی که رقابت رزومه. او التماس لیگ راگبی جامعه به گروه با هم به نگه داشتن بازی زنده به جای نقطه انگشت سرزنش در گذشته تصمیم گیری.

سر مربی براد آرتور قرار داده شده است در مرخصی سالانه و به تعویق انداختن خود خدمات ترک حق است اما ارائه شده به نگه داشتن کار برای اطمینان از بازیکنان به آمادگی که ممکن است برای بازگشت.

آرتور است که در میان چند هنوز کار به عنوان باشگاه قابل اجرا بر روی اسکلت کارکنان همه آنها را به حال خود ساعت کاهش می یابد و یا تا به حال حقوق و دستمزد خود را نصف شده است. مدیران در حال حاضر ارائه “زیادی کاهش حقوق و دستمزد”.

کلاسیک هستند! رای برای مورد علاقه خود را throwback مطابقت با زیر و دیدن آن زندگی می کنند در فاکس لیگ 502.

McElduff گفت: اولویت اصلی برای اطمینان از بقای مارماهی بیش از چند ماه آینده به لیگ راگبی چهره ترین از نظر مالی به چالش کشیدن دوره در تاریخ آن است.

“من نیازی به توضیح به شما که COVID-19 ویروس تا به حال تاثیر قابل توجهی در بازی راگبی لیگ,” او گفت:.

“در طول چند هفته گذشته بسیاری از تفسیر اطراف بازی شده است محور بررسی تصمیم گیری های گذشته و تاریخ است.

“این یک واکنش طبیعی است اما به عنوان برخی از هموطنان ما باشگاه ها اعلام کرده اند که تاثیر اقتصادی این COVID-19 ویروس شده است ویرانگر برای تقریبا هر ورزشی هر دو در اینجا و در سراسر جهان است.

“ما می خواهیم همه در صنعت ما به تمرکز بر چالش های پیش رو از ما ما به عنوان متولیان هر دو بازی و این باشگاه است که میلیون ها نفر از مردم استرالیا حمایت و عشق.

“وجود خواهد داشت زمان کافی برای تأمل در آنچه باعث مشکل اما اولویت این است که از طریق گرفتن به طرف دیگر با هم.”

Parramatta نیز ساخته شده و در دسترس بودن خدمات برای حمایت از بازیکنان و کارکنان در طول NRL را وقفه.

– AAP

در اصل منتشر زنده: آنچه در مورد execs? NRL ستاره سوال که چرا بازیکنان در حال تحمل بار سخت و کاهش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im