زندگی وارونه: دستگیری به عنوان خشن ویروس کنترل اجرا

افسر ارشد پزشکی برندان مورفی خواست مردم برای ادامه سخت اجتماعی دورى و اجتناب از وسوسه به دیدار خانواده و دوستان این آخر هفته با اشاره به استرالیا است که در “یک جای خوب” با اقدامات سخت شروع به نشان دادن نتایج.

مرتبط: به دنبال بیشتر coronavirus اخبار

تعداد کل تایید COVID-19 مورد در استرالیا است که در حال حاضر نزدیک به 6000.

وجود دارد 2580 موارد در NSW 1135 در ویکتوریا 907 در کوئینزلند 453 در غرب استرالیا, 409 در جنوب استرالیا 96 در استرالیا australian Capital Territory, 86 در تاسمانی و 27 در قلمرو شمالی.

ملی تلفات می ایستد 35. چهار نفر از پنج مرگ و میر گزارش شده در روز یکشنبه بودند افرادی که سفر در روبی شاهزاده کشتی کروز.

ما را دنبال کنید نورد پوشش زیر.

به روز رسانی زنده

افسر ارشد پزشکی برندان مورفی است که اصرار مردم برای تمرین امن اجتماعی فاصله به دلیل نگرانی در مورد COVID-19 مورد استخراج از منابع ناشناخته.

پروفسور مورفی گفت: در حال حاضر وجود دارد 5687 موارد در سراسر کشور با افزایش 139 بیش از 24 ساعت گذشته.

حدود 10 درصد از این موارد انتقال ویروس ناشناخته است که بدون شناخته تماس با یک مورد دیگر.

“من ممکن است صدا مانند یک رکورد شکسته در زمان اما جامعه انتقال چیزی است که نگرانی من بیشتر از همه” او به خبرنگاران گفت: در کانبرا در روز یکشنبه.

“کسانی که دلایل ما را در آورده اجتماعی فاصله اقدامات و تمام کسانی که اقدامات لازم برای متوقف کردن گسترش یافته است.”

COVID-19 در حال حاضر جان 35 استرالیایی از جمله چهار مرگ و میر در نیوساوت ولز و کوئینزلند اما یک تعداد متحده گزارش داده اند که تعداد پایین از عفونت های جدید.

پروفسور مورفی است که شفاعت با استرالیا به چشم پوشیدن از خود معمول عید پاک جشن آخر هفته آینده سعی کنید برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

“ما درخواست شما را به ماندن با خانواده خود را در محل اقامت خود را نه سفر که در آن شما ممکن است ناخواسته گسترش این ویروس نه احزاب که در آن شما ممکن است ناخواسته به اشتراک گذاری این ویروس با افرادی که نمی باید آن را,” او گفت:.

در ضمن صفحه اصلی وزیر امور پیتر داتون هشدار داده است در برابر استفاده از خطرناک وارد خانه COVID-19 تست کیت گفت: آنها یک خطر برای سلامت عمومی است.

تعدادی از این کیت از چین و هنگ کنگ بوده است ره با استرالیا مرزی نیروی ماموران در چند هفته گذشته.

– Ashlea Witoslawski AAP

NSW روستایی خدمات آتش رئیس شین Fitzsimmons است که انتظار می رود رئیس جدید سازمان برای کمک به دولت و بهبود یافتن از چالش های اخیر از جمله بیماری همه گیر کوروناویروس.

برتر Gladys Berejiklian را اعلام ایجاد انعطاف پذیری در NSW در دوشنبه صبح جلسه.

آژانس خواهد بود اختصاص داده شده به “جهان پیشرو در حوادث و بازیابی” پس از دولت تحمل تابستان خشکسالی bushfires جاری شدن سیل و در حال حاضر یک COVID-19 شیوع.

“از طریق انعطاف پذیری NSW ما را دو چندان کردن تلاش های ما برای جلوگیری از آماده سازی و بازیابی از بحران که تاثیر NSW,” او گفت: استرالیا.

آقای Fitzsimmons, 51, شده است به طور گسترده ای مورد ستایش خود را برای رهبری در طول ترسناک bushfire فصل فقط به پایان رسید.

او پیوست RFS در سال 1985 برگزار شد و تعدادی از نقش های ارشد تا انتصاب او به عنوان کمیسر در سال 2008.

– AAP

بزرگراه میان ایالتی مسافر بازداشت شده است و اتهام در پرت به اتهام نقض اجباری خود انزوا قوانین در موارد متعدد.

35 سال از ویکتوریا وارد در غرب استرالیا در مارس 28 و ارائه شد یک اتاق در یک پرت هتل به قرنطینه در قبل از دستگیری او در روز یکشنبه.

پلیس ادعا مرد شکسته خود انزوا چندین بار و در یک مناسبت wedged باز کردن یک آتش درب خروج در هتل به طوری که او می تواند ترک و دوباره وارد کنید بدون کارکنان شاهد و همچنین با استفاده از حمل و نقل عمومی برای سفر در اطراف در حالی که برای خروج از انزوا.

مرد همچنان در بازداشت پلیس بود و حاضر به قید وثیقه در اساس او به احتمال زیاد به reoffend قرار دادن مردم در معرض خطر است.

بازداشت می آید به عنوان WA اجرا آن بی سابقه موقت سخت مرز بسته است که تاثیرات آن در 11.59 ب. ظ روز یکشنبه.

برتر خوانده شده را علامت McGowan اذعان این امر باعث نا امیدی برای بسیاری از مردم و به نوبه خود زندگی وارونه است.

“اما ما در یک حالت اضطراری است. وضعیت ما خودمان را پیدا کنید در این است که نه از ما ساخت,” او گفت:.

وجود خواهد داشت معافیت برای کارگران بهداشت و درمان اضطراری خدمات حمل و نقل کارگران و افراد متخصص ارائه مهارت های قضایی, خدمات و دلسوز در زمینه.

FIFO کارگران و خانواده های آنان نیز خواهد بود معاف اما باید پایبند به 14 روز انزوا دوره پس از ورود WA.

– Carly آب AAP

NSW دولت اصرار جوان مردم را به COVID-19 همه گیر به طور جدی آشکار بیش از یک چهارم از دولت فعلی coronavirus موارد در افراد زیر 29.

وزیر بهداشت براد Hazzard به خبرنگاران گفت: روز یکشنبه که NSW 87 ثبت موارد جدید آوردن این دولت در مجموع به 2580.

از کسانی 565 افراد زیر 29 در حالی که در مجموع 105 موارد در افراد زیر 19. سه نفر در 30s خود را قرار داده شده است در هواکش در بخش مراقبت های ویژه.

“من را از شنیدن پیام های جوان این است که مردم فکر می کنم این است که قصد ندارم به آنها را تحت تاثیر قرار … آن را تحت تاثیر قرار می افراد جوان است و در حال حاضر تحت تاثیر افراد جوان” آقای Hazzard گفت.

“آن را به طور جدی این است پیام من به جوانان … اگر شما نمی آن را به طور جدی برای خودتان وقتی که شما شنیدن این آمار شما باید مصرف آن را به طور جدی خود را برای دوستان و خانواده خود و جامعه.

NSW بهداشت تایید کرد چهار نفر کشته شده اند مردم از COVID-19 آوردن این دولت در مجموع به 16 مرگ و میر.

سه مرد که فوت کرد در سن 76 و 80 و 91 بود و همه مسافران در روبی شاهزاده خانم که در مجموع 622 مسافر باید آزمایش مثبت از جمله 342 NSW ساکنان.

چهارم ثبت مرگ بود 61 ساله و نر در هورنزبی بیمارستان. روبی شاهزاده خانم – مرتبط با از دست دادن از 11 زندگی سراسر کشور – را در حوض Port Kembla نزدیکی ولونگونگ در روز دوشنبه.

کشتی کروز به احتمال زیاد به صرف 10 روز لنگر انداخت پزشکی برای ارزیابی درمان و یا اورژانس استخراج از خدمه, NSW Police می گویند.

– Ashlea Witoslawski AAP

یک مرد بازداشت شده است برای عدم پیگیری جداسازی قوانین اخیر خود پس از بازگشت به تاسمانی از ویکتوریا.

50-سال ارائه شده بود محل اقامت اجباری خود را جداسازی اما پس از تحقیقات توسط پلیس کشف شد او نقض انزوا قوانین در موارد متعدد و دستگیر شد و در روز یکشنبه.

مرد متهم به جرائم تحت سلامت عمومی عمل 1997 و یو بی اس در بازار با بیشتر شرایط به نظر می رسد در لانسستون دادستانی دادگاه در تاریخ بعد.

مرد بازگشت و به دولت ارائه مسکن برای ادامه دوره خود را از انزوا.

بازداشت می آید به عنوان تاسمانی toughens محدودیت برای متوقف کردن مردم از رفتن به خانه های تعطیلات خود را و یا گرفتن سفرهای قایقرانی بیش از شکستن عید پاک.

برتر پیتر Gutwein گفت: بسیاری از افراد مسن زندگی در این مناطق و آنها نیاز به محافظت می شود به عنوان دولت مورد تأیید افزایش به 86.

“ما باید ببینیم در طول این تعطیلات سراسیمگی از مردم به کسانی که آسیب پذیر جوامع” او به خبرنگاران گفت: در روز یکشنبه.

“اگر شما در یک قایق شما را به محدود راه اندازی شده است که قایق درون شهرداری است که در آن اولیه خود را به آدرس مسکونی ذکر شده است به منظور اقامت در خانه محدودیت.”

او گفت: آن را دشوار اما ضروری است.

“من می خواهم به شما بخواهید برای کار با من در این, اما همه مهمتر قوانین قوانین هستند و اگر شما آنها را شکستن و سپس نیروی کامل قانون خواهد آورد بر شما.”

– AAP

ویکتوریا خط مقدم سلامت کارگران را رایگان هتل باقی می ماند در صورتی که نیاز به خود منزوی در طول بیماری همه گیر کوروناویروس در حالی که سال 12 دانش آموزان ممکن است نمره را دریافت کنید برای ورود به دانشگاه تا 2021.

دولت ارائه خواهد شد 20 میلیون دلار برای اجاره اتاق هتل ها را قادر می سازد تا 8000 خط مقدم کارگران که ممکن است تست مثبت برای COVID-19 به خود جدا و دور از خانواده و آپارمتانی بدون هیچ هزینه.

این سرویس در دسترس خواهد بود برای متخصصان مراقبت های بهداشتی و دیگر کارگران مانند آشپز و پاک کننده که به طور مستقیم درگیر با بیماران.

“این دقیقا همان چیزی که حق انجام” برتر Daniel Andrews به خبرنگاران گفت: در روز یکشنبه.

زبان به الفبای یکشنبه شب آقای اندروز گفت: مدت دو نمی خواهد مانند یک مدرسه معمولی مدت اما دولت متعهد شد برای حصول اطمینان تمام سال 12 دانش آموزان با دریافت یک سوم استرالیا پذیرش رتبه (ATAR).

“این هدف من است که آنها می توانید یک عطر اگر نه در این تقویم سال پس از آن بسیار به زودی پس از آن” آقای اندروز گفت.

مدارس در ویکتوریا بسته شد در 25 مارس با ترم دو با توجه به شروع 15 آوریل است.

آقای اندروز که پسر نوح است که در سال آخر خود را از مدرسه گفت: دولت در بحث با دانشگاه TAFE های کشورهای دیگر و کشورهای مشترک المنافع در مورد ترتیبات برای سال 12 دانش آموزان, اما درک مردم نا امید شده بودند.

“من می دانم که آن را بسیار خسته کننده باشد اما من نمی توانم پاسخ قطعی. “من نمی توانم به نوح که در 12 سال تمام پاسخ او را می خواهد اما به عنوان به زودی به عنوان ما می تواند ما خواهد شد. نکته کلیدی این است برای به دست آوردن این حق است.”

آقای اندروز نیز پرچم که ساخت و ساز خواهد نقش عمده ای در ویکتوریا بهبود اقتصادی که این بیماری همه گیر کوروناویروس کاسته.

“هنگامی که ما رسیدن به طرف دیگر از این بزرگترین رونق ساخت و ساز در کشور ما تاریخ را باید حتی بزرگتر” آقای اندروز گفت: ABC News.

“ما نیاز به انجام بیشتر برای محافظت از مشاغل به ایجاد مشاغل جدید و مطمئن شوید که ما به گزاف گویی از این به عنوان قوی به عنوان ما احتمالا می تواند.”

– Carly آب AAP

تقریبا 60 نفر که با حضور یک ماشین بزرگ رالی در بریزبن باید copped جریمه های سنگین برای نقض coronavirus محدودیت.

برخی از تلاش برای فرار در هنگام حمله پلیس Rochedale مراسم در شنبه شب ترک آنها را گرفتار و پس از آنها در زمان خاموش در سراسر محلی مراتع است.

ده ها تن از مردم را مختل کرده است با $1334 جریمه بیش از این تجمع که شامل 150 وسایل نقلیه با رانندگان و مسافران mingling در نزدیکی.

معاون کمیسر استیو Gollschewski است ابراز انزجار اعتنایی آشکار اجتماعی فاصله گرفتن قوانین با هدف شامل coronavirus.

“این غیر قابل توجیه است چه اتفاقی در Rochedale … از جمله اعتنایی آشکار برای زندگی Queenslanders تحمل نخواهد شد” او گفت:.

او گفت: Queenslanders شد تا حد زیادی انجام درست حاوی ویروس و اما کسانی که نمی تواند انتظار می رود ،

– تریسی Ferrier, AAP

زده روبی شاهزاده کشتی کروز خواهد حوض در Port Kembla در NSW صبح امروز برای دیدار با قتل کارآگاه.

NSW Police Commissioner میک فولر روز گذشته تایید کرد وجود دارد خواهد بود یک پرونده جنایی به تصمیم گیری اجازه می دهد تا کشتی به اسکله و اجازه 2700 مسافر با وجود نشانه هایی از بیماری در هیئت مدیره.

یازده مسافر را پس از کشته و بیش از 600 نفر تست مثبت برای COVID-19.

جزئیات بیشتر در اینجا.

افسر ارشد پزشکی برندان مورفی مقامات استرالیایی برای جلوگیری از وسوسه سفر به دیدار خانواده و یا همراه با دوستان این عید پاک.

“عید پاک به صورت بسیار متفاوت در این سال” او به خبرنگاران گفت: دیروز. “ما درخواست شما را به ماندن با خانواده خود را در محل اقامت خود را.”

در خوش بینانه کنفرانس مطبوعاتی پروفسور مورفی گفت که او “به طور فزاینده ای با اعتماد به نفس” استرالیا در جلوگیری از انواع مرگ و میر دیده می شود در ایتالیا یا آمریکا که این کشور در “یک جای خوب”.

یکشنبه دیدم “احتمالا کمترین افزایش ما تا به حال برای چند روز” با 139 مورد جدید “و آن تمایل به ادامه این روند دیده ایم از مسطح منحنی”.

“ما در یک جای خوب در این لحظه ما در حال دستیابی به کنترل خوب چون جامعه انجام داده است و آنچه از ما خواسته” او گفت:.

اسکات موریسون دریافت کرده است موجی از حمایت رهبری خود را از coronavirus همه گیر است و در حال حاضر محبوب ترین چیز در مورد دولت استرالیا بر اساس یک نظرسنجی جدید.

پرواز به یقین در میان بحران تولید بی سابقه ای چرخش در پشتیبانی از نخست وزیر با آقای موریسون ضبط بالاترین امتیاز رضایت از کوین راد در اوج بحران مالی جهانی در سال 2009 با توجه به منحصر به فرد Newspoll انجام شده برای استرالیا.

https://platform.twitter.com/widgets.js

این روزنامه گزارش آقای موریسون وضعیت به عنوان ترجیح نخست وزیر نیز دوباره با 11 امتیاز در سه هفته. او در حال حاضر آگهی Anthony Albanese با 53 تا 29 در پشت دوم و سوم اقتصادی نجات بسته بندی و نشانه های اولیه که سخت اجتماعی-فاصله اقدامات ممکن است در کند کردن روند گسترش ویروس.

دولت همچنین بازگشت به غالب انتخاباتی موقعیت افزایش دو نقطه به 42 درصد در اولیه رای به نیروی کار را 34 و پیشرو کارگری 51 به 49 در دو حزبی ارجح بر اساس.

نظرسنجی گسترده ای یافت پشتیبانی برای JobKeeper برنامه با 90 درصد از ائتلاف رای دهندگان حمایت از آن و پس از 88 درصد از سبزها رای دهندگان و 84 درصد از نیروی کار کرد.

رضايت فدرال و دولت های ایالتی اقتصادی با پاسخ به بحران رز از 33 درصد به 47 درصد است.

https://platform.twitter.com/widgets.js

در اوایل سال جاری آقای موریسون بود ناودان خود را برای دست زدن به استرالیا bushfire بحران پس از رفتن به یک تعطیلات در خارج از کشور با خانواده اش به کشور سوخته است.

آقای موریسون که قبلا در دفاع از دولت در پاسخ به ویرانگر آتش سوزی به عنوان “فوق العاده” اما اذعان او می خواهم انجام کارهای متفاوت در ادراک.

“من نمی گرفته اند که سفر دانستن آنچه که من می دانم در حال حاضر,” او گفت: ABC خودی میزبان دیوید Speers در ماه ژانویه است.

“یکی از مشکلات بزرگ در هر شغلی به عنوان شما می دانید دیوید است تعادل خود را از کار و مسئولیت های خانوادگی. آن را به حال شده است یک سال بسیار شلوغ است.

“من می خواهم یک وعده به بچه های من و ما گرفته بودم رو به جلو است که شکستن به من توضیح داد که من آمد و من فکر کردم من بود بسیار چشمگیر مورد من ندامت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de